Op. Dr. Sefer Ogün BÖLÜK, Ankara, Göz Hastalıkları

Op. Dr. Sefer Ogün BÖLÜK

Göz Hastalıkları - Ankara

Alerji, Alerjik Konjonktivit, Arpacık

Randevu Al 0 (850) 811 68 77

Doktorun Adresi

Eti Mah.Celal Bayar Bul.Tok Sok. No:7 Maltepe  Çankaya, Ankara
Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Sefer Ogün BÖLÜK Hakkında

Sefer Ogün BÖLÜK Kimdir?

Op. Dr. Sefer Ogün BÖLÜK, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1999 yılında Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2000-2005 yılları arasında Türkiye Kızılay Derneği Çankaya Şubesi Mustafa Dursun Yangın Tıp Merkezi'nde görev yapmış olan Op. Dr. Sefer Ogün BÖLÜK, mesleki çalışmalarına 2005 yılından beri Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi'nde devam etmektedir. Ayrıca kendisi, iyi derecede İngilizce bilmekte olup Türk Oftalmoloji Derneği (TOD), The International Society of Refractive Surgery (ISRS) ve American Academy of Ophthalmology (AAO) üyesidir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Alerji
 • Alerjik Konjonktivit
 • Arpacık
 • Behçet Hastalığı
 • Glokom

Tedaviler

 • Anti VEGF, intravitreal enjeksiyon tedavileri
 • Excimer lazer
 • Glokom ameliyatı
 • Glokom implant ameliyatı
 • Katarakt cerrahisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 68 77

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

cu..ir özay

Ogün bey maya gözün en iyi doktorlarından biridir çevremdeki tanidiklarimi gönderiyorum ve her ameliyatindan memnun kalıyoruz öncelikle size ve çalışanlarınıza ilginizden dolayı çok teşekkür ederim 14-12-2018

a..a

2013 yılın da SEFER OGÜN BÖLÜK hocam sayesinde gözlük kullanımım son buldu. Gelen hasta ile birebir ilgilenmesi ve hasta iyileşme süreçlerini birebir olarak takip etmesinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Düzenli olarak halen kontrollerimi yapmakta kesinlikle kendisine başvurabilirsiniz. 28-03-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Sefer Ogün BÖLÜK tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Sefer Ogün BÖLÜK ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Sefer Ogün BÖLÜK ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 68 77

Op. Dr. Sefer Ogün BÖLÜK için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Sefer Ogün BÖLÜK için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Sefer Ogün BÖLÜK için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Sefer Ogün BÖLÜK hangi kurumlar Sefer Ogün BÖLÜK ile anlaşmalı?
Op. Dr. Sefer Ogün BÖLÜK ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , CompuGroup Medical (CGM) , İMECE )

Op. Dr. Sefer Ogün BÖLÜK nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Sefer Ogün BÖLÜK Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Sefer Ogün BÖLÜK hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Sefer Ogün BÖLÜK Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Anti VEGF, intravitreal enjeksiyon tedavileri, Excimer lazer, Glokom ameliyatı, Glokom implant ameliyatı, Katarakt cerrahisi, Katarakt ve refraktif cerrahisi, Kontak lens, Kornea topografisi, Lasik, Multifokal göz içi lensleri alanlarında hizmet veriyor ve Alerji, Alerjik Konjonktivit, Arpacık, Behçet Hastalığı, Glokom hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Sefer Ogün BÖLÜK için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Sefer Ogün BÖLÜK muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Sefer Ogün BÖLÜK muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Sefer Ogün BÖLÜK hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Sefer Ogün BÖLÜK hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.