Op. Dr. Turgut Yoleri, İstanbul, Göz Hastalıkları

Op. Dr. Turgut Yoleri

Göz Hastalıkları - İstanbul

Prematüre Retinoplastisinde Göz Muayenesi, Blefaroplasti (Göz Kapağı Estetiği), Göz Çevresi Estetiği (Oküloplasti)

Takvim talep et

Doktorun Adresi

Barış Mahallesi Belediye Caddesi No:30 Ginza Lavinya Park C Blk No: 173  Beylikdüzü, İstanbul
Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Turgut Yoleri Hakkında

Turgut Yoleri Kimdir?

Op. Dr. Turgut YOLERİ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1989 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1996 yılında Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında Edirne Devlet Hastanesi'nde görev yapmış olan Op. Dr. Turgut YOLERİ, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana International İstanbul Hastanesi'nde devam etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Turgut Yoleri kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. T Yoleri ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Turgut Yoleri için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. T Yoleri şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Turgut Yoleri nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Turgut Yoleri Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Turgut Yoleri hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Turgut Yoleri Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Presbymax, Retina dokalmanı düzeltimi, Astigmatik keratotomi, Blefaroplasti, Glokom cerrahisi, Korneal ring (kornea içi halka), Görsel uyarılmış potansiyeller(vep) testi, Makula ödemi, Yaşa bağlı makula dejeneresansı tedavileri, Cross Linking (Çapraz Bağlama) alanlarında hizmet veriyor ve Prematüre Retinoplastisinde Göz Muayenesi, Blefaroplasti (Göz Kapağı Estetiği), Göz Çevresi Estetiği (Oküloplasti), Arpacık, Göz Kapağı Düşüklüğü (Pitozis) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Turgut Yoleri için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Turgut Yoleri muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Turgut Yoleri hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. T Yoleri ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Turgut Yoleri hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. T Yoleri hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.