Podoloji Uzmanı Nida FINDIK, Balıkesir, Podoloji

Podoloji Uzmanı Nida FINDIK

Podoloji - Balıkesir

Diyabetik ayak bakımı, Parmak yastığı uygulamaları, Tırnak mantarı problemleri

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Nida FINDIK Hakkında

Nida FINDIK Kimdir?

Medikal ayak bakımı ayak sağlığımız için oldukça önemlidir. Medikal ayak bakımı problemlerin önlenmesi,oluşmuş problemlerin giderilmesi, ayak sağlığının korunması için steril ortamda özel cihazlarla podologlar tarafından belirli aralıklarla yaptırılması gereken bakımdır. 

Medikal ayak bakımında kuru sistem çalışılır.

Ayak tırnaklarının kesilmesi ve şekillenmesi, tırnak yüzeylerinin temizlenmesi, beslenmesi ve parlatılması, sertleşmiş deri tedavisinin sterilize edilmiş ekipmanlar ile yapılmasını içeren uygulama süreçleri ile devam eder. 

Medikal ayak bakımı tıbbi bir müdahaledir. Dolayısıyla PEDİKÜR işlemi sağlığımız için oldukça tehlikeli ve zararlıdır. Ayakların suda bekletilmesi oldukça yanlıştır. Ayakların suda bekletilmesiyle doku şişer, ölü dokuyla canlı doku ayırt edilemez. Pens ile et kesme işleminde doku zarar görebilir. Enfeksiyona yol açabilir. Doku zarar gördüğü için kalınlaşmalar artar. Aletlerin steril olmaması bulaşıcı hastalıkların kişiden kişiye geçmesine sebebiyet verebilir. Pedikür, batık tırnak ve mantar enfeksiyonu gibi problemlere yol açabilir.

Yaşamınız boyunca tüm yükümüzü taşıyan ayaklarımızın sağlığına dikkat etmeliyiz ve önem vermeliyiz. Medikal ayak bakımı ile ayaklarımızı korur; sağlıklı ve estetik görünümlü ayaklara sahip oluruz. 

Uzman Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ek..cın

Pediküre son ! Ayaklarınızın bebek gibi olmasını istiyorsanız adres belli ???? 22-11-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Podoloji Uzmanı Nida FINDIK tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Podoloji Uzmanı Nida FINDIK kimdir , telefon numarası nedir?
Podoloji Uzmanı N FINDIK ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Podoloji Uzmanı Nida FINDIK için nasıl randevu alabilirim?
Podoloji Uzmanı N FINDIK şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Podoloji Uzmanı Nida FINDIK nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Podoloji Uzmanı Nida FINDIK Podolog Nida Fındık Ayak Bakım Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Podoloji Uzmanı Nida FINDIK hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Podoloji Uzmanı Nida FINDIK Podoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Diyabetik ayak bakımı, Parmak yastığı uygulamaları, Tırnak mantarı problemleri, Ayak destek uygulamaları, Tırnak protez çalışmaları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Podoloji Uzmanı Nida FINDIK için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Podoloji Uzmanı Nida FINDIK muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Podoloji Uzmanı Nida FINDIK hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Podoloji Uzmanı N FINDIK ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Podoloji Uzmanı Nida FINDIK hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Podoloji Uzmanı N FINDIK hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.