Op. Dr. Ümit Filiz, İzmir, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Op. Dr. Ümit Filiz

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İzmir

Grip, Orta Kulakta Sıvı Toplanması, Bademcik İltihabı

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Kazım Dirik Mahallesi Kazımdirik, 364/1 Sk, No 36/A  Bornova, İzmir
Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ümit Filiz Hakkında

Ümit Filiz Kimdir?

Op.Dr.Ümit FİLİZ,1969 yılında Fransa’da doğdu. İzmir Müdafaai Hukuk İlkokulu ve Bornova Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandı. İhtisasını ise, Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Kliniği’nde tamamladıktan sonra Kulak,Burun,Boğaz (KBB) Uzmanı olmuştur. 2001 yılında Op.Dr. Denizhan Özkaya ile beraber Alsancak’ta ENTO Kulak Burun Boğaz ‘ı kurdu.

Avusturya Viyana Üniversitesi Kulak Burun Boğaz Kliniği’nde 1998 yılında misafir doktor statüsünde çalışan Op.Dr.Ümit FİLİZ, İzmir Bornova'da bulunan Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ümit Filiz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Ümit Filiz kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. � Filiz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Ümit Filiz için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. � Filiz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Ümit Filiz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Ümit Filiz Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Ümit Filiz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Ümit Filiz Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Glossektomi, Yüz cildi tümörleri cerrahi tedavisi, Akustik nörinom cerrahisi, Otoskleroz cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Grip, Orta Kulakta Sıvı Toplanması, Bademcik İltihabı, Dış Kulak İltihabı, Burun Akıntısı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Ümit Filiz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Ümit Filiz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Ümit Filiz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. � Filiz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Ümit Filiz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. � Filiz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.