Prof. Dr. Behzat Rüçhan Ergün

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Ziraat, İrfan Baştuğ Cad., 06110 Altındağ/Ankara  Ankara
Ankara Dişkapi Yildirim Beyazit Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Behzat Rüçhan Ergün Hakkında

Behzat Rüçhan Ergün Kimdir?

Prof. Dr. Behzat Rüçhan Ergün, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Behzat Rüçhan Ergün, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Behzat Rüçhan Ergün Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Behzat Rüçhan Ergün tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Behzat Rüçhan Ergün kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. B Ergün ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Behzat Rüçhan Ergün için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. B Ergün şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Behzat Rüçhan Ergün ile anlaşmalı?
Behzat Rüçhan Ergün kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Behzat Rüçhan Ergün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Behzat Rüçhan Ergün Ankara Dişkapi Yildirim Beyazit Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Behzat Rüçhan Ergün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Behzat Rüçhan Ergün Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Prof. Dr. Behzat Rüçhan Ergün için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Behzat Rüçhan Ergün muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Behzat Rüçhan Ergün hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. B Ergün ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Behzat Rüçhan Ergün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. B Ergün hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.