Prof. Dr. Alper Güzeltaş

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi - İstanbul

Kapak Ve Damar Darlıkları, Kalp Anjiyosu (El Bileğinden), Aritmi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Halkalı/Küçükçekmece  İstanbul
İstanbul M.Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi E.A.H

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Alper Güzeltaş Hakkında

Alper Güzeltaş Kimdir?

Prof. Dr. Alper Güzeltaş, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Kardiyolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Kardiyolojisi Alper Güzeltaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Kapak Ve Damar Darlıkları
 • Kalp Anjiyosu (El Bileğinden)
 • Aritmi
 • Senkop (Bayılma)
 • Kalp Zarı İltihabı (Perikardit)
Tedaviler
 • Kalp kapakçığı tamiri
 • Karotis ameliyatı
 • Aritmide ablasyon tedavisi
 • Kalıcı pacemaker ekstraksiyonu
 • Cabg(koroner arter bypass grefti)

Alper Güzeltaş Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

l..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Öncelikle İNSAN. Hekimlik tanımının karşılığıdır. Hastasını yakından tanır, takip eder, hasta yakınına doyurucu bilgilendirme yapar, sabırla dinler ve soruları yanıtlar, sakinliği sizi de dindirir...3 yıldır kızım kendisi ve ekibi tarafından takip edilmektedir. Çok çok memnunuz, ancak artık poliklinikte göremediği için kızım üzülüyor :) Yolunuz açık olsun 24-05-2018

al..yurt
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yaptığı işin hakkını en iyi şekilde veren değerli hekimlerimizden birisidir hocam.... oğlumun rahatsızlığını kısa sürede teşhis ederek içimizi rahatlatan güleryüzlü hocam 04-04-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Alper Güzeltaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Alper Güzeltaş Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Alper Güzeltaş kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Güzeltaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Alper Güzeltaş için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Güzeltaş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Alper Güzeltaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Alper Güzeltaş İstanbul M.Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi E.A.H bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Alper Güzeltaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Alper Güzeltaş Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Kardiyolojisi uzmanıdır. Kalp kapakçığı tamiri, Karotis ameliyatı, Aritmide ablasyon tedavisi, Kalıcı pacemaker ekstraksiyonu, Cabg(koroner arter bypass grefti) alanlarında hizmet veriyor ve Kapak Ve Damar Darlıkları, Kalp Anjiyosu (El Bileğinden), Aritmi, Senkop (Bayılma), Kalp Zarı İltihabı (Perikardit) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Alper Güzeltaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Alper Güzeltaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Alper Güzeltaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Güzeltaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Alper Güzeltaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Güzeltaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.