Op. Dr. Özgür Akşan, İzmir, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Op. Dr. Özgür Akşan

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İzmir

Baş Dönmesi, Bayılmalar, Beyin cerrahisi

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Mimar Sinan Mah. Ziya Gökalp Bulv. No: 28 Mi'Marin Medical Daire: 1 (26 Ağustos Kapısı)  Konak, İzmir
Op. Dr. Özgür AKŞAN Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Özgür Akşan Kimdir?

Op. Dr. Özgür AKŞAN, 1977 yılında Trabzon'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Trabzon'da bitirdikten sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başlamıştır. 2000 yılında eğitimini tamamlamış ve Tıp Doktoru unvanı almıştır.

2007 yılında ise İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirurji Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimini tamamlayarak Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahı) Uzmanı olmuş olan Op. Dr. Özgür AKŞAN, mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında Muş iline giderek Muş Devlet Hastanesi'nde görev yapmaya başlamıştır. Burada, Başhekim Yardımcılığı görevi ile birlikte yoğun bakımların sorumluluğunu üstlenmiş ve mikrocerrahi ile bel fıtığı, mikrocerrahi ile boyun fıtığı, lazer nükleoplasti ile bel fıtığı gibi pek çok operasyon gerçekleştirmiştir.

Daha sonra Eskişehir Hava Hastanes Beyin ve Sinir Cerrahisi Departmanında 1 yıl boyunca çalışmış olan Op. Dr. Özgür AKŞAN, şu anda İzmir'de bulunan özel muayenehanesinde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Anlaşmalı Kurumlar

  • Acıbadem Sigorta
  • Ak Sigorta
  • Allianz Sigorta
  • Anadolu Sigorta
  • Axa Sigorta

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

aretcijdjdmd..aretcibbdf

basarili 01-03-2016

�kran ..l

Hem doktor olarak hemde insan olarak.muhteşem bir insan.. 01-03-2016

el..dim Uysal

Tek kelimeyle süperrrr:)))) 12-01-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Özgür Akşan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Özgür Akşan kimdir , telefon numarası nedir?

Op. Dr. � Akşan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Özgür Akşan için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. � Akşan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özgür Akşan ile anlaşmalı?

Özgür Akşan ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Ergo , Groupama Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ege(Euro) Sigorta , Eureko Sigorta , SGK , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Şekerbank , Vakıfbank , Akbank , PTT Mensupları , Ziraat Bankası , Garanti Bankası )

Op. Dr. Özgür Akşan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Özgür Akşan Op. Dr. Özgür AKŞAN Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Özgür Akşan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Özgür Akşan Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Boyun fitiği cerrahisi, Epilepsi Cerrahisi, Nöbet, Omurga kırıkları (açık, kapalı cerrahisi, enstrümantasyon, omurga ve omurilik tümörleri) alanlarında hizmet veriyor ve Baş Dönmesi, Bayılmalar, Beyin cerrahisi, Beyin omurilik cerrahisi, Beyinde Damar Tıkanıklığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Özgür Akşan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Özgür Akşan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Özgür Akşan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Op. Dr. � Akşan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Özgür Akşan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Op. Dr. � Akşan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.