Prof. Dr. Ayhan Bülent Erkek

Genel Cerrahi - Ankara
5.0

Yaralar, Yaralanmalar, Yağ Bezesi

“Kasım 2018'de muayene için gittim. Muayene ve kolonoskopi sonucu Rektum Ca (kanser) olduğunu tespit ...” Devamı

Prof. Dr. Ayhan Bülent Erkek

Prof. Dr. Ayhan Bülent Erkek, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini  başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Üniversitesi'nde tamamlayarak Genel Cerrahi uzmanı olmuştur. 

Mesleki çalışmalarına ise şu an Prof. Dr. Ayhan Bülent Erkek Muayenehanesi Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi devam etmektedir.

 

 

Dumlupınar Blv. No:3/A Next Level İş Mrk. K:6 Ofis:22 Kızılırmak Mah. Çankaya/Ankara
Hizmetler
Sindirim yolu cerrahisi Polipektomi Hemoroid(basur) ve çatlaklar(fissür) ve anal fistül, gluteal apse gibi proktolojik girişimler Rektal prolapsusu(barsak sarkması) ve konstipasyon(kabızlık) ameliyatları (laparoskopik ve açık cerrahi yöntemlerle) Laparoskopik apendektomi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Ayhan Bülent Erkek, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini  başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Üniversitesi'nde tamamlayarak Genel Cerrahi uzmanı olmuştur.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 11.1993
Deneyim: 30 Yıl

İlgi Alanları

Yaralar Yaralanmalar Yağ Bezesi Ülseratif Kolit Ülser Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 63 67

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
CS
Cev*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Kasım 2018'de muayene için gittim. Muayene ve kolonoskopi sonucu Rektum Ca (kanser) olduğunu tespit etti. 28 seans radyoterapi ve kemoterapi sonrası; Mayıs 2019 ameliyat, sonra kemoterapi ve Kasım 2019 ilestomi kapama ameliyatı sonrası tedavim büyük ölçüde tamamlandı. Sn. Dr. Bey'in gerek teşhisi gerekse tedavi süreçleri ve sonrasında ilgi ve alakasını takdir ediyorum. Ayrıca Dr. ve ekibine sonsuz teşekkürler... Cevat SERİM

BK
Bek*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Her zaman takibinde olduğum bir doktordur kendisi ilgisi alakası ile de her zaman tercih sebebim olmuştur.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
şö
şen*** ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Mükemmel bir doktor gerek insanlığı gerek cerrahlığı ile 11 sene önce annemi kolon ca teşhisi ile ameliyat etti yıllar sonra tesadüfen karşılaşmamız oldu ve mütevazi tavrı hiç değişmemiş Türkiyenin en nadir yetişmiş doktoru olduğunu birkez daha anladım iyi ki varsınız hocam

AK
Ali*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Doktorumuzun,gayet anlaşılır bir şekilde anlatımı, ilgisi ve yaklaşımı çok güzeldi.Umarim tetkiklerimizde guzel sonuclanir.Teşekkür emeğinize...

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Hak*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Tam anlamıyla mükemmel bir doktor. Rektum CA tanısıyla gittiğim Prof. Dr. Ayhan Bülent Erkek hocam sıcak yaklaşımı, güleryüzü ile ameliyat öncesi beni rahatlattı. Bitmek bilmeyen bütün sorularıma sabırla cevap verip bana moral verdi. Büyük bir ameliyatı başarıyla gerçekleştiren sayın hocama sonsuz teşekkür ediyorum. Onun sayesinde şifama kavuştum Allah ondan razı olsun. Kendi alanında Türkiye'nin önde gelen doktorlarından.

İD
İbr*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

2009 yılında doktor doktor gezmeme rağmen tek seferde rahatsızlığıma teşhis koyarak beni tarifi imkansız acılardan kurtaran dahi bir doktor, aynı zamanda inanılmaz müyevazi, beyefendi, Türkiye’min alanında yetiştirdiği ve gurur duyması gereken bir değer.

TE
Tar*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Kolon kanseri teşhisi sonrası annemin ameliyatını kusurusuz şekilde gerçekleştiren mükemmel insan. Maalesef ileri derece panik atak hastası olan anneme, ameliyat öncesi ve sonrası büyük sabır gösteren, kendi dalında ülkemizin sayılı doktorlarından biri. Size ve ekibinize sonsuz teşekkürler.:)

sa
Sev*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Harika bi doktor, harika bi insan bi hasta daha ne ister ki. Genel cerrahi konusunda bir numara dersem abartmış olmam herşey için teşekür ederim:)

AK
Ali K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Prof. Dr. Ayhan Bülent Erkeğe, kolon rahatsızlığım nedeniyle kafasında çeşitli sorular olan bir hasta olarak başvurdum. Bu iyi insanın üstün uzmanlığıyla hemen tedavi ettiği sağlıklı bir insan olarak normal hayatıma döndüm. Varlığından gurur duydum. Teşekkür eder, sağlık, mutluluk ve daha çok uzun bir süre bu örnek hizmetini sürdürmesini dilerim. Ali Kalıpçı.

mk
Mur*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Prof.DR. Ayhan Bülent Erkek çoğu doktorun sorumluluk dahi almak istemediği ,çözüm yok dedikleri perianal fistülümü büyük bir özveriyle tedavi etmiş ve başarıyla sonuçlandırmış mükemmel bir Genel Cerrah ,mükemmel bir insandır.Uzun süren bu tedavi sürecimi doktorumun samimiyeti ,bana verdiği güven ve sabrı sonucunda atlatmış bulunmaktayım. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Özellikle kolorektal üzerine çalışmalar yürüten Prof.DR. Ayhan Bülent Erkek başarıları ile ünlü bir cerrahtır.Buradan kendisine ve ekibine şükranlarımı sunar,çalışma hayatında başarılarının devamını dilerim.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ayhan Bülent Erkek ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Ayhan Bülent Erkek için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Ayhan Bülent Erkek için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Ayhan Bülent Erkek ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508116367

Prof. Dr. Ayhan Bülent Erkek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ayhan Bülent Erkek Prof. Dr. Ayhan Bülent Erkek Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Ayhan Bülent Erkek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ayhan Bülent Erkek Genel Cerrahi uzmanıdır. Yaralar, Yaralanmalar, Yağ Bezesi alanlarında hizmet veriyor ve Sindirim yolu cerrahisi, Polipektomi, Hemoroid(basur) ve çatlaklar(fissür) ve anal fistül, gluteal apse gibi proktolojik girişimler hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 63 67

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube