Prof. Dr. Alpay Azap, Ankara, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Alpay Azap

Dahiliye - İç Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları - Ankara

Alerji, Bulaşıcı Hastalıklar, Enfeksiyon Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Cebeci, 06590  Çankaya, Ankara
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Sgk Anlaşmalı

Hakkında

Alpay Azap Kimdir?

Prof. Dr. Alpay Azap, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Enfeksiyon Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Enfeksiyon Hastalıkları Alpay Azap, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Alpay Azap tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Alpay Azap kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. A Azap ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Alpay Azap için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. A Azap şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Alpay Azap nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Alpay Azap Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Alpay Azap hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Alpay Azap Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Enfeksiyon Hastalıkları uzmanıdır. Hdl kolesterol testi, Kan hastalıklarının tanı ve tedavisi, Kolesterol testi, Metabolik Hastalıklar Tanı ve Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Alerji, Bulaşıcı Hastalıklar, Enfeksiyon Hastalıkları, İnfeksiyöz Artritler, Virus Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Alpay Azap için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Alpay Azap muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Alpay Azap hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. A Azap ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Alpay Azap hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. A Azap hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.