Prof. Dr. Ayhan Arınık, Bursa, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Ayhan Arınık

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - Bursa

Metabolik Sendrom, Diabetes Mellitus(Şeker), Tiroid Bezinin Büyümesi (Guatr)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

  Nilüfer, Bursa
Acıbadem Bursa Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Ayhan Arınık Kimdir?

Prof. Dr. Ayhan Arınık, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Ayhan Arınık, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ayhan Arınık tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ayhan Arınık kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. A Arınık ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ayhan Arınık için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. A Arınık şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ayhan Arınık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ayhan Arınık Acıbadem Bursa Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ayhan Arınık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ayhan Arınık Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Ogtt (oral glukoz tolerans testi), Tpo(tiroid peroksidaz testi) tpoab, Diyabet tedavisi, Guatr ve diğer tiroid hastalıkları, Hdl kolesterol testi alanlarında hizmet veriyor ve Metabolik Sendrom, Diabetes Mellitus(Şeker), Tiroid Bezinin Büyümesi (Guatr), Böbrek Üstü Bezi Yetmezliği (Adrenal Yetmezlik), Genel Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ayhan Arınık için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ayhan Arınık muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ayhan Arınık hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. A Arınık ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ayhan Arınık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. A Arınık hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.