Prof. Dr. Ali Cansu, Trabzon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Ali Cansu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nörolojisi - Trabzon

Nöralterapi, Felç (İnme), Gelişim Testi (Zihinsel Ve Fiziksel Gelişim)

Randevu Al 0 (850) 433 40 40

Doktorun Adresi

Gazipaşa Mah. Atatürk Alanı Halis Çebi İş Merkezi Kat:8 Ortahisar Trabzon  Merkez, Trabzon
Prof. Dr. Ali CANSU Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Nakit

Ali Cansu Hakkında

Ali Cansu Kimdir?

Prof. Dr. Ali CANSU, 1991-1997 yılları arasında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini tamamlamıştır. 1997-2002 yılları arasında Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ihtisas ve 2003-2006 yılları arasında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Pediatrik Nöroloji yan dal ihtisasını tamamlayarak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Nörolojisi Uzmanı olmuştur.

American Epilepsy Society (San Diego - Kasım 2012) VI. Ulusal Çocuk Nöroloji Kongresi, (Ankara - Mayıs 2004) ve II. Pediatride Kanıta Dayalı Vaka Tartışmaları (İstanbul, Ocak 2002) gibi ulusal ve uluslararası konferanslara katılmıştır.

Lisans öğrencilerine Çocukluk çağı epileptik sendromlar ( 2006 - 2007) Komalı Hastaya Yaklaşım (2006 - 2007) ve Nörolojik Muayene (2004 - 2005) dersleri vermiş olan Prof. Dr. Ali CANSU, 2013 yılından beri Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde ve özel muayenehanesinde çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ZEYNEP KAMIL KADIN VE ÇOCUK HASTALIKLARI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Nöralterapi
 • Felç (İnme)
 • Gelişim Testi (Zihinsel Ve Fiziksel Gelişim)
 • Gerilim Tipi Baş Ağrısı (Stres Baş Ağrısı)
 • Guillain-Barre Sendromu

Tedaviler

 • Apgar skoru
 • Büyüme hormonu testi
 • Otizm görüntüleme ve tanısı
 • Riskli bebek takibi
 • Tüberkülin deri testi(tdt)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 40 40

Doktor Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

SEYİN..

merhaba;oğlum 2 yaşında yüksek ateşten dolayı havale baygınlık geçirdi.bunun üzerine oğlumu çocuk sağlığı uzmanına götürdüm.bir kaç ilaç yazarak bize çocukta herhangi bir rahatsızlık olmadığını söyledi.oğlum 15 gün içinde ikinci kez bayılınca bir arkadaşın tavsiyesiyle prf.dr.ali cansu beyden randevu alıp kendisiyle tanışma imkanı buldum.ilk muayenesinde ali hocamın doğru teşhis ve tadavisiyle oğlum sağlığına kavuştu.Allah kendisinden razı olsun.artık 2 yıldır oğlum bayılmıyor.kontrollere gittiğimizde ali hocam oğlumuzun sağlığının daha iyiye gittiğimi söylüyor.Allah;ım ali hocamızın ömrünü sağlıklı eylesin.ailesine ve çocuklarına bağışlasın inşALLAH.doktordan öte bir abi gibi sanki.çocuk nöroloji uzmanlığı konusunda doğru adres prf.dr.ali cansu beydir.teşekkür ederim.13.10.2018 13-10-2018

det..ose

Hocamdan Allah razı olsun .Trabzon için çok önemli .Cocuğum onun sayesinde tedavi oldu. 26-02-2016

han..müş

Dalında sıradışı bir yetenek yeğenimin tedavisini kimse bulamazken iyileştirdi.oğlumun bir sorunu var kendisine başvuracağım neticesini tekrar paylaşacağım 19-12-2015

pil..ahan

ben Ali bey e bundan 2 sene önce kızımı götürmüştüm.tanısını kendisi koymuştu..Şu anda İstanbul bezmialem üniversitesi hastanesinde takibine devam ediliyor..ama Ali bey gibi bizi bilgilendiricek kimseyi bulamıyoruz karşımızda.. çocuklarımızın sağlığı için ne gerekiyorsa tam anlamıyla anlatan ve bilgilendiren bir hekim. Mükemmel ötesi bir insan.. Başarılarının devamını dilerim.. 28-01-2015

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ali Cansu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ali Cansu ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Ali Cansu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 40 40

Prof. Dr. Ali Cansu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Ali Cansu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Ali Cansu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Cansu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ali Cansu Prof. Dr. Ali CANSU Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Cansu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ali Cansu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Nörolojisi uzmanıdır. Apgar skoru, Büyüme hormonu testi, Otizm görüntüleme ve tanısı, Riskli bebek takibi, Tüberkülin deri testi(tdt), Yenidoğan işitme taraması alanlarında hizmet veriyor ve Nöralterapi, Felç (İnme), Gelişim Testi (Zihinsel Ve Fiziksel Gelişim), Gerilim Tipi Baş Ağrısı (Stres Baş Ağrısı), Guillain-Barre Sendromu hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Ali Cansu için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Ali Cansu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ali Cansu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Ali Cansu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Ali Cansu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.