Op. Dr. Sema Mülayim

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Antalya

Adet Düzensizlikleri, Ferç Kaşıntısı, Rabdomiyom

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Kanal Mah.Halide Edip Cad.No:7  Kepez, Antalya
Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Sema Mülayim Hakkında

Sema Mülayim Kimdir?

Op. Dr. Sema Mülayim, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. Sema Mülayim, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
İlgilendiği Hastalıklar
 • Adet Düzensizlikleri
 • Ferç Kaşıntısı
 • Rabdomiyom
 • Hiperplazi
 • Borderline Over Tümörü
Tedaviler
 • Vajina estetiği
 • Vajinal duş
 • Doğumda bradley yöntemi
 • Hormonal replasman terapisi

Sema Mülayim Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ca..riman
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hamileliğim vasıtasıyla tanıştım sema hanımla.alanında uzman,hiçbirşeyi sormanıza gerek kalmadan bütün detayları ayrıntılı bir şekilde anlatiyo.hiçbirşeyi atlamadan dakikalarca hastayı bütün ihtimaller le ilgili bilgilendiriyor.sakin ,ilgili,alakalı,samimî bir dr.2.hamileliğim ve de doğumum(normal) sayesinde çok kolay oldu.kesinlikle tavsiye ediyorum.iyi ki tanımışım kendisini. 12-07-2020

ef..ldırım
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bizimdoğumhikayemiz19.05.2019“Pazar”gününden. Başroldeisebenveogününyorgunluğunuyoğunluğunubanahiçyansıtmayangüzel,sakinvebenidesakinliğeteşvikedendoktorumuzSemahanım. Esasındahamileliksüreciminbaşlangıcındanberibaşkabirdoktordandestekalıyordum BizimSemaMülayimileolanhikayemizegeçmekgerekirse19.05.2019sabahısancılarımbaşladıdahadoğrusubenartık3dakikadabirolansancılarıhissetmeyebaşladığımdauyandımveeşimiuyandırıpdoğrucaVitale’yegeldik. KeddoktorumuyoldaarayıparamamaktakararsızkaldıkçünkübenbelkidedoğumsancısıdeğildirorayagidincemuayeneederleronagöreçağırırlarDoktorumudiyedüşündümeşimideoşekildeyönlendirdim. Hastaneyegeldiğimizdedanışmadabayabiryoğunlukvardı. Danışmadakibayana”normaldoğumsancımbaşladınereyeyönlendirebilirsiniz?”dedim. SemahanımınodasınageçinhemenkendisigelecekdediosıranekadaryürüdümbitekerleklisandalyegeldioöncemiydisonramıydıbilmiyorumamamuayeneesnasındaSemahanımıngözleriaklımda “Nasılbukadarbekledin?”diyordugözleri,ağzıisedoğumolmaküzerehemendoğumhaneyeindirsinlersenidedi.osıradabenimdoktorumuaradılartelefonukapalıymış. SonrabenimletanetanekonuştuğununeleryapmamgerektiğinianlattığınıhatırlıyorumsonrakesinlikleonundediklerinidinlemeyipkafamagöredoğumyapmayaçalıştığımıhatırlıyorumsonrabirkezdahatanetanevesabırlaanlattığınıaradasaçmaladığımıonunisesabırladinlediğinivesonrabebeğimiSemahanımınellerindegördüğümühatırlıyorum Yokyokçokhızlıcaanlatmadım10dakikadadoğumumugerçekleştirdiaynenböyleolduanlattığımgibiaralardabenimkonuşmalarımolmasaydıbusüre5dakikayabileinebilirdi Gerçektenbiravazdadoğurttubeni. benneolduğunuanlayamamıştımneysekiSemahanımgayetolayınfarkındaydı.Doğumgerçekleşmiştihemdeçokşükürbebeğimdebendegayetiyiydik. Sonrasorularımatektekcevapverdi. Odayaçıktığımdaisebenikontrolegeldinormaldoğumsonrasıtakılanobeziyinegayetiçimirahatlatacakşekildebiraçıklamayaparak; “Bugünekstrabiryoğunlukvarsenşimdihemşireleribeklemebendeğiştireyim”dedi. VeObezideğiştirdi. Öylegüzelanılarveöylegüzelbirbebekleayrıldıkkihastaneden.doğumumdahertürlüdesteğiyleyanımdaolanvesoyadınınhakkınısonunakadarverenMülayim,güzel,tatlı,profesyoneldoktorumuzSemahanımaminnettarım? NormaldoğumdendiğiandaSemahanımıtavsiyeedeceğime%100eminim BirdahabebekdüşünsemkesinliklehiçdüşünmedenSemahanımıtercihederim Tümyardımlarıveutandırmadansıkmadankolaycadoğumumugerçekleştirmemisağladığıiçinkendisineburadandaçokteşekkürederim 31-05-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Sema Mülayim tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sema Mülayim Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Hamile kalmak

  Merhaba hocam ıyi günler ben evliyim 6.nci senemize girdik bebek istiyoruz ama olmuyor hiç hamile kalmadım esimdede bendede bi sorun yok sizce ne yapmamız gerekiyor yardımcı olabilir misiniz

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Sema Mülayim

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Sizce hamilemiyim hastalik belirtisi mi

  Merhaba nisan 30 adet oldum haziran 5 geldi damla damla ama 1 gun gecti kesildi hemen ve cok az miktarda acuc kadar surdu sizce neden oluyor hastalik sebebi mi hamilelik mi test yaptim haziran 3 de tek cizgi cikti

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Sema Mülayim

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Sema Mülayim kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. S Mülayim ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Sema Mülayim için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. S Mülayim şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Sema Mülayim nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Sema Mülayim Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Sema Mülayim hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Sema Mülayim Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Vajina estetiği, Vajinal duş, Doğumda bradley yöntemi, Hormonal replasman terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Adet Düzensizlikleri, Ferç Kaşıntısı, Rabdomiyom, Hiperplazi, Borderline Over Tümörü hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Sema Mülayim için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Sema Mülayim muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Sema Mülayim hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. S Mülayim ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Sema Mülayim hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. S Mülayim hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.