Prof. Dr. Ahmet Işık, Bursa, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Ahmet Işık

Dahiliye - İç Hastalıkları, Romatoloji - Bursa

Ailesel Akdeniz Ateşi (Fmf), Bağ Dokusu Hastalıkları, Behçet Hastalığı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Ankara Yolu Caddesi No:44 Büyükşehir Belediye Binası Karşısı  Osmangazi, Bursa
Özel Hayat Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ahmet Işık Hakkında

Ahmet Işık Kimdir?

Prof. Dr. Ahmet Işık, Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Fırat Üniversitesi’nde İç Hastalıkları, Ege Üniversitesi’nde Romatoloji Uzmanlığını almıştır. Ege Üniversitesi’nde Doçentlik, Fırat Üniversitesi’nde Profesörlük unvanlarını almıştır.

Mesleki çalışmalarına Özel Hayat Hastanesi'nde devam etmektedir.

 

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ahmet Işık tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ahmet Işık kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Işık ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Işık için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Işık şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Işık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ahmet Işık Özel Hayat Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ahmet Işık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ahmet Işık Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Romatoloji uzmanıdır. Romatizmal Ağrılar, Diabetes mellitusta insülin tedavisi, Kan hastalıklarının tanı ve tedavisi, Kas Hastalıkları, Kas-iskelet sistemi rahatsızlıklarının akut subakut ve kronik dönem tedavileri, Metabolik Hastalıklar Tanı ve Tedavisi, Splenektomi alanlarında hizmet veriyor ve Ailesel Akdeniz Ateşi (Fmf), Bağ Dokusu Hastalıkları, Behçet Hastalığı, Kas Romatizması, Romatoid Artrit hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ahmet Işık için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ahmet Işık muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Işık hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Işık ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ahmet Işık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Işık hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.