Prof. Dr. Banu Çaycı, Ankara, Akupunktur

Prof. Dr. Banu Çaycı

Akupunktur - Ankara

Anksiyete, Depresyon-Anksiyete-Panik Atak, Bel-Boyun-Eklem Ağrıları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres (2)

Veli Necdet Arığ Sok. No41/1 Emek  Çankaya, Ankara
Prof. Dr. Banu ÇAYCI Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Emniyet Mah. Mevlana Bulvarı (Konya Yolu)  Yenimahalle, Ankara
Gazi Üniversitesi Akupuktur ve Tamamlayıcı Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Banu Çaycı Kimdir?

Prof. Dr. Banu Çaycı, 1965 yılında Ankara''da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini TED Ankara Koleji'nde tamamlamasının ardından tıp eğitimini de 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanınu aldı.

Dr. Çaycı, 1995 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Biyokimya Anabilim Dalı Uzmanı oldu. O tarihten günümüze değin ise Tıbbi Biyokimya Bölümü'nde öğretim üyesi olarak görev yapmaya devam etti. Kendisi ayrıca 2004 ile 2008 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Laboratuarlar Koordinatörlüğü görevini de sürdürdü. 2011 yılında profesör unvanını alan Dr. Çaycı'nın özel ilgi alanları kanser metabolizması, obesite, egzersiz, bitkisel tedaviler ve akupunktur yer almaktadır.

Dr. Çaycı'nın, 70'in üzerinde uluslararası makalesi, bir kitap çevirisi,100 fazla bilimsel toplantıda konuşması bulunmaktadır. Akupunktur uzmanlığı da yapan Dr. Çaycı bir çok televizyon programına konuk olmuştur. Kanser hastalarınsa beslenme, destekleyici tedavi olarak akupunktur konusunda tecrübelerini hastalarıyla paylaşmaktadır.

Dr. Çaycı, 2011 ile 2014 yılları arasında Herbalife şirketinin danışman doktorluğu görevini de yürütmüştür. Halen Gazi Üniversitesi Akupunktur ve Tamamlayıcı Tıp Merkezi Müdürlüğü görevini de sürdürmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GAZI ÜNIVERSITESI

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

iz ..tasoglu

Yıllardır savaştığım kilolarima bide hamilelik kiloları eklenince tam 45 kilo fazlam oldu bu durum görsellik dışında artık sağlığımı da tahdit etmeye başladı, yaptığım araştırmalar sonucunda Prof Dr Banu Çaycı ya ulaştım, gidip tanıştım hayatımda yaptığım en doğru şey olduğunu söyleyebilirim 6 haftalık akupunktur tedavisi sonrası 10 kilo verdim bile hemde hiç acıkmadan bebeğim den dolayı meydana gelen uykusuzluk yorgunluk ve stres de artık yok :) bide 10 kilo gidince herşey muhteşem oldu biz bütün aile hocamın hastası olduk herkese tavsiye ederim kilo kader değil bunu öğrendim bize sadece bir doktor değil bir psikolog bir arkadaş sıcaklığını gösterdiği için hocama sonsuz teşekkürler sizinle bu yolda hedefime ulaşacağıma inancım tam hocam iyiki varsınız sevgiler. Filiz Bektasoglu 21-03-2016

�ba..AZAK

Kilo vermek için geldim,aynı zamanda uykusuzluk problemim ve aynı zamanda eklem ağrılarım vardı 20 yıllı romatoid artrit hastasıyım ağrıdan ev işlerini yapamaz hale gelmiştim,3 seans sonra ağrılarım azaldı,uykusuzluk problemim geçti,kilo da vermeye başladım,herkese tavsiye ediyorum..... 10-08-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Banu Çaycı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Akapunkturla sigara birakmak

  Hocam iyi geceler sıgara kollanıyorum ve alerjik astımım bırakmam gerek. kaç seyansta biter ben antalyada oruruyorum. ankarada bir hafta burdayım.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Banu Çaycı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kilo problemi

  Hocam merhaba benim sosyal anksiyetem var ve ilaç kullanıyorum benim sorunumla ilgili bir tedaviniz var mı ? ayrıca kilo vermek istiyorum antidepresan kullanmam akupunktur için engel mi

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Banu Çaycı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.