Op. Dr. Sadi Akşehirli

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Ordu
5.0

Kürtaj, Detaylı Ultrason, Vajinismus

“🌸🌸🌸” Devamı

Op. Dr. Sadi Akşehirli

Op. Dr. Sadi AKŞEHİRLİ, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda ihtisasını yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Tıp eğitimi esnasında Kopenhag Hillerød Hospital’da staj yapmış olan Op. Dr. Sadi AKŞEHİRLİ, ihtisas döneminde de Kayseri Erciyes Üniversitesi Fizyoloji bölümünde ve İzmir Ege Üniversitesi Hastanesi'nde çalışmalar yapmıştır.

Jinekolojik Doğum ve Jinenoloji USG sertifikası sahibi olan Op. Dr. Sadi AKŞEHİRLİ, Ordu'da Fatsa Kadın Sağlığı Kliniği'nde hastalarını ağırlamaya devam etmektedir.

Fatsa Kadın Sağlığı Merkezi
Mustafa Kemal Paşa Mah. Ata Cad. Yaylak İş Merkezi. Adliye Sarayı Önü Fatsa/Ordu
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Over torsiyonu cerrahisi Yumurtalık kistleri Şeker yüklemesi Vakum kürtaj Vajinoplasti (vajina daraltma) Devamı
İmkanlar
Wi-fi İkram Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op. Dr. Sadi AKŞEHİRLİ, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda ihtisasını yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09.1995
Deneyim: 28 Yıl

İlgi Alanları

Kürtaj Detaylı Ultrason Vajinismus Kısırlık / İnfertilite Doğum Kontrol Devamı

Deneyimler

Fatsa Kadın Sağlığı Kliniği (2013 - 2022)
Fatsa Devlet Hastanesi (2010 - 2013)
Mekke & Medine Diyanet Hastanesi (2010 - 2011)
Kaş Devlet Hastanesi (2003 - 2010)
Özel Fethiye Letoon Hastanesi (2002 - 2009)
Antalya Akseki Devlet Hastanesi, Baş Hekim - Baş Hekim ve Sağlık Grup Başkanı (2001 - 2002)
İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisası (1997 - 2002)
Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi - Fizyoloji İhtisası (1995 - 1997)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 41 04

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

4.9
NE
Naz*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

🌸🌸🌸

Hak*** ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Fatsa’da böyle bir doktor olması gerçekten büyük şans. Hem konusunda son derece bilgi sahibi ve uzman, hem hastalarıyla çok yakından ilgileniyor, hem de çok güler yüzlü. Kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

ÜY
Ümm*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sadi hocaya ilk defa geldiğimde gebeliğim 8 haftalıktı bununda düşmesinden çok korkuyordum. Daha önce üçü 12 haftadan daha büyük 5 tane düşük yaşadım. Kocam asker olduğu için Ankara, Diyarbakır, Erzurum gibi bir çok ilde yaşadık buralarda sayısız doktora gittim istedikleri tüm testleri yaptırdım, bunlara hep normal dediler hiçbiri düşüklerimin sebebini bulamadı. Sadi hocaya bunları anlattığımda çok şaşırdı 2 tane büyük gebelik kaybının rahim ağzı yetmezliğini gösterdiğini rahim ağzımın dikilmesi gerektiğini söyledi meğer bende dediğine göre rahim ağzı açıklığı varmış. Fakat hemen ameliyat etmedi 3 hafta daha bekledi. 11 haftalık olunca 2 gün hastanede yatırdı, rahmim dikildi, Evde 1 hafta daha yattım daha sonra kontrollerime düzenli olarak gittim, gebeliğimin son zamanlarına kadar hiç sorun yaşamadım. Fakat Son aya geldiğimde kanımda pıhtılaşmayı sağlayan kan pulcukları düşmeye başladı, sayısı çok düşmüş Sadi hocanın çalıştığı hastanede bunu gören tüm doktor ve hemşireler benim daha büyük bir hastaneye gitmem gerektiğini bulundukları yerde benim sorun yaşayacağımı söylediler. Ben başka doktorlara güvenemedim, doğumumda kendi doktorum olsun istedim. Sadi hoca bana söylenenleri duyunca çok kızdı herkes kendi işine baksın senin kan pulcuğunun sayısı düşük ama kalitesi yüksek eğer bir sorun olsa idi kendiliğinden kanaman olur ufak bir zedelemede kanaman durmazdı sen korkma bana güven dedi bende öyle yaptım. 38. haftaya kadar kontrollerimi aksatmadım hiçbir sorunda yaşamadım o hafta alttan dikişlerimi aldı ağrın gelirse normal doğurabilirsin dedi ama bir hafta daha benim ağrım gelmedi 10 gün sonra doğum yaptım ay parçası bir kızım oldu. Doktorumun tavsiyesi ile kan pulcuklarımın düşme sebebini öğrenmek için doğumdan sonra üniversite hastanesine gittim orada yine bir çok test yaptılar ama hiçbir şey bulamadılar sonra kanım yine normale geldi. Bir çok doktorları gezmeme ve 5 düşük yaşamama rağmen hiç bir doktorun teşhisi koymadığını Sadi hoca koydu ve tedavi etti . Şu anda kızım büyüdü 5 yaşına girdi kardeş istemeye başladı. Bu da sağ olsun Sadi hoca sayesinde oldu. Teşekkür ederim doktorum.

KY
Kez*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Arkadaşlar, bu yazımı okuyan herkese merhaba, Ben ilk 1 yıl vajinismus hastalığıyla kendim uğraştım. Evlendikten sonra maddi durumumuz iyi olmadığı için birçok arkadaşımın önerisi üzerine bu durumu doktora para vermeden kendim yenmek istedim. Önceleri sürekli ertelemeye başlamıştım oldu olacak diye başta yardımsız hallederiz diye düşündük ama öyle olmuyormuş sadece zaman kaybı oluyor. Baktım yapamıyorum, 1 yıl sonra mutlaka uzman bir doktordan destek almak gerektiğini anladım daha sonra 2 yıl boyunca gitmediğim hoca, doktor kalmadı. Ama maalesef, her uzman bu hastalığı iyileştiremiyor. Boşa zaman kaybı geçirmişim. Söyledikleri doğru, hastalık psikolojik ama doktorların bize söylemek istemedikleri bir gerçek daha var o da bu hastalık her zaman öyle değil, Bende olduğu gibi fiziksel yanı da var. Yani eşim içeri girmeye çalışınca benim psikolojik olmayan bir ağrım oluyordu. CANIM ÇOK YANIYORDU. İlk başta vajinamın içine dokunamıyordum bile, aynayla bakınca oranın kapalı olduğunu gördüm daha çok korktum. Gittiğim psikiyatrisiler, psikologlar hastalık psikolojik dedi hep, ama canımın yanmasına bir şey yapamadı, olan bana oldu, çok yerde paramız boşa gitti. Tam umudumuzu yitirmek üzereyken eşim internetten Dr. Sadi Akşehirliyi, bulmuş. İsmini daha önce hiç duymadığım halde nerden bulmuş nasıl bulmuş sormadım bile. O zaman 3 yıllık evliydim ve moral denen bir şey yoktu bende, kendimi evli bir kadın olarak yetersiz buluyordum... Allah razı olsun doktor bey çok ilgili, güler yüzlü insana güven veren bir kişiliğe sahip. Onun sayesinde 3 hafta gibi kısa surede bu hastalığı yendim. Yani benim gibi vajinismus hastalığı yaşayan kişilere hiç zaman kaybetmeden Sadi Akşehirli beye gidip destek almalarını ısrarla tavsiye ediyorum. Tedaviye başladığımızda kısa sürede iyileşeceğimi söylemişti öyle de oldu :) şuan çok mutluyum, yeni evlenmiş gibi. Hiç tereddüt etmeden Dr. Sadi Akşehirliye gidin ertelemeyin. Unutmayın bu bir erteleme hastalığıdır. Allah herkese yardımcı olsun. :)

d
Der*** ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 yıl önce

.

Pın*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 yıl önce

Ben bir genç kızım, kasıklarımdaki sancılar yüzünden sadece okul hayatım değil, aynı zamanda özel yaşantım da altüst oluyordu. Acile gidince ağrı kesici yapıyorlar fakat sancılarım bir kaç saat sonra tekrar başlıyordu. Yani çok sıkıntılı günler yaşadım o kadar huzursuz olduğum günlerden bir gün komşumuz kadın doğum doktoru Sadi Akşehirliye gitmemi önerdi. Annem beni bayan doktora götürmek istese de komşumuz ısrarla Dr. Sadi beye gidin dedi. Annemle Sadi beyin kliniğine vardığımızda sancıdan ayakta duramıyordum, meğerse kist varmış o yüzden her ay sancı çekiyormuşum, hayatımın normale dönmesini sağlayan doktor Sadi Akşehirli oldu. Doktorum iyi ki varsınız. Siz hep Fatsa’da kalın bizi bırakmayın...

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Sadi Akşehirli ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Sadi Akşehirli için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Sadi Akşehirli için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Sadi Akşehirli ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504334104

Op. Dr. Sadi Akşehirli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Sadi Akşehirli Fatsa Kadın Sağlığı Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Sadi Akşehirli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Sadi Akşehirli Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Kürtaj, Detaylı Ultrason, Vajinismus alanlarında hizmet veriyor ve Over torsiyonu cerrahisi, Yumurtalık kistleri, Şeker yüklemesi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube