Op. Dr. Yaşar Gürkan Tekeli, İzmir, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Op. Dr. Yaşar Gürkan Tekeli

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İzmir

Mikro cerrahi, Tremor (Titreme), Parsiyel Nefrektomi

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Yalı mah park yaşam office 32 / A karşıyaka  Karşıyaka, İzmir
Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Zehra..sürdü

Gürkan Hoca 6 ay önce eşimin bel fıtığı ameliyatını gerçekleştirdi. Kendisinin Ameliyat öncesi, ameliyat ve ameliyat sonrası gösterdiği ilgi ve alaka ve desteği için çok çok teşekkür ederiz .Eşim 2 hafta içerisinde günlük rutin işlerine geri döndü. Biz çok çok memnun kaldık iyiki varsınız Gürkan Hocam... 20-08-2019

ivan..un

Senelerden beri muzdarip olduğum bel fıtığı hastalığı nedeniyle gitmediğim, başvurmadığım, hemen hemen kullanmadığım ilaç kalmadı ancak hastalığıma çare bulamadım. Her geçen gün ayaklarım tutmamaya başladı ve beni taşıyamaz hâle geldiler. Son olarak adını duyarak başvurduğum İzmir Çiğli Bölge Hastanesi Beyin Cerrahi doktorlarından Op.Dr. Yaşar Gürkan Tekeli tarafından ameliyat edildim. Ameliyattan sonra çok kısa bir zaman içerisinde sağlığıma kavuştum. Allah kendisine gönlüne göre, sağlıklı bir hayat nasip etsin. Kendisine ve ekibine minnettarım. Ona ne kadar dua etsem azdır. İnşaallah hastalarına şifa dağıtmaya devam ederek insanların hayır dualarını alır. Ne desem az kalır değerli doktorumun tuttuğu altın olsun. Saygılarimla Hacı Olgun 11-08-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Yaşar Gürkan Tekeli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Yaşar Gürkan Tekeli kimdir , telefon numarası nedir?

Op. Dr. Y Tekeli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Yaşar Gürkan Tekeli için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Y Tekeli şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Yaşar Gürkan Tekeli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Yaşar Gürkan Tekeli Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Yaşar Gürkan Tekeli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Yaşar Gürkan Tekeli Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Boyun fitiği cerrahisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Epiduroskopi, Mikrodiskektomi alanlarında hizmet veriyor ve Mikro cerrahi, Tremor (Titreme), Parsiyel Nefrektomi, Multipl Subpial Transeksiyon, Sinir Bozukluğu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Yaşar Gürkan Tekeli için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Yaşar Gürkan Tekeli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Yaşar Gürkan Tekeli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Op. Dr. Y Tekeli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Yaşar Gürkan Tekeli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Op. Dr. Y Tekeli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.