Op. Dr. Ömer Suha Vardareli, Tekirdağ, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Op. Dr. Ömer Suha Vardareli

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Tekirdağ

Kulak Hastalıkları, Genel Kulak Burun Boğaz, Orta Kulak İltihabı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Ömer Suha Vardareli Hakkında

Ömer Suha Vardareli Kimdir?

Op. Dr. Ömer Suha VARDARELİ, Eskişehir'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1998 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2007 yılında Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Niğde Devlet Hastanesi, Çankırı Devlet Hastanesi, Niğde Bor Devlet Hastanesi, Çerkezköy Devlet Hastanesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Op. Dr. Ömer Suha VARDARELİ, mesleki çalışmalarına şu anda Özel İrmet Hospital'da Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı olarak devam etmektedir. 

Op. Dr. Ömer Suha VARDARELİ Obstruktif Sleep Apnede Güncel Yaklaşımlar, Vertigo Akademi, Espo 2014 Conference Dublin, Ulusal KBB-BBC Kongresi gibi birçok kongre ve konferansa katılmış olup Türk Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun Cerrahisi Derneği ve Tekirdağ Tabip Odası üyesidir. Ayrıca iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • BASKENT ÜNIVERSITESI (ANKARA)

Yabancı Diller

  • İngilizce

Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ra..at

Mükemmel bir doktor Cok ilgili ve beyefendi övmekle bitmez calışma titizliği kendini begenmiş olmaması saygılı karşısındakine önem verip dinleyen işinin ehli tavsiye ederim. 21-12-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ömer Suha Vardareli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Ömer Suha Vardareli kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. � Vardareli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Ömer Suha Vardareli için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. � Vardareli şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Ömer Suha Vardareli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Ömer Suha Vardareli bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Ömer Suha Vardareli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Ömer Suha Vardareli Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Bademcik ameliyatı, Orta kulak ameliyatı, Kulak tüpü takılması alanlarında hizmet veriyor ve Kulak Hastalıkları, Genel Kulak Burun Boğaz, Orta Kulak İltihabı, Burun Hastalıkları, Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu (ÜSYE) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Ömer Suha Vardareli için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Ömer Suha Vardareli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Ömer Suha Vardareli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. � Vardareli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Ömer Suha Vardareli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. � Vardareli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.