Op. Dr. Vedat Ali Canoğlu

5.0

Balanopostit (Penis Başı Ve Sünnet Derisinin İltihabı), Hatalı Sünnet (Sünnet Hatası), Peygamber Sünneti

“Neredeyse bütün aile olarak geçmişten bu günlere kadar hocamıza yaptırdık bebeklerimizin sünnetini ....” Devamı

Op. Dr. Vedat Ali Canoğlu

Op. Dr. Vedat Ali CANOĞLU, 1969 yılında Erzincan'da doğmuştur.  Lisans öncesi öğrenimini babasının mesleği nedeniyle çeşitli okullarda ve şehirlerde bitirmiş, son olarak 1987 yılında Yenimahalle Endüstri Meslek Lisesi Elektronik Bölümü'nden mezun olmasıyla da lisans öğrenimine başlamıştır. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2000 yılında ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı’nda ihtisasını yaparak Üroloji Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitiminin ardından Diyarbakır Venividi Hastanesi, Van Akademi Hastanesi, Ankara Çağ Hastanesi, Ankara Keçiören Hastanesi, Ankara Lokman Hekim Hastanesi ve Ankara Bilgi Tıp Merkezi gibi pek çok kurumda Üroloji Uzmanı olarak görev yapmış olan Op. Dr. Vedat Ali CANOĞLU, 2003 yılında Abagrup Sağlık Hizmetleri Tic. Ltd.Şti’ni kurmuştur.

Op. Dr. Vedat Ali CANOĞLU, "Tek Kullanımlık Sünnet Aleti Olan Alisklamp‘in ve yeni versiyonu olan "Neo Alisklamp’in" patent sahibi ve üreticisidir. Günümüzde Alisklamp; Türkiye 'de 3 ayrı üniversite hastanesinde, 17 devlet hastanesinde ve çok sayıda özel hastane, tıp merkezi ve poliklinik tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Alisklamp'in sünnet başarısı konusunda tarafsız bilim insanlarınca yapılmış 1 adet uzmanlık tezi ve 10'un üzerinde ulusal ve uluslararası çalışma bulunmaktadır.  Ayrıca Alisklamp Almanya, Hollanda, İngiltere, Güney Afrika, Kenya, Malezya, Endonezya, Singapur, vb. gibi dünyanın çeşitli ülkelerine ihraç edilmekte ve başarıyla kullanılmaktadır.

Türk Üroloji Derneği, Ankara Ürologlar Derneği üyesi ve Türkiye'deki sünnet alanındaki tek derneği olan Profesyonel Sünnet Yapanlar Derneği başkanı olan Op. Dr. Vedat Ali CANOĞLU, mesleki çalışmalarına Ankara Keçiören’de bulunan kendi Uzman Sünnet Kliniği'nde yalnızca sünnet hizmeti vererek devam etmektedir. Ayrıca kendisi  evli ve 2 kız çocuğu babasıdır.

Şefkat Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 6/5 Keçiören/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Sünnet Yenidoğan sünneti Ürolojik çocuk hastalıkları tedavisi Hipospadias - yarım sünnet ameliyatı Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Klinik Fotoğrafları
Randevu Hattı

Hakkında

Op. Dr. Vedat Ali CANOĞLU, 1969 yılında Erzincan'da doğmuştur.  Lisans öncesi öğrenimini babasının mesleği nedeniyle çeşitli okullarda ve şehirlerde bitirmiş, son olarak 1987 yılında Yenimahalle Endüstri Meslek Lisesi Elektronik Bölümü'nden mezun olmasıyla da lisans öğrenimine başlamıştır. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2000 yılında ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı’nda ihtisasını yaparak Üroloji Uzmanı olmuştur.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.1993
Deneyim: 31 Yıl

Yabancı Dil

English

Deneyimler

Op. Dr. Vedat Ali Canoğlu Muayenehanesi (1993 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 03 99

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AG
Ays*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
06.10.2021

Neredeyse bütün aile olarak geçmişten bu günlere kadar hocamıza yaptırdık bebeklerimizin sünnetini .kendisi ve ekibi son derece organize olan hiçbir sorumu yanitsiz bırakmayan çok güzel bir yara iyileşmesi olan yöntemle bebeğimizi sünnet ettirdik . özellikle özel sektörde hem uygun fiyatta hemde işini guzel yapan bulmak çok zor .bu ikisinin bir arada bulunduğu bir klinik herkese tavsiye ederim tekrardan sonsuz teşekkürler 🙏 Görüşü Şikayet Et

EG
Eyü*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
03.05.2021

Tavsiye üzerine 30 Nisan 2021 tarihinde 9 yaşında ki çocuğumuzu götürdük. Bütün personeli çok ilgili ve güler yüzlü. Hocamizin eli çok hafif. Hiç hissetirmedi. Dikiş kabusu yok, pansuman çilesi yok. Oldu da bitti Maşallah. Görüşü Şikayet Et

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Vedat Ali Canoğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Vedat Ali Canoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Vedat Ali Canoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Vedat Ali Canoğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508110399

Op. Dr. Vedat Ali Canoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Vedat Ali Canoğlu Op. Dr. Vedat Ali Canoğlu Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Vedat Ali Canoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Vedat Ali Canoğlu Üroloji uzmanıdır. Balanopostit (Penis Başı Ve Sünnet Derisinin İltihabı), Hatalı Sünnet (Sünnet Hatası), Peygamber Sünneti alanlarında hizmet veriyor ve Sünnet, Yenidoğan sünneti, Ürolojik çocuk hastalıkları tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube