Prof. Dr. Burak Demirağ, Bursa, Ortopedi ve Travmatoloji

Prof. Dr. Burak Demirağ

Ortopedi ve Travmatoloji - Bursa

Artroplasti, Artrit, Artoskopi

Randevu Al 0 (850) 811 63 65

Doktorun Adresi

Odunluk Mahallesi, Liman Cd. No:4, 16110  Nilüfer, Bursa
Bursa Medicana Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Burak Demirağ Hakkında

Burak Demirağ Kimdir?

Prof. Dr. Burak DEMİRDAĞ, 1964 yılında Amasya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1987 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1990 - 1995 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı'nda yapmıştır.

1995 Yılları arasında  Uludağ Üniversitesi'nde, 2001 - 2002 yılları arasında Universit Of Pittsburg Medical Center USA, 2016 yılında Hospital Special Surgery Usa yine 2016 yılında Ocm Orthopadische Chirurgie München'de çalışmalarını sürdürmüş olan Prof. Dr. Burak DEMİRDAĞ, mesleki çalışmalarına Bursa Medicana Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 1990

Tecrübe: 30 yıl 10 ay

Yayınlar

 • 1- Demirag B, Sarisozen B, Durak K, Bilgen OF, “The effect of Alpha-2macroglobulin on the healing of ruptured anterior cruciate ligament in rabbits.” Connective Tissue Research, 45(1), 23-28, 2004.
 • ​2- Demirag B, Ozturk C, Karakayali M, “ Symptomatic Infrapatellar Plica” Knee Surg Sports Traumatol Arthrosc, 14(2), 156-60, 2006.
 • ​3- Turker G, Uçkunkaya N, Yılmazlar A , Demirağ B, Tokat O, “ Effects of adding epinephrine plus fentanyl to low-dose lidocaine for spinal anesthesia in outpatient knee arthroscopy,” Acta Anaesthesiol Scand, 47, 986-992, 2003.
 • ​4- Demirağ B, Kaplan T, “Yalancı yokluk duygusu: ön çapraz bağ kopmasına özgü bir bulgu olabilir mi?” Acta Orthop Traumatol Turc, 37(3), 199-202, 2003..
 • ​5- Demirag B, Ozturk C, Yazıcı Z, Sarisozen B, “Pathophysiology of Osgood Schlatter disease: a magnetic resonance investigation,” J Pediatr Orthop B, 13(6), 379-82, 2004.

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Hacettepe Üniversitesi
  01 1990 - 12 1995
 • Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
  01 1995 - 12 2017
 • University of Pittsburgh Medical Center USA
  01 2001 - 01 2002
 • Hospital Special Surgery USA
  01 2016 - 02 2016
 • Ocm Orthopädische Chirurgie München
  06 2016 - 12 2016

İlgilendiği Hastalıklar

 • Artroplasti
 • Artrit
 • Artoskopi
 • Diz Bağ Yaralanmaları
 • Menisküs

Tedaviler

 • Omuz artroskopisi
 • Artroskopik cerrahi
 • Diz artroskopisi
 • Artroskopik tenisçi dirseği cerrahisi
 • Ayak ve ayak bileği cerrahisi

Hobiler

 • Kayak
 • Yüzme
 • Tenis
 • Fotorafcılık

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 63 65

Anlaşmalı Kurumlar

 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Doktor Yorumları

Değerlendir
8 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ay..han

Prof.dr Burak Demirağ oğlumun ön çapraz bağ ve menisküs ameliyatını yaptı.İlgisinden,hastaya yaklaşımından çok memnun kaldık.İşinin ehli,hastayla empati kurabilen çok değerli,başarılı bir doktor.Kesinlikle bu tip ameliyatlar için Burak beyi tavsiye ediyorum 06-07-2020

t..itoğlu

Mutevazi ve Mükemmel bir insan.İlgili ve işinin ehli.Kendisine uzun arastirmalarim sonucunda ulaştım.daha önce, iki başarısız menisküs ameliyatı gecirmistim.kendisi 3 uncu ve muhtemelen son ameliyatı mı yaptı.iki saat boyunca menuskusumu dikmekle uğraştı.bugun ameliyatimin 3 uncu ayı.gun geçtikçe daha iyi hissediyorum kendimi.maddi durumum iyi olmadigindan kontrole gidemedim, kırgın olabilir bana ama ben herkese şiddetle tavsiye ediyorum. 25-04-2018

üt Hasan..itoğlu

Daha önce geçirmiş olduğum farklı hastanelerdeki 2 ameliyatımın olumsuz sonuçlarından kaynaklanan bir ön yargı ile gelmeme rağmen ameliyathaneye girmeden önce içimde müthiş bir rahatlama ve güven oluşturan Burak Bey gerek ameliyat öncesi gerek ameliyat sonrası tüm sorularımızı cevaplayarak sürekli bizimle iletişim halindeydi. Daha önceki doktorlarla 2 dakikadan fazla görüşemiyorken Burak Bey ile saatlerce süren konuşmalar ve bilgilendirmeler gerçekleştirdik. Yaptığın işin hakkını veren saygıya layık bir doktor olan Burak beye buradan tekrar teşekkür eder, minnettarlarımı sunarım. Başarılar dilerim. 20-02-2018

ülya..yük.

Uzun süredir dizlerimle ilgili rahatsızlığımı takip eden Prof. Dr. Burak DEMİRAĞ hocamın önerisiyle Bursa Medicana Hastanesinde başarılı bir diz operasyonu geçirdim. Hastanede kaldığım süre içerisinde gerek tıbbi, gerekse idari olarak verilen hizmetlerden son derece memnun kaldım. Emeği geçen ve katkıda bulunan herkese teşekkürü bir borç bilirim. Tekrar hocam ve ekibine müteşekkirim.. 01-02-2018

rahim..göz

19 Aralıkta kopan çapraz bağ ameliyatım için bir çok doktor araştırdım. Herkes gibi bende en iyi tercihi yapmak için çaba sarf ettim. Çevremin çok geniş olması sebebiyle bir çok görüş ve öneriler oldu. Hepsini değerlendirip söz konusu bütün doktorlara muayene oldum. En sonunda bütün verileri bir araya getirdiğimde en doğru kararın siz olduğuna kanaat getirdim. Şu ana kadar her şey yolunda gittiği için bir pişmanlık içerisinde değilim. İnşallah tamamen sağlığıma kavuşup tekrar sahalara dönerim. Gerek muayene ve gerekse ameliyat anında olan yaklaşımlarınız için çok teşekkür ederim. Kariyeriniz ve insancıl yönünüzün çok candan olması ve samimi, içten davranış ve yaklaşımlarınız için müteşekkirim. Hastaneyide çok beğendim. Tüm personel çok candan ve samimi. Hepsine saygı ve sevgilerimle.. 01-02-2018

ha..

Burak beye ameliyat olmuştum ve çok memnunum. Normal hayatıma kısa bir süre içerisinde döndüm. Ekstra bir ağrı sızı, zorlukla karşılaşmadan atlattım ameliyat ve tedavi sürecimi. Bunda Burak Demirağın payı çok fazla tabi hep ilgilendi her şeye dikkat etti mutlaka, gözden kaçırdığı bir nokta olmadı. Çok teşekkürler Burak bey. 19-12-2017

lsüm..

Şuan Burak hoca ile tedavi sürecindeyim ve her şey çok güzel ilerliyor. Burak Demirağ çok ilgili ve sabırlı bir doktor. Şu zamana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadık ve yaşayacağımızı da düşünmüyorum. Gördüğüm her hastası da çok memnun Burak hocadan. Yaptıkları ve yapacakları için teşekkür ediyorum Burak beye. 10-02-2017

ire Nuran..avuk

Kızımın operasyonunda her an kanatlarının üzerimizde olduğunu hissettiren doktorumuz Burak hocama çok teşekkürler. 08-03-2015

8 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Burak Demirağ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Burak Demirağ ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Burak Demirağ ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 63 65

Prof. Dr. Burak Demirağ için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Burak Demirağ için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Burak Demirağ için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Burak Demirağ hangi kurumlar Burak Demirağ ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Burak Demirağ ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , Halkbank , Medlab , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , Özel Sigortaların Tümü , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Prof. Dr. Burak Demirağ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Burak Demirağ Bursa Medicana Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Burak Demirağ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Burak Demirağ Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Omuz artroskopisi, Artroskopik cerrahi, Diz artroskopisi, Artroskopik tenisçi dirseği cerrahisi, Ayak ve ayak bileği cerrahisi, Ayak bileği artroskopisi, Total kalça replasmanı, Artroskopi, Diz protezleri, Kalça protezi ameliyatları alanlarında hizmet veriyor ve Artroplasti, Artrit, Artoskopi, Diz Bağ Yaralanmaları, Menisküs hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Burak Demirağ için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Burak Demirağ muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Burak Demirağ muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Burak Demirağ hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Burak Demirağ hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.