Prof. Dr. A. Bülent Aytaç, Ankara, Genel Cerrahi

Prof. Dr. A. Bülent Aytaç

Genel Cerrahi - Ankara

Kolorektal Cerrahi, Mide Cerrahisi, Kolon Ca

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi (2)

  Yenimahalle, Ankara
Gazi Üniversitesi Hastanesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Kızılırmak Mah. 1450. Sk. Ankara Ticaret Merkezi (ATM) A Blok No:3/47 **** Çukurambar/Ankara (Vergi Dairesi Yanı)  Çankaya, Ankara
Ankara Ticaret Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

at..fa

sayın hocama yaklaşık7 sene önce bir abimin tavsiyesiyle gittim anal fistül den yıllarca çile çekiyordum birkaç ameliyat geçirmeme rağmen düzelememiştim . artık birdaha ameliyat olmam derken sayın hocama ameliyat oldum iyi ki olmuşum ALLAH cc razı olsun . ayrıca insaniyetli çok yardımsever insanlık timsali bir abimiz .ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN . selam ve sevgilerimle . bu arada hocam işini yapar REKLAMI sevmez. 02-01-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. A. Bülent Aytaç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. A. Bülent Aytaç kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Aytaç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. A. Bülent Aytaç için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Aytaç şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. A. Bülent Aytaç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. A. Bülent Aytaç Gazi Üniversitesi Hastanesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı Ankara Ticaret Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. A. Bülent Aytaç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. A. Bülent Aytaç Genel Cerrahi, uzmanıdır. Kolon ve rektum cerrahisi, Laparoskopik apendektomi, Tiroit sintigrafisi, Rektal prolapsusu(barsak sarkması) ve konstipasyon(kabızlık) ameliyatları (Laparoskopik ve açık cerrahi yöntemlerle), Cerrahi İnfeksiyonlar, Sindirim Yolu Cerrahisi, Hemoroid(basur) Ve Çatlaklar(fissür) ve Anal Fistül, Gluteal Apse gibi proktolojik girişimler, Polip ameliyatları alanlarında hizmet veriyor ve Kolorektal Cerrahi, Mide Cerrahisi, Kolon Ca, Perianal Fissürler, Anal Fissür (Makat Çatlağı) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. A. Bülent Aytaç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. A. Bülent Aytaç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. A. Bülent Aytaç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Aytaç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. A. Bülent Aytaç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Aytaç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.