Prof. Dr. Alper Sevinç

Dahiliye - İç Hastalıkları, Tıbbi Onkoloji - Gaziantep

Tarama Yöntemleri, Sindirim Sistemi Tümörleri, Yumuşak Doku Kanseri (Sarkom Kanseri)

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Mücahitler Mah. 52063 Sok . No : 27584  Şehitkamil, Gaziantep
Gaziantep Medicalpark Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Alper Sevinç Hakkında

Alper Sevinç Kimdir?

Prof. Dr. Alper Sevinç, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Tıbbi Onkoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Tıbbi Onkoloji Alper Sevinç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diplomalar ve Sertifikalar

Alper Sevinç Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 2.3)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ahan..ldırım
Zamanlama
İlgi
Ortam

Annem Rahim ağzı kanseri Mustafa yildirimin Hoca'nın hastasıydı 15 16 kur aldi Ama hiçbir fayda görülmediğini söylüyor Dr Rahmi alındı ameliyat olduğu ama hiç bir adım ileriye gidilmemiş denildi daha da ilerlemiş Biz şu anda Doktor değiştirmeyi düşünüyoruz Yani sizi düşünüyoruz Hem bu konuda öneriniz Bir fikriniz bize yazarsanız çok memnun oluruz hani pazartesi falan da gelmeyi düşünüyoruz inşallah 13-10-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Alper Sevinç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Alper Sevinç kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Sevinç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Alper Sevinç için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Sevinç şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Alper Sevinç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Alper Sevinç Gaziantep Medicalpark Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Alper Sevinç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Alper Sevinç Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Tıbbi Onkoloji uzmanıdır. Kanser tedavisi sonrası takip, Kanserde beslenme, Lökoferez, Afp kan testi(alfa-fetoprotein kan testi), Kemoterapi sırasında beslenme alanlarında hizmet veriyor ve Tarama Yöntemleri, Sindirim Sistemi Tümörleri, Yumuşak Doku Kanseri (Sarkom Kanseri), Ürolojik Tümörler, Tedavi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Alper Sevinç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Alper Sevinç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Alper Sevinç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Sevinç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Alper Sevinç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Sevinç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.