Op. Dr. Tevfik Öncan, Bursa, Ortopedi ve Travmatoloji

Op. Dr. Tevfik Öncan

Ortopedi ve Travmatoloji - Bursa

El Ve El Bileği Hastalıkları, Siyatik (Sinir Romatizması), Kalça Kemiği Problemleri

Randevu Al 0 (850) 811 61 88Soru Sor

Doktorun Adresi

Elmasbahçeler Mahallesi, No: 44, Ankara Yolu Cad.  Osmangazi, Bursa
Özel Hayat Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Kredi kartı ile ödeme Nakit

Tevfik Öncan Hakkında

Tevfik Öncan Kimdir?

Op. Dr. Tevfik Öncan, 1970 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi (İngilizce) Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1998 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak 2006 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur. 

Op. Dr. Tevfik Öncan, mesleki çalışmalarına şu an Bursa Özel Hayat Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ULUDAG ÜNIVERSITESI

Yayınlar

 • An evaluation of knee ligament injuries encountered in skiers at the Uludağ Ski Center. (Uludağ Kayak Merkezi’nde kayakçılarda görülen diz bağ yaralanmalarının değerlendirilmesi) Acta Orthop Traumatol Turc. 2004; 38(5): 313-6. Demirağ B, Oncan T, Durak K.
 • Total Kalça Protezi Revizyonu Olgularında Femoral Kemik Defektlerinin Yapısal Şaft Allogreft İle Onarımı. UÜTF Derg. 2009; 35(1): 37-40. Bilgen S, Öncan T, Küçükalp A, Kara H, Ünal Ö K, Bilgen Ö F.
 • Genç Erişkin Kalça Displazisinde Ganz Periasetabular Osteotomisi. UÜTF Derg. 2009; 35(1): 41-45. Bilgen S, Bilgen ÖF, Öncan T, Özdemir B, Özdel A.
 • Acetabular reconstruction by impacted cancellous allografts in cementless total hip arthroplasty revision. Acta Orthop Traumatol Turc. 2012;46(2):120-5. Bilgen OF, Bilgen MS, Oncan T, Danış M.
 • Effect of low-dose irradiation on structural and mechanical properties of hyaline cartilage-like fibrocartilage Öncan T, Demirağ B, Ermutlu C, Yalçinkaya U, Özkan L. Acta Orthop Traumatol Turc. 2013;47(2):127-33

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • El Ve El Bileği Hastalıkları
 • Siyatik (Sinir Romatizması)
 • Kalça Kemiği Problemleri
 • Diz Kireçlenmesi
 • Kol Ve Bacak Muayenesi

Tedaviler

 • Diz Cerrahisi
 • Kalça protezi ameliyatları
 • Kalça kırığı ameliyatları
 • Diz protezi
 • Pediatrik ortopedi cerrahisi

Fotoğraflar

Hobiler

 • Doğada yürüyüş
 • Fotoğrafçılık

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 61 88

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Doktor Yorumları

Değerlendir
6 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ttin..aoğlu

2013'te Tevfik Bey'in yapmış olduğu ameliyattan çok memnun kaldım Bundan böyle tüm aile ve dostlara Tevfik Bey'İ tavsiye ediyorum ülkemizin böyle hekimlere çok ihtiyacı var yolu açık olsun Saygılar 27-05-2019

at..l

Tevfik Hoca daha önce de kızımın ameliyatını gerçekleştirdi ve güvendiğimiz için ameliyatında başarılı geçtiği için kendi ameliyatını da Hocama yaptırdım ve önce Allah'a sonra da Hocama güvendiğim için ameliyata gidip gülerek girdim ve çok şükür sol ayak bileğimdeki parçalı kırıktan 105 gün de ayağa kalkıp işbaşı yaptım kendisinden Allah razı olsun Benim ailem ve arkadaşlarım da bana bakarak hocamı tercih ediyor çok memnunuz başarılarının devamını diliyorum 27-05-2019

AL..UT

Kendisi güler yüzlü işinin ehli bir doktor. çok iyi ilgileniyor.tedaviye yeni başladık inşallah iyi olacak 25-11-2018

ap..vuşoğlu

Tevfik Bey ile 2010 tarihinde tavsiye üzerine tanıştım kalça protezim vardı bacağımda kırık ve 8 santim kısalık vardı Şu an gayet iyi durumdayım kısalık giderildi protezim yenilendi gayet iyi durumdayım çalışıyorum ve sayesinde aileme bakıyorum Çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun Tevfik Bey nereye ben de oraya muayeneye. 21-11-2018

ten Nur..pek

Ben ilk olarak kalça çıkıklığı için gelmiştim hastaneye sonra doktorumun isteği ile röntgen çekildim kalça çıkıklığının ilerlediğini gördü Doktorum ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi Biraz korkmuştum Çünkü küçüktüm ameliyat olmak için hazırlandım ve ameliyat oldum sonra alçı yapmışlardı 6 ay sonra alçı çıkartmışlar Tabii benim Kahraman doktorum bana değneklerle yürümeyi öğretti sonra tek değnek oldu Sonra değneksiz söyleyecektim O gün o saat o kadar mutlu oldum ki yürüyecektir artık sonra platinler ağrı yaptığı için yeniden ameliyat olacaktım korkmadım değil ama sonuçta daha iyi olacaktım Evet şimdi ben yürüyebiliyorum hep Kahraman Doktorum yüzünden onu çok seviyorum ve Ona teşekkür ediyorum. 20-11-2018

zi-Zehra..kmak

Diyabetik ayak sendromu ile karşı karşıya kaldığımızda birçok doktor ile tanışmak durumunda kaldık gittiğimiz hastanede boya kurtarılamaz bilek hizasında kesmemiz gerektiğinde ise biz bu durum karşısında şaşkınlık ayağı kaybetmek istemiyor ve her yöntemi denemeyi hedefliyorduk daha önce sevgili doktorumuz Tevfik öncan da tedavi olmuş bir hasta yakını ile tanışma şansı bulmamız ve bize Tevfik beyi önermesi bizim için yeni bir başlangıç olmuştu gerek gerek motivasyonu bilgi ve tecrübesi ile her iki Ayağında uzun süren tedaviler sonucu kurtardı yaklaşık olarak 6 yıl önce başlayan tedaviniz 7 ayda sonuç vermiştim 6 yıldır düzenli olarak doktorumuz Tevfik önce olan yılda birkaç kez gelip gerekli kontrollerin izi yaptırıyoruz çevremizdeki herkese doktorumuzu hiç tereddüt etmeden tavsiye ediyor Sevgili doktorumuz Tevfik öncan Siz bizim ailemizden biri olduğunuz her şey için minnettarız 16-08-2018

dar..�en

Ilgi ve alakadan çok memnunuz doktorumuz değerlerimiz çok iyi hastanın Bakımı çok iyi Biz çok memnunuz hepsine teşekkür ederiz 14-08-2018

7 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Tevfik Öncan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Ayak ustune basamiyorum

  Sağ ayak bileği mr tetkiki: inceleme tekniği: çok düzlemli - çok sekanslı bulgular: tibiataler, talekalkaneal eklem mesafelerinde minimal effüzyon mevcuttur. taler kubbenin sinyal intensitesi normaldir.  sinüs tarsi yağ planları hafif kirlidir. talekalkaneal ligaman minimal ödemlidi... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Tevfik Öncan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Ameliyat fiyatı

  Merhaba hocam dize yük ayarı ameliyatı yapıyor musunuz?yapıyorsanız ücretli mi ücretsiz mi?evde tek maaşla geçiniyoruz ekonomik bakımdan da sıkıntılıyız.onun için sordum.

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Tevfik Öncan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Tevfik Öncan ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Tevfik Öncan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 61 88

Op. Dr. Tevfik Öncan için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Tevfik Öncan için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Tevfik Öncan için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Tevfik Öncan hangi kurumlar Tevfik Öncan ile anlaşmalı?
Op. Dr. Tevfik Öncan ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Ergo , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Ege(Euro) Sigorta , Eureko Sigorta , Akbank , Ziraat Bankası , Zurich Sigorta , Ziraat Sigorta , Ethica Sigorta )

Op. Dr. Tevfik Öncan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Tevfik Öncan Özel Hayat Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Tevfik Öncan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Tevfik Öncan Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Diz Cerrahisi, Kalça protezi ameliyatları, Kalça kırığı ameliyatları, Diz protezi, Pediatrik ortopedi cerrahisi, Kırık Cerrahisi - Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve El Ve El Bileği Hastalıkları, Siyatik (Sinir Romatizması), Kalça Kemiği Problemleri, Diz Kireçlenmesi, Kol Ve Bacak Muayenesi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Tevfik Öncan için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Tevfik Öncan muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Tevfik Öncan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Tevfik Öncan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Tevfik Öncan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.