Doktorun Adresi

Gültepe, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, 01330 Sarıçam/Adana  Adana
Çukurova Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Abdi Bozkurt Hakkında

Abdi Bozkurt Kimdir?

Prof. Dr. Abdi Bozkurt, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Abdi Bozkurt, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 23.07.1998)

Abdi Bozkurt Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ail..kan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Kardiyoloji Bölümü Profesör Doktor Sayın Abdi Bozkurt Hocamıza, Tavsiye ve tanıma olmaksızın muayeneye götürdüğümüz Annemize ilk muayeneden taburcu olduğu sürece kadar geçen sürede, muayene, yatış,anjiyo, bilgilendirme anjiyo sonrası konsey kararı ve sonrasında gerçek veri ve bilgiler ile tedavinin olması gereken bölüme yönlendirme ve direk temas ile süreci hızlandırma,bizzat takip ve ilgilenme hususlarında yaptığı,kibirden uzak insancıl yaklaşımından dolayı kendisine ailecek çok minnettarız ve çok ama çok teşekkürler Sayın Hocam. 05-03-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Abdi Bozkurt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Abdi Bozkurt kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Bozkurt ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Abdi Bozkurt için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Bozkurt şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Abdi Bozkurt ile anlaşmalı?
Abdi Bozkurt kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Abdi Bozkurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Abdi Bozkurt Çukurova Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Abdi Bozkurt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Abdi Bozkurt Kardiyoloji, uzmanıdır.

Prof. Dr. Abdi Bozkurt için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Abdi Bozkurt muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Abdi Bozkurt hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Bozkurt ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Abdi Bozkurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Bozkurt hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.