Op. Dr. Serdar Pedükcoşkun, İzmir, Ortopedi ve Travmatoloji

Op. Dr. Serdar Pedükcoşkun

Ortopedi ve Travmatoloji - İzmir

Çatlak, Kronik Sinovit, Kemik İltihabı

Takvim talep etDeğerlendir

Adres (2)

Gaziler caddesi No: 315  Konak, İzmir
İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
1399 Sk.No:2 D:3 Elmas Apt. Alsancak-İZMİR  İzmir
Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Serdar Pedükcoşkun Kimdir?

Op. Dr. Serdar Pedükcoşkun, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Serdar Pedükcoşkun, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Serdar Pedükcoşkun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Serdar Pedükcoşkun kimdir , telefon numarası nedir?

Op. Dr. S Pedükcoşkun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Serdar Pedükcoşkun için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. S Pedükcoşkun şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Serdar Pedükcoşkun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Serdar Pedükcoşkun İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Serdar Pedükcoşkun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Serdar Pedükcoşkun Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Lomber füzyon, Elde eklem replasmanı, Yeni doğan kalça ultrasonu, Rotator kılıf (cuff) onarımı, Ayak ve ayak bileği cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Çatlak, Kronik Sinovit, Kemik İltihabı, Ekstremite Eşitsizlik, Kas Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Serdar Pedükcoşkun için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Serdar Pedükcoşkun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Serdar Pedükcoşkun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Op. Dr. S Pedükcoşkun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Serdar Pedükcoşkun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Op. Dr. S Pedükcoşkun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.