Prof. Dr. Aynur Uğur Bilgin

Dahiliye - İç Hastalıkları, Hematoloji - Ankara

Anemi, Hematolojik Kanserler, Lenfoma

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Kızılırmak Mah. 1450. Sokak No:13 Çukurambar  Çankaya, Ankara
Özel Koru Ankara Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Aynur Uğur Bilgin Hakkında

Aynur Uğur Bilgin Kimdir?

Prof. Dr. Aynur UĞUR BİLGİN, 16 Şubat 1971 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1995 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1999 yılında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 2003 Yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Hematoloji Yan Dal Uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

2003 - 2005 Yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, 2004 yılında Minnesota Üniversitesi Kök Hücre Enstitüsü ve Kemik İliği Transplantasyon Ünitesi'nde, 2005 - 2009 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, çalışmış olan Prof. Dr. Aynur UĞUR BİLGİN, 2009 - 2011 yılları arasında aynı üniversite'de ''Doçent'' unvanı ile çalışmıştır. 2011 - 2014 Yılları arasında Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi'nde, aynı üniversite'de 2014 - 2015 yılları arasında''Profesör'' unvanı ile görevine devam etmiştir.

Ulusal ve uluslararası bir çok yayın ve makalesi bulunan Prof. Dr. Aynur UĞUR BİLGİN iyi derecede ingilizce bilmekte ve mesleki çalışmalarına Özel Koru Ankara Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • BASKENT ÜNIVERSITESI (ANKARA)
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2008

Tecrübe: 13 yıl 7 ay

Deneyimler
 • Özel Koru Ankara Hastanesi
  09 2015 - Şu Anda
 • Meram Tıp Fakültesi Hastanesi
  05 2011 - 09 2015
 • Ankara Üniversitesi
  01 2008 - 04 2011
İlgilendiği Hastalıklar
 • Anemi
 • Hematolojik Kanserler
 • Lenfoma
 • Multipl Miyelom
 • İdiyopatik Trombositopenik Purpura (İTP)
Tedaviler
 • Terapötik aferez
 • Mezenkimal kök hücre
 • Lökoferez
 • Rejeneratif tıp
 • Kemik iliği transplantasyonu(periferik hematopoiet

Aynur Uğur Bilgin Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Aynur Uğur Bilgin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Aynur Uğur Bilgin kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Uğur Bilgin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Aynur Uğur Bilgin için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Uğur Bilgin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Aynur Uğur Bilgin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Aynur Uğur Bilgin Özel Koru Ankara Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Aynur Uğur Bilgin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Aynur Uğur Bilgin Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Hematoloji uzmanıdır. Terapötik aferez, Mezenkimal kök hücre, Lökoferez, Rejeneratif tıp, Kemik iliği transplantasyonu(periferik hematopoiet alanlarında hizmet veriyor ve Anemi, Hematolojik Kanserler, Lenfoma, Multipl Miyelom, İdiyopatik Trombositopenik Purpura (İTP) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Aynur Uğur Bilgin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Aynur Uğur Bilgin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Aynur Uğur Bilgin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Uğur Bilgin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Aynur Uğur Bilgin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Uğur Bilgin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.