Op. Dr. Şerafettin Özer

Genel Cerrahi - İstanbul - Kadıköy

Genel Cerrahide Laparoskopi, Fıtıklar, Safra Kesesi Ve Safra Yolları Hastalıkları

Soru Sor

Doktorun Adresi

Acıbadem, Sokullu Sokağı No:1, 34718  Kadıköy, İstanbul
Dr. Nazif Bağrıaçık Kadıköy Hastanesi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Şerafettin Özer Hakkında

Şerafettin Özer Kimdir?

Opr. Dr. Şerafettin ÖZER1976 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1982 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1986 - 1991 yılları arasında ise GATA Tıp Fakültesi Eğitim Hastanesi'nde Genel Cerrahi İhtisas eğitimini tamamlamış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Opr. Dr. Şerafettin ÖZER, 1983 - 1986 yılları arasında Pratisyen Kıta Hekimliği, 1991 - 2004 yılları arasında Kasımpaşa Deniz Hastanesi'nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak, 2004 - 2005 yılları arasında Kasımpaşa Asker Hastanesi'nde Baştabip Yardımcısı olarak, 2005 - 2011 yılları arasında ise yine aynı hastanede Baştabip olarak ve 2011 - 2013 Özel Türkiye Hastanesi'nde Tıbbı Koordinator ve Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmıştır. Ulusal ve Uluslararası olmak üzere 7 Adet Sempozyum organizyonunun düzenlenmesinde aktif rol almış ve sempozyum başkanlığı görevini yürütmüştür.

Mikrocerrahi Kursu (1991), Genel Cerrahi Uzmanlığı Mesleki Geliştrme Kursu (1996), Hastane İşletmeciliği Semineri (1999), Sağlık Kurumları Yöneticiliği Kursu (2004) ve Toplam Kalite Yönetimi, Liderlik (2007) gibi birçok kursa katılmış, sertifika sahibi olmuştur.

 

Türk Cerrahi Derneği, İstanbul Cerrahi Derneği, Endoskopik Laporoskopik Cerrahi Derneği ve Fıtık Derneği üyesi olan Op. Dr. Şerafettin ÖZER, şu anda Türk Diyabet ve Obezite Hastanesi'nde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Genel Cerrahide Laparoskopi
 • Fıtıklar
 • Safra Kesesi Ve Safra Yolları Hastalıkları
 • Laparoskopik (kapalı) Cerrahi
 • Kolorektal Cerrahi
Tedaviler
 • Guatr ameliyatı
 • Mastektomi (Meme alma operasyonu)
 • Tiroid Cerrahisi ( Sinir Monitörizasyonu )
 • Safra yolları cerrahisi
 • Reflü cerrahisi

Şerafettin Özer Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

sara..irova
Zamanlama
İlgi
Ortam

Dr Şerafeddin hocam çok tecrübeli ve hakiykiy Sağlik sektörünün kiralidir ellariniz dert görmesin . Teşekkürler NB ekibi 13-09-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Şerafettin Özer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Şerafettin Özer Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kaburgalarimin bitiminde kitle

  Merhaba, 29 yasinda bir kadinim, kaburgalarimin on tarifinin birlesim noktasinin altinda, karin boslugumun ustunde ceviz buyuklugunde sert bir kitle var, disaridan belli olmuyor, ancak dokundugumda hissedebiliyorum. yaklasik 4 yildir orada, herhangi bir buyume gostermedi ancak bazen yuzukoyun yattig... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Şerafettin Özer

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Dilimde ufak bi kesinti

  Doktor bey merhabalar dilimi yanlisla disimle kestim cok kucuk bir yer koptu ve kanadı simdi dilim aciyor dil kendiji toparlarmi sevgiler..

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Şerafettin Özer

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Şerafettin Özer Makaleleri

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Şerafettin Özer ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Şerafettin Özer ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 45 13

Op. Dr. Şerafettin Özer için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Şerafettin Özer için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Şerafettin Özer için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Şerafettin Özer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Şerafettin Özer Dr. Nazif Bağrıaçık Kadıköy Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Şerafettin Özer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Şerafettin Özer Genel Cerrahi, uzmanıdır. Guatr ameliyatı, Mastektomi (Meme alma operasyonu), Tiroid Cerrahisi ( Sinir Monitörizasyonu ), Safra yolları cerrahisi, Reflü cerrahisi, Mide - Bağırsak Hastalıkları Cerrahisi, Meme Kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları, Laparoskopik Kolon ve Rektum Cerrahisi, Laparoskopik fıtık tedavisi, Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar alanlarında hizmet veriyor ve Genel Cerrahide Laparoskopi, Fıtıklar, Safra Kesesi Ve Safra Yolları Hastalıkları, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Kolorektal Cerrahi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Şerafettin Özer için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Şerafettin Özer muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Şerafettin Özer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Şerafettin Özer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Şerafettin Özer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Sal 30 Kas
Çar 01 Ara
Per 02 Ara

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.