Op. Dr. Serdar Özkan, Konya, Göğüs Cerrahisi

Op. Dr. Serdar Özkan

Göğüs Cerrahisi - Konya

Akciğer Tümörleri, Akciğerde Kitle, Genel Göğüs Cerrahisi

Takvim talep et

Doktorun Adresi

Şeyh Şamil, Dosteli Cd. 52/1, 42070 Horozluhan Osb/Selçuklu/Konya  Selçuklu, Konya
ÖZEL MEDOVA HASTANESİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Serdar Özkan Hakkında

Serdar Özkan Kimdir?

Op. Dr. Serdar ÖZKAN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2013 yılında Göğüs Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

2002-2005 yılları arasında Seydişehir Ortakaraören Sağlık Ocağı'nda, 2005-2007 yılları arasında Seydişehir Devlet Hastanesi'nde, 2007- 2013 yılları arasında ise Asistan Doktor olarak Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapmış olan Op. Dr. Serdar ÖZKAN, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana Konya Hastanesi'nde devam etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Serdar Özkan kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. S Özkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Serdar Özkan için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. S Özkan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Serdar Özkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Serdar Özkan ÖZEL MEDOVA HASTANESİ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Serdar Özkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Serdar Özkan Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır. Melanom alınması, Mediastinoskopi, Sentinel lenf nodu biyopsisi, Redüksiyon mammoplasti (meme küçültme), Laringoskopi, Plevral sıvı aspirasyonu, Transtorasik iğne aspirasyonu, Tirektomi, Akciğer cerrahisi, Meme muayenesi alanlarında hizmet veriyor ve Akciğer Tümörleri, Akciğerde Kitle, Genel Göğüs Cerrahisi, Göğüs Ağrısı, Güvercin Göğsü hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Serdar Özkan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Serdar Özkan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Serdar Özkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. S Özkan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Serdar Özkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. S Özkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.