Prof. Dr. Barış Önder Pamuk

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - İzmir
5.0

Trigliserid ve Kolesterol yükseklikleri, Tiroid Nodülü, Tiroid Nodülü

“Geçtiğimiz hafta bir yakınımın 20 yıllık diyabet sıkıntısı olan annesi için randevu talebimize hemen...” Devamı

Prof. Dr. Barış Önder Pamuk

Prof. Dr. Barış Önder Pamuk, 1998 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2003 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde İç Hastalıkları Uzmanlığı eğitimini tamamlamıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde bir dönem İmmunoloji ve Romatoloji Bilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak görev yapmıştır. 2006 yılında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları eğitimini tamamlamıştır.

2014 yılında Doçentlik ve 2019 yılında Profesörlük unvanlarına hak kazanmıştır. Son beş yılda ‘Bilimsel Araştırma Projeleri’nde yürütücülük yapmıştır. 2019-2021 yıllarında İKÇÜ Tıp Fakültesi Dekanlığı görevini yürütmüştür.Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Derneği ve Amerikan Endokrinologlar Birliği üyesidir.

Prof. Dr. Barış Önder Pamuk, şuanda mesleki çalışmalarına Özel Muayenehanesinde devam etmektedir. 

Barış Önder Pamuk Özel Muayenehanesi
Mansuroğlu, Manas Blv. 288/4 Sk No:9/1 Kat:6 D:14 Bayraklı/İzmir
En Yakın Uygunluk
Tedaviler
Metabolik kemik hastalıkları (osteoporoz, paget hastalığı, osteomalazi, gebelikte osteoporoz ve kırıklar) Guatr ve diğer tiroid hastalıkları (hipotiroidi, hipertiroidi , gebelikte guatr ve diğer tiroid hastalıkları) Hipertansiyon Tanı ve Tedavisi Hipertiroid Takip ve Tedavisi Hipertiroidide radyoiyot (atom) tedavisi Hipofiz Bezi Hastalıkları Hipofiz hastalıkları Hipofiz hastalıkları (prolaktin yüksekliği, büyüme hormonu ve kortizol hormon bozuklukları..) Medikal Tedaviler Metabolik Hastalıklar Tanı ve Tedavisi Guatr ve diğer tiroid hastalıkları Metabolizma hastalıkları (kilo fazlalığı, kilo azlığı..) Obezite takibi ve tedavisi Oligospermi Paratiroid Hastalıkları Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Barış Önder Pamuk, 1998 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2003 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde İç Hastalıkları Uzmanlığı eğitimini tamamlamıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde bir dönem İmmunoloji ve Romatoloji Bilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak görev yapmıştır. 2006 yılında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları eğitimini tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Trigliserid ve Kolesterol yükseklikleri Tiroid Nodülü Tiroid Nodülü Tiroid Kisti Tiroid Kisti Tiroid Kanseri Tiroid Kanseri Tiroid Hastalıkları (guatr) Tiroid Bezinin Fazla Çalışması (Hipertiroidi, Tiroid Hormon Fazlalığı) Tiroid Bezinin Fazla Çalışması (Hipertiroidi, Tiroid Hormon Fazlalığı) Tiroid Bezinin Büyümesi (Guatr) Tiroid Bezinin Az Çalışması (Hiportiroidi, Tiroid Hormon Azlığı) Tiroid Bezinin Az Çalışması (Hiportiroidi, Tiroid Hormon Azlığı) Tiroid Bezi İltihabı (Tiroidit) Tiroid Bezi İltihabı (Tiroidit)
Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 46 71

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MU
Muh*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Geçtiğimiz hafta bir yakınımın 20 yıllık diyabet sıkıntısı olan annesi için randevu talebimize hemen olumlu cevap aldık. Randevu saatine (istemeyerek) geç kalmamızı hoş görü ile karşılayıp, Her zamanki alçak gönüllü, samimi, güven verici söz ve davranışlarıyla normalin üzerinde zaman ayırarak çok geniş bir tetkike aldı. Tedavi sürecini başlattı. Sayın Barış Hoca'mız, tanışıyor olmanın onurunu bir kez daha yaşattı. Yıllardır her türlü sağlık sorunumuzda yanımızda, bilgi ve kariyerini esirgememesine minnetlerimi sunuyorum.

Mer*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Çok Memnunum

ad
A D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Barış Önder Pamuk ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Barış Önder Pamuk için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Barış Önder Pamuk için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Barış Önder Pamuk ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504744671

Prof. Dr. Barış Önder Pamuk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Barış Önder Pamuk Barış Önder Pamuk Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Barış Önder Pamuk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Barış Önder Pamuk Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Trigliserid ve Kolesterol yükseklikleri, Tiroid Nodülü, Tiroid Nodülü alanlarında hizmet veriyor ve Metabolik kemik hastalıkları (osteoporoz, paget hastalığı, osteomalazi, gebelikte osteoporoz ve kırıklar), Guatr ve diğer tiroid hastalıkları (hipotiroidi, hipertiroidi , gebelikte guatr ve diğer tiroid hastalıkları), Hipertansiyon Tanı ve Tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube