Prof. Dr. Ali Beytur, Malatya, Üroloji

Prof. Dr. Ali Beytur

Üroloji - Malatya

İdrar Yolu Taşı, Erkek Genital Problemleri, Üreterosel

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Turgut Özal Tıp Merkezi /MALATYA  Malatya
İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ali Beytur tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ali Beytur kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Beytur ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Beytur için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Beytur şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Beytur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ali Beytur İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ali Beytur hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ali Beytur Üroloji, uzmanıdır. İdrar yolu darlıkları, Kısırlık tedavisi, Mesane kanser ameliyatı, Ürolojik çocuk hastalıkları tedavisi, Kriyoablasyon alanlarında hizmet veriyor ve İdrar Yolu Taşı, Erkek Genital Problemleri, Üreterosel, Adrenal Bez (Böbrek Üstü Bezi) Hastalıkları, Böbrek Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ali Beytur için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ali Beytur muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Beytur hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Beytur ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ali Beytur hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Beytur hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.