Prof. Dr. Ali Reşit Beyler, Ankara, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Ali Reşit Beyler

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - Ankara

Ülser Delinmesi, Ağız Kokusu (Halitosis), Polip (Mide, Bağırsak)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Tunalı Hilmi Cad. No:70/10 Kavaklıdere  Çankaya, Ankara
Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ali Reşit Beyler Hakkında

Ali Reşit Beyler Kimdir?

Prof. Dr. Ali Reşit Beyler, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Ali Reşit Beyler, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ali Reşit Beyler tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ali Reşit Beyler kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Beyler ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Reşit Beyler için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Beyler şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Reşit Beyler nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ali Reşit Beyler Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ali Reşit Beyler hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ali Reşit Beyler Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Kapsül endoskopi, Ivc(intravenöz kolanjiografi), Kıl kurdu testi, Splenektomi, Egd(endoskopi) alanlarında hizmet veriyor ve Ülser Delinmesi, Ağız Kokusu (Halitosis), Polip (Mide, Bağırsak), Mide Ülseri (Gastrik Ülser), Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ali Reşit Beyler için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ali Reşit Beyler muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Reşit Beyler hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Beyler ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ali Reşit Beyler hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Beyler hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.