Prof. Dr. Burak Demirağ

Ortopedi ve Travmatoloji - Bursa
5.0

Ayak bileği kıkırdak cerrahisi, Çocukluk Çağı Kırıkları, Kalça Eklemi Protezi

“Hocam Allah sizden razı olsun 2016 da Uludağ üniversitesi nde beni ameliyat etmistiniz kıkırdak kopm...” Devamı

Prof. Dr. Burak Demirağ

Prof. Dr. Burak DEMİRDAĞ, 1964 yılında Amasya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1987 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1990 - 1995 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı'nda yapmıştır.

1995 Yılları arasında  Uludağ Üniversitesi'nde, 2001 - 2002 yılları arasında Universit Of Pittsburg Medical Center USA, 2016 yılında Hospital Special Surgery Usa yine 2016 yılında Ocm Orthopadische Chirurgie München'de çalışmalarını sürdürmüş olan Prof. Dr. Burak DEMİRDAĞ, mesleki çalışmalarına Bursa Medicana Hastanesi'nde devam etmektedir.

Odunluk Mahallesi, Liman Cd. No:4, 16110 Nilüfer/Bursa
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Kırık Cerrahisi - Tedavisi Ön çapraz bağ bağların ameliyatı Kalça protezi ameliyatları Diz protezleri Artroskopi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Vale Sgk Anlaşmalı Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Burak DEMİRDAĞ, 1964 yılında Amasya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1987 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1990 - 1995 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı'nda yapmıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.1990
Deneyim: 32 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Ayak bileği kıkırdak cerrahisi Çocukluk Çağı Kırıkları Kalça Eklemi Protezi Genel Ortopedi Ve Travmalar Diz Ortopedisi Devamı

Deneyimler

Bursa Medicana Hastahanesi (2018 - Devam ediyor)
Ocm Orthopädische Chirurgie München (2016 - 2016)
Hospital Special Surgery USA (2016 - 2016)
University of Pittsburgh Medical Center USA (2001 - 2002)
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (1995 - 2017)
Hacettepe Üniversitesi (1990 - 1995)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 63 65

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
VK
Vel*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

Hocam Allah sizden razı olsun 2016 da Uludağ üniversitesi nde beni ameliyat etmistiniz kıkırdak kopması nedeni ile sayanizde çok iyim hocam teşekkür ederim

Nur*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Prof.dr Burak Demirağ oğlumun ön çapraz bağ ve menisküs ameliyatını yaptı.İlgisinden,hastaya yaklaşımından çok memnun kaldık.İşinin ehli,hastayla empati kurabilen çok değerli,başarılı bir doktor.Kesinlikle bu tip ameliyatlar için Burak beyi tavsiye ediyorum

US
Umu*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Mutevazi ve Mükemmel bir insan.İlgili ve işinin ehli.Kendisine uzun arastirmalarim sonucunda ulaştım.daha önce, iki başarısız menisküs ameliyatı gecirmistim.kendisi 3 uncu ve muhtemelen son ameliyatı mı yaptı.iki saat boyunca menuskusumu dikmekle uğraştı.bugun ameliyatimin 3 uncu ayı.gun geçtikçe daha iyi hissediyorum kendimi.maddi durumum iyi olmadigindan kontrole gidemedim, kırgın olabilir bana ama ben herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

ÜS
Ümü*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Daha önce geçirmiş olduğum farklı hastanelerdeki 2 ameliyatımın olumsuz sonuçlarından kaynaklanan bir ön yargı ile gelmeme rağmen ameliyathaneye girmeden önce içimde müthiş bir rahatlama ve güven oluşturan Burak Bey gerek ameliyat öncesi gerek ameliyat sonrası tüm sorularımızı cevaplayarak sürekli bizimle iletişim halindeydi. Daha önceki doktorlarla 2 dakikadan fazla görüşemiyorken Burak Bey ile saatlerce süren konuşmalar ve bilgilendirmeler gerçekleştirdik. Yaptığın işin hakkını veren saygıya layık bir doktor olan Burak beye buradan tekrar teşekkür eder, minnettarlarımı sunarım. Başarılar dilerim.

İT
İbr*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

19 Aralıkta kopan çapraz bağ ameliyatım için bir çok doktor araştırdım. Herkes gibi bende en iyi tercihi yapmak için çaba sarf ettim. Çevremin çok geniş olması sebebiyle bir çok görüş ve öneriler oldu. Hepsini değerlendirip söz konusu bütün doktorlara muayene oldum. En sonunda bütün verileri bir araya getirdiğimde en doğru kararın siz olduğuna kanaat getirdim. Şu ana kadar her şey yolunda gittiği için bir pişmanlık içerisinde değilim. İnşallah tamamen sağlığıma kavuşup tekrar sahalara dönerim. Gerek muayene ve gerekse ameliyat anında olan yaklaşımlarınız için çok teşekkür ederim. Kariyeriniz ve insancıl yönünüzün çok candan olması ve samimi, içten davranış ve yaklaşımlarınız için müteşekkirim. Hastaneyide çok beğendim. Tüm personel çok candan ve samimi. Hepsine saygı ve sevgilerimle..

HB
H.H*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Uzun süredir dizlerimle ilgili rahatsızlığımı takip eden Prof. Dr. Burak DEMİRAĞ hocamın önerisiyle Bursa Medicana Hastanesinde başarılı bir diz operasyonu geçirdim. Hastanede kaldığım süre içerisinde gerek tıbbi, gerekse idari olarak verilen hizmetlerden son derece memnun kaldım. Emeği geçen ve katkıda bulunan herkese teşekkürü bir borç bilirim. Tekrar hocam ve ekibine müteşekkirim..

TD
Tal*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Burak beye ameliyat olmuştum ve çok memnunum. Normal hayatıma kısa bir süre içerisinde döndüm. Ekstra bir ağrı sızı, zorlukla karşılaşmadan atlattım ameliyat ve tedavi sürecimi. Bunda Burak Demirağın payı çok fazla tabi hep ilgilendi her şeye dikkat etti mutlaka, gözden kaçırdığı bir nokta olmadı. Çok teşekkürler Burak bey.

GL
Gül*** L***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Şuan Burak hoca ile tedavi sürecindeyim ve her şey çok güzel ilerliyor. Burak Demirağ çok ilgili ve sabırlı bir doktor. Şu zamana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadık ve yaşayacağımızı da düşünmüyorum. Gördüğüm her hastası da çok memnun Burak hocadan. Yaptıkları ve yapacakları için teşekkür ediyorum Burak beye.

NA
Naz*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Kızımın operasyonunda her an kanatlarının üzerimizde olduğunu hissettiren doktorumuz Burak hocama çok teşekkürler.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Burak Demirağ ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Burak Demirağ için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Burak Demirağ için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Burak Demirağ ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508116365

Prof. Dr. Burak Demirağ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Burak Demirağ Özel Medicana Bursa Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Burak Demirağ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Burak Demirağ Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Ayak bileği kıkırdak cerrahisi, Çocukluk Çağı Kırıkları, Kalça Eklemi Protezi alanlarında hizmet veriyor ve Kırık Cerrahisi - Tedavisi, Ön çapraz bağ bağların ameliyatı, Kalça protezi ameliyatları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube