Op. Dr. Rıza Kantürk

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Bursa
5.0

Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), Rinoplasti, Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları)

“Sevgili Estetik İnternational Ekibi.. Bir hasta olarak yazsam da kendimi hasta'dan çok sizlerden bir...” Devamı

Op. Dr. Rıza Kantürk

Op. Dr. Rıza KANTÜRK, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1998 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 2004 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2004 -2010 yılları arasında yine Uludağ Üniversite’si Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Afyon Devlet Hastanesi  ve Edirne Devlet Hastanesi'nde görev yapmış olan Op. Dr. Rıza KANTÜRK, mesleki çalışmalarına Estetik International'da devam etmektedir.

Rıza Kantürk Özel Muayenehanesi
Odunluk Mh. Akademi Cd. Zeno İş Merkezi Kat:1 A:2-3 Nilüfer/Bursa
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Liposakşın Meme estetiği Dudak ve yüz dolgusu Botoks enjeksiyonu Burun estetiği (Rinoplasti) Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op. Dr. Rıza KANTÜRK, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1998 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 2004 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2004 -2010 yılları arasında yine Uludağ Üniversite’si Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 02.2004
Deneyim: 19 Yıl

Yabancı Dil

Rusça, Bulgarca, İngilizce

İlgi Alanları

Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları) Rinoplasti Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları) Botox Liposuction Devamı

Deneyimler

Özel Estetik İnternational Plastik Cerrahi Dal Merkezi (2015 - Devam ediyor)
Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi (2014 - 2015)
Afyon Devlet Hastanesi, Afyon İç Hastalıkları Uzmanı (2013 - 2014)
EDİRNE DEVLET HASTANESİ (2012 - 2013)
Şırnak Asker Hastanesi (2011 - 2012)
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi (2004 - 2010)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 70 42

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SK
Sed*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sevgili Estetik İnternational Ekibi.. Bir hasta olarak yazsam da kendimi hasta'dan çok sizlerden biri gibi hissettiğimi belirtmek isterim. Çünkü; o kadar içten cana yakın bir ekipsiniz ki bunu hissetmemek mümkün değil. Sevgili doktorum Rıza Bey'e hayranlık duyduğumu söylemeden geçemeyeceğim. Kesinlikle sihirli ellere sahip o kadar sevecen, güler yüzlü ve işinde başarılı biri ki sevmesem taş olurum. Aynı zamanda Selda hanım ve Canan hanım da bu ekibi çok sevmemde etkili. Umarım her daim böyle güzel tepkiler alırsınız. Hepinizi çok seviyorum :) Rıza bey sizin sayenizde burnuma aşık oldum diyorum başka da bir şey diyemiyorum :)

Hed*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sevgili Rıza bey sizin sayenizde yıllardır hayalini kurduğum burna kavuştum. Sizin içten bir doktor oluşunuz bana güven ve cesaret verdi bu sebeple size minnettarım aynı zamanda selda hanım ve Canan hanımın sıcak ve samimi oluşları yine bu ekibe güven duymamı sağladı. Umarım her daim böyle biz hastalarınızdan hep böyle övgülr alıcağınıza eminim. Başarılar.

BY
Bah*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Erkekler genelde böyle şeylere takılmaz ama ben burnuma takılamadan edemiyordum. Çevremden de yaptırıcam dediğimde çok fazla tepki aldım ama inat etmiştim. en iyi doktor araştırmalarıma devam ederken doktor Rıza Kantürk'e denk geldim ve biraz daha araştırmanın üzerine doktor Rıza beye gidip bir muayene olma ve fiyat alma kararı aldım. O gün iyiki de Rıza Kantürkü seçmişim diyebilirim. Doktor rıza bey estetik cerrahi alanında bence çok iyi bir doktor. Ailemden çevremden görmediğim desteği Rıza beyden gördüm ve çok başarı bir ameliyat gerçekleştirdi. Ameliyat sonrası ağrı sızı morluk gibi küçük sıkıntıları da en aza indirgemek için elinden geleni yaptı. Şimdi bir kız arkadaşım var ve onunda vücudunda rahatsız olduğu noktalar var ve ben tabi ki onu doktor Rıza Kantürk'e götüreceğim.

TO
Tuğ*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

vücuduma göre çok büyük olan göğüslerim için gitmiştim. hem estetik açıdan hemde vücuduma yarattığı ağrı sızıdan artık dayanamaz olmuştum. bir hemşire arkadaşımın tavsiyesi üzerine doktor Rıza kantürke kontrole gittim ve sorunumdan bahsettim. meme estetiği konusunda bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum. Rıza Kantürk gerekli tetkikleri yaptırdı ve kullanılacak yöntemleri belirledikten sonra ameliyat tarihini bana haberdar ettiler.Ameliyatımın üzerinden 6 ay geçti ve şuana kadar hiç bir sorun yaşamadım. Doktor Rıza Kantürk'e teşekkür ederim.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Rıza Kantürk ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Rıza Kantürk için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Rıza Kantürk için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Rıza Kantürk ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508117042

Op. Dr. Rıza Kantürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Rıza Kantürk Rıza Kantürk Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Rıza Kantürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Rıza Kantürk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), Rinoplasti, Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları) alanlarında hizmet veriyor ve Liposakşın, Meme estetiği, Dudak ve yüz dolgusu hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube