Op. Dr. Nuray Kitapçıoğlu, Bursa, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Nuray Kitapçıoğlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Bursa

Tüp Bebek, Kısırlık / İnfertilite , Histereskopi

Randevu Al 0 (850) 811 52 21

Doktorun Adresi

Ataevler Mah. İzmir Yolu Cad. No: 220  Nilüfer, Bursa
Özel Pedmer Tıp Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Nuray Kitapçıoğlu Hakkında

Nuray Kitapçıoğlu Kimdir?

Op. Dr. Nuray Kitapçıoğlu, Bursa'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1989 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1992 - 1996 yılları arasında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olmuştur. 

1999 - 2002 Yılları arasında Zübeyde Hanım Doğumevi'nde, 2002 - 2006 yılları arasında Yüksek İhtisas Hastanesi'nde görev almış olan Op. Dr. Nuray Kitapçıoğlu, 2006 yılında İstanbul Memorial Hastanesi'nde Tüp Bebek eğitimi programına katılmış ve Yardımcı Üreme Tedavi, Tüp Bebek sertifikası sahibi olmuştur. 2006 - 2009 yılları arasında Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevine devam etmiştir.

Op. Dr. Nuray Kitapçıoğlu, 2009 yılından itibaren Bursa Koze Tüp Bebek Merkezi'nde Ünite Sorumlusu ve Başhekim olarak hasta kabulü yapmış, 2016 yılından itibarende Bursa Pedmer Tıp Merkezi'nde mesleki çalışmalarını sürdürmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • TRAKYA ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Tüp Bebek
 • Kısırlık / İnfertilite
 • Histereskopi
 • Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum
 • Menopoz

Tedaviler

 • Dilatasyon ve kürtaj
 • Koterizasyon
 • Hormonal replasman terapisi
 • Endometriyal biyopsi
 • Rahim biyopsisi(endometrial biyopsi)

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 52 21

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Groupama Sigorta

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Nuray Kitapçıoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Nuray Kitapçıoğlu ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Nuray Kitapçıoğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 52 21

Op. Dr. Nuray Kitapçıoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Nuray Kitapçıoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Nuray Kitapçıoğlu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Nuray Kitapçıoğlu hangi kurumlar Nuray Kitapçıoğlu ile anlaşmalı?
Op. Dr. Nuray Kitapçıoğlu ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Groupama Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , SGK )

Op. Dr. Nuray Kitapçıoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Nuray Kitapçıoğlu Özel Pedmer Tıp Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Nuray Kitapçıoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Nuray Kitapçıoğlu Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Dilatasyon ve kürtaj, Koterizasyon, Hormonal replasman terapisi, Endometriyal biyopsi, Rahim biyopsisi(endometrial biyopsi), Endoskopi, Embriyo dondurma, Düzensiz adet kanamaları, Düşük, Dörtlü tarama testi alanlarında hizmet veriyor ve Tüp Bebek, Kısırlık / İnfertilite , Histereskopi, Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Menopoz hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Nuray Kitapçıoğlu için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Nuray Kitapçıoğlu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Nuray Kitapçıoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Nuray Kitapçıoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Nuray Kitapçıoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.