Op. Dr. Sema Mülayim

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Antalya
5.0

4 Boyutlu Ultrasonla Gebelik Muayenesi, Adet Ağrıları (Dismenore), Adet Bozuklugu

5.0

“Hamileliğim vasıtasıyla tanıştım sema hanımla.alanında uzman,hiçbirşeyi sormanıza gerek kalmadan büt...” Devamı

Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Kanal Mah.Halide Edip Cad.No:7 Kepez/Antalya
Hizmetler
Vajina estetiği Vajinal duş Doğumda bradley yöntemi Hormonal replasman terapisi Devamı

İlgi Alanları

4 Boyutlu Ultrasonla Gebelik Muayenesi Adet Ağrıları (Dismenore) Adet Bozuklugu Adet Düzensizliği Adet Öncesi (Premenstürel) şikayetler Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
GK
Gon*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hamileliğim vasıtasıyla tanıştım sema hanımla.alanında uzman,hiçbirşeyi sormanıza gerek kalmadan bütün detayları ayrıntılı bir şekilde anlatiyo.hiçbirşeyi atlamadan dakikalarca hastayı bütün ihtimaller le ilgili bilgilendiriyor.sakin ,ilgili,alakalı,samimî bir dr.2.hamileliğim ve de doğumum(normal) sayesinde çok kolay oldu.kesinlikle tavsiye ediyorum.iyi ki tanımışım kendisini.

SY
Sed*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Bizimdoğumhikayemiz19.05.2019“Pazar”gününden. Başroldeisebenveogününyorgunluğunuyoğunluğunubanahiçyansıtmayangüzel,sakinvebenidesakinliğeteşvikedendoktorumuzSemahanım. Esasındahamileliksüreciminbaşlangıcındanberibaşkabirdoktordandestekalıyordum BizimSemaMülayimileolanhikayemizegeçmekgerekirse19.05.2019sabahısancılarımbaşladıdahadoğrusubenartık3dakikadabirolansancılarıhissetmeyebaşladığımdauyandımveeşimiuyandırıpdoğrucaVitale’yegeldik. KeddoktorumuyoldaarayıparamamaktakararsızkaldıkçünkübenbelkidedoğumsancısıdeğildirorayagidincemuayeneederleronagöreçağırırlarDoktorumudiyedüşündümeşimideoşekildeyönlendirdim. Hastaneyegeldiğimizdedanışmadabayabiryoğunlukvardı. Danışmadakibayana”normaldoğumsancımbaşladınereyeyönlendirebilirsiniz?”dedim. SemahanımınodasınageçinhemenkendisigelecekdediosıranekadaryürüdümbitekerleklisandalyegeldioöncemiydisonramıydıbilmiyorumamamuayeneesnasındaSemahanımıngözleriaklımda “Nasılbukadarbekledin?”diyordugözleri,ağzıisedoğumolmaküzerehemendoğumhaneyeindirsinlersenidedi.osıradabenimdoktorumuaradılartelefonukapalıymış. SonrabenimletanetanekonuştuğununeleryapmamgerektiğinianlattığınıhatırlıyorumsonrakesinlikleonundediklerinidinlemeyipkafamagöredoğumyapmayaçalıştığımıhatırlıyorumsonrabirkezdahatanetanevesabırlaanlattığınıaradasaçmaladığımıonunisesabırladinlediğinivesonrabebeğimiSemahanımınellerindegördüğümühatırlıyorum Yokyokçokhızlıcaanlatmadım10dakikadadoğumumugerçekleştirdiaynenböyleolduanlattığımgibiaralardabenimkonuşmalarımolmasaydıbusüre5dakikayabileinebilirdi Gerçektenbiravazdadoğurttubeni. benneolduğunuanlayamamıştımneysekiSemahanımgayetolayınfarkındaydı.Doğumgerçekleşmiştihemdeçokşükürbebeğimdebendegayetiyiydik. Sonrasorularımatektekcevapverdi. Odayaçıktığımdaisebenikontrolegeldinormaldoğumsonrasıtakılanobeziyinegayetiçimirahatlatacakşekildebiraçıklamayaparak; “Bugünekstrabiryoğunlukvarsenşimdihemşireleribeklemebendeğiştireyim”dedi. VeObezideğiştirdi. Öylegüzelanılarveöylegüzelbirbebekleayrıldıkkihastaneden.doğumumdahertürlüdesteğiyleyanımdaolanvesoyadınınhakkınısonunakadarverenMülayim,güzel,tatlı,profesyoneldoktorumuzSemahanımaminnettarım? NormaldoğumdendiğiandaSemahanımıtavsiyeedeceğime%100eminim BirdahabebekdüşünsemkesinliklehiçdüşünmedenSemahanımıtercihederim Tümyardımlarıveutandırmadansıkmadankolaycadoğumumugerçekleştirmemisağladığıiçinkendisineburadandaçokteşekkürederim

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Sema Mülayim ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Sema Mülayim için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Sema Mülayim nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Sema Mülayim Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Sema Mülayim hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Sema Mülayim Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. 4 Boyutlu Ultrasonla Gebelik Muayenesi, Adet Ağrıları (Dismenore), Adet Bozuklugu alanlarında hizmet veriyor ve Vajina estetiği, Vajinal duş, Doğumda bradley yöntemi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube