Op. Dr. Yunus Uysal, Bursa, Ortopedi ve Travmatoloji

Op. Dr. Yunus Uysal

Ortopedi ve Travmatoloji - Bursa

Rejeneratif Tıp, Spor Ortopedisi ve Atroskopi(Omuz-Diz-Ayak Bileği), Omurga Cerrahisi

Randevu Al 0 (850) 433 38 64

Doktorun Adresi (2)

Ulubatlı Hasan Bulvarı No:48/62  Osmangazi, Bursa
Om Omurga Cerrahi Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit
Ulubatlı Hasan Bulvarı No:48/62  Osmangazi, Bursa
Robotic Ortopedi Cerrahi Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Yunus Uysal Hakkında

Yunus Uysal Kimdir?

1983 İstanbul doğumlu olan Op. Dr. Yunus Uysal, lise eğitimini İstanbul Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde lisans eğitimine başlayan ve 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan Op. Dr. Yunus Uysal, uzmanlık eğitimini 2008-2013 yılları arasında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başarı ile tamamlamıştır. Uzmanlık eğitimi süresi içerisinde “Arbeitsgemeinschaft für Osteosynthese Probleme” (AO) çalışma topluluğunun düzenlemiş olduğu travma cerrahisi eğitimlerine katılarak uzmanlık alanı ile ilgili çalışmalarda aktif olarak yer almıştır.

Op. Dr. Yunus Uysal, 2013-2015 yılları arasında Şırnak Devlet Hastanesi'nde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yapmıştır. Bu süre içerisinde Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen “Pediatrik Kalça Ultrasonografisi” kursunu başarıyla tamamlayan ve özellikle travma cerrahisi, spor ortopedisi, artroskopik cerrahi alanlarına yoğunlaşan Op. Dr. Yunus Uysal, 2015 yılında Bursa Özel Turan&Turan Kemik, Kas ve Eklem Sağlığı Merkezi'nde çalışmaya başlamış ve halen çalışmalarını Turan&Turan Kemik, Kas ve Eklem Sağlığı Merkezi ve Bursa Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi'nde sürdürmektedir.

Omurga cerrahisi ve eklem protez cerrahisi alanlarında uzmanlaşan Op. Dr. Yunus Uysal; diz ve kalça protezinde robotik cerrahi uygulamalarını Türkiye’de ilk kez Bursa’da, SGK ile anlaşmalı gerçekleştirmektedir. Robotik cerrahi çalışmalarını Amerika’da tamamlayan Op. Dr. Yunus Uysal ve ekibi tarafından gerçekleştirilen ameliyatlar sonrası, hastalar aynı gün yürümeye başlayıp çok kısa sürede ağrısız ve rahat bir hayata geri dönüş sağlamaktadırlar.

Tıbbi eğitimler kapsamında yurt dışında çalışmalara katılan Op. Dr. Kayhan Turan ve ekibi, Amerika ve Avrupa’da uygulanan tedavi yöntemleri ile gelişen tıp biliminin tüm olanaklarını kullanarak Turan&Turan Kemik, Kas ve Eklem Sağlığı Merkezi ve Bursa Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi'nde hizmet vermektedir.

Eğitime verdiği önem doğrultusunda ortopedi ve travmatoloji alanında mesleki gelişimi kurum içi çalışmalarda da pekiştirmeyi amaçlayan Op. Dr. Yunus Uysal, tüm ortopedistlerin davetli olduğu tıbbi eğitim programı kapsamında toplantılar gerçekleştirme ve bu çalışmalara aktif olarak katılmaktadır.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • TRAKYA ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 12 2007

Tecrübe: 12 yıl 10 ay

Deneyimler

 • Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Yıldırım Tıp Merkezi
  12 2016 - Şu Anda
 • Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi
  12 2016 - Şu Anda
 • Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Cerrahi Tıp Merkezi
  12 2016 - Şu Anda
 • Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi
  04 2016 - 12 2016
 • Özel Aritmi İnegöl Hastanesi
  04 2016 - 12 2016

İlgilendiği Hastalıklar

 • Rejeneratif Tıp
 • Spor Ortopedisi ve Atroskopi(Omuz-Diz-Ayak Bileği)
 • Omurga Cerrahisi
 • Omurga Hastalıkları
 • Omurga Kırığı

Tedaviler

 • Robotik Cerrahi
 • Kök hücre tedavisi
 • Artroskopik cerrahi
 • Eklem protezleri
 • Skolyoz ameliyatı

Diplomalar ve Sertifikalar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 64

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Yunus Uysal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Yunus Uysal ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Yunus Uysal ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 64

Op. Dr. Yunus Uysal için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Yunus Uysal için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Yunus Uysal için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Yunus Uysal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Yunus Uysal Om Omurga Cerrahi Merkezi Robotic Ortopedi Cerrahi Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Yunus Uysal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Yunus Uysal Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Robotik Cerrahi, Kök hücre tedavisi, Artroskopik cerrahi, Eklem protezleri, Skolyoz ameliyatı, Bel cerrahisi(minimal invaziv lomber spinal füzyon), Artroskopi, Diz Artroskopi ve Artroplasti, İlizarov - Kemik uzatma ameliyatları, Kalça Artroskopi ve Artroplasti alanlarında hizmet veriyor ve Rejeneratif Tıp, Spor Ortopedisi ve Atroskopi(Omuz-Diz-Ayak Bileği), Omurga Cerrahisi, Omurga Hastalıkları, Omurga Kırığı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Yunus Uysal için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Yunus Uysal muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Yunus Uysal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Yunus Uysal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Yunus Uysal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al


.