Prof. Dr. Ali Ersin Zümrütbaş

Üroloji - Denizli
5.0

Idrar Yapma Bozukluğu, İdrar Yolu Enfeksiyonu, Çocuk Taş Hastalıkları

“Babamın araç dışı trafik kazası sonrası üretrasında kopuk oluşmuştu birçok prof. ve doç. götürdük ki...” Devamı

Prof. Dr. Ali Ersin Zümrütbaş

Doç. Dr. Ali Ersin ZÜMRÜTBAŞ, lise öğrenimini 1996 yılında İzmir Fen Lisesi'nde bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2002-2007 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi'nde yapmış ve Üroloji Uzmanı olmuştur. İhtisasının yanı sıra 2005 yılında 1 ay süreyle Belçika, Leuven Üniversitesi (KULeuven) Üroloji Anabilim Dalı'nda Prof.Dr. Hein Van Poppel ile beraber Üroonkoloji alanında, 2006 yılında ise 1 ay süreyle A.B.D. San Francisco, CA, UCSF Üroloji Kliniği'nde Prof.Dr. Marshall Stoller ile beraber laparoskopik üroloji ve endoüroloji alanlarında çalışmalar yapmıştır.

Uzmanlık sonrası mecburi hizmet yükümlülüğünü 2008-2009 yılları arasında Van İpekyolu Devlet Hastanesi'nde yerine getirmiş olan Doç. Dr. Ali Ersin ZÜMRÜTBAŞ, 2010 yılında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı'na Öğretim Görevlisi - Yardımcı Doçent olarak atanmıştır. Aynı anabilim dalında 2014 yılında da Doçentlik kadrosuna yükselmiştir. Öğretim üyesi olarak görev yaptığı süre içinde 2013 yılında Üretra Darlıklarının İleri Tedavisi ve Üretroplasti Eğitimi için Hindistan - Pune’de Prof. Dr. Sanjay Kulkarni ile beraber, 2015 yılında ise Robotik Cerrahi Eğitimi için İtalya, Milano, Istituto Auxologico Italiano’da Dr. Andrea Cestari ve Fransa, Paris, Institut Mutualiste Montsouris kliniğinde Prof. Dr. Eric Barret ile beraber çalışmalarda bulunmuştur. 

Mesleki çalışmalarına şu anda Özel Denizli Sağlık Hastanesi'nde devam eden Doç. Dr. Ali Ersin ZÜMRÜTBAŞ'ın ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış 40 adet yayını, 50’nin üzerinde kongre bildirisi, çeşitli kitap bölümleri ve çevirileri bulunmaktadır.  Ayrıca kendisi iyi derecede İngilizce bilmekte olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

Üroden Üroloji Merkezi
Kınıklı Mahallesi, İz Çamlık, 6027. Sk. No:19 Pamukkale/Denizli
Hizmetler
Böbrek taşı cerrahisi Kan elektrolit testi Abdominal ultrasonografi Keratinin kan testi Böbrek ultrasonu Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Doç. Dr. Ali Ersin ZÜMRÜTBAŞ, lise öğrenimini 1996 yılında İzmir Fen Lisesi'nde bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2002-2007 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi'nde yapmış ve Üroloji Uzmanı olmuştur. İhtisasının yanı sıra 2005 yılında 1 ay süreyle Belçika, Leuven Üniversitesi (KULeuven) Üroloji Anabilim Dalı'nda Prof.Dr. Hein Van Poppel ile beraber Üroonkoloji alanında, 2006 yılında ise 1 ay süreyle A.B.D. San Francisco, CA, UCSF Üroloji Kliniği'nde Prof.Dr. Marshall Stoller ile beraber laparoskopik üroloji ve endoüroloji alanlarında çalışmalar yapmıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Idrar Yapma Bozukluğu İdrar Yolu Enfeksiyonu Çocuk Taş Hastalıkları Erkeklerde İdrar Kaçırma Erken Boşalma (Prematür Ejekülasyon, Bel Gevşekliği) Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 83 79

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MA
MER*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Babamın araç dışı trafik kazası sonrası üretrasında kopuk oluşmuştu birçok prof. ve doç. götürdük kimse tedavi edemeyeceğini söyledi ve 1,5 yıl boyunca karından sondalı yaşamaya çalıştı. Dr.Ali bey sayesinde tekrar onarıldı ve idrarını kendi yapabilicek. Üretra darlığı tanısı aldıysanız hiç tereddüt etmeden başka bu konuda bildiğiniz uzman bir hekim yoksa kendisine başvurun elinden geleni yapacak şifa bulacaksınızdır. Bende tekrar buradan emeği için kendisine çok teşekkür ederim.

Gül*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Bir kaza sonucu 19 yıldır tekerlekli sandalyede yaşamınısürdüren biriyim.sık idrar kaçırma problemim vardı.bu benim yaşamımı olumsuz etkiliyordu.doktor ali bey bana mesane botoksu uyguladı çok iyi geçti.artık bu konuda hiç şikayetim kalmadı.onu tanıdığım için çok mutluyum.

GY
Goe*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

İyi çalışmalar sağ ve sol Varikosel var en kötüsü çok ağrı yapması belki başka etkende var ama SSK olmadığı için özelde tedavi ameliyat tetkikler ne yaptırmam gerekir ne tutar hocam teşekkürederim.

NT
Nec*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

İdrar kaçırma sorunum vardı. Mesane botoksu oldum çok iyi geçti.kaliteli yaşamıma devam ediyorum sayenizde. Aradığım her an telefona cevap verir, her şekilde hastasıyla ilgilenir. Herkese önerir başarılarının devamını dilerim. Sizi tanıdığım için çok mutluyum. Tekrar tekrar teşekkürler.

Ayş*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Küçük oğlumuzun sünneti sırasında hatadan dolayı oluşan problemi gidermiş olan doktor. Bunun için kendisine çok minnettarız. Gerçekten çok cana yakın, samimi ve bilgili bir doktor.

AS
Ahm*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Günde 2-3 bardak su içmeme rağmen sabahları çok sıkışık kalkıyordum. Bazen gece uykudan uyandıracak kadar şiddetli oluyordu bu durum. Artık rahatsızlık vermeye başladı ve Ali Beye tedaviye gittim. Aşırı aktif mesane rahatsızlığım varmış ve hocamın tedavisiyle bu sorunu artık yaşamıyorum. Çok teşekkür ediyorum ilginiz için hocam.

HM
Hak*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ali Ersin Zümrütbaş ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Ali Ersin Zümrütbaş için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Ali Ersin Zümrütbaş için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Ali Ersin Zümrütbaş ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504748379

Prof. Dr. Ali Ersin Zümrütbaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ali Ersin Zümrütbaş Üroden Üroloji Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Ali Ersin Zümrütbaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ali Ersin Zümrütbaş Üroloji uzmanıdır. Idrar Yapma Bozukluğu, İdrar Yolu Enfeksiyonu, Çocuk Taş Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Böbrek taşı cerrahisi, Kan elektrolit testi, Abdominal ultrasonografi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 474 83 79

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube