Prof. Dr. Ayper Somer Atabek, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Ayper Somer Atabek

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları - İstanbul

HIV (AIDS), Dışkı Tahlili, Çeneyi Göğüse Değdirememe

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Çapa  Fatih, İstanbul
İstanbul Tıp Fakultesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ayper Somer Atabek Hakkında

Ayper Somer Atabek Kimdir?

Prof. Dr. Ayper Somer Atabek, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Ayper Somer Atabek, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ayper Somer Atabek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Kanda enfeksiyon

  İyi akşamlar, 13 aylık kızımın ateşi 39,5 dereceye yükseldi. kan tahlili yaptırdık. crp kantitatif 45,1 , hemogram lökosit 13,6 , gr% 40 ,plt 435, mono%17.8 çıktı. doktorumuz novosef 1 mg.iğne verdi 5 gün boyunca. kızım 11 kilo. antibiyotik 1 yaş çocuklarda 20-80 mg diye okudum. doktorumuz tahli... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ayper Somer Atabek

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • 4,5 aylık bebeğimde idrar enfeksiyonu çıktı

  Bebeğimi 39 ateşle doktora götürdük. herşeyi normal kan tahlilinde enfeksiyon çıktı. iğneye(sefazol) başladık. bir kaç gün sonra idrar kültürünün sonucunu alabildik. 4 tane iğneden sonra kanda herşey normale döndü. ama idrarda h6 her sahada lokosit çıktı. 2 tane daha iğne oldu. şimdide suprax a başl... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ayper Somer Atabek

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ayper Somer Atabek kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Somer Atabek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ayper Somer Atabek için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Somer Atabek şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ayper Somer Atabek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ayper Somer Atabek İstanbul Tıp Fakultesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ayper Somer Atabek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ayper Somer Atabek Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları uzmanıdır. Akciğer ve plevra biyopsisi, Tüberkülin deri testi(tdt) alanlarında hizmet veriyor ve HIV (AIDS), Dışkı Tahlili, Çeneyi Göğüse Değdirememe, Cilt Döküntüsü, Diyare (İshal) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ayper Somer Atabek için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ayper Somer Atabek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ayper Somer Atabek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Somer Atabek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ayper Somer Atabek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Somer Atabek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.