Op. Dr. Niyazi Şimdivar

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Adana
5.0

Göz Kapağı Ameliyatları, Yağ Enjeksiyonu, Yağ Aldırma

“Yıllardır özgüven eksikliğimi daha muayenesine gitmemle tamamlayan muhteşem bir doktor. İnanın asla ...” Devamı

Op. Dr. Niyazi Şimdivar

Op.Dr. Niyazi Şimdivar, 1981 yılında Adana'da doğmuştur.Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Çukuova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak 2006 yılında Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak 2013 yılında Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Mesleki çalışmalarına özel muayenehanesi'nde  devam etmektedir.

Kurtuluş Mah. 64019 Sok. Pakyürek İş Merkezi No: 32 Zemin Kat Seyhan/Adana
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Rinoplasti (burun estetiği) Kepçe kulak estetiği Kepçe kulak ameliyatı İzsiz meme büyütme Dudak ve yüz dolgusu Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op.Dr. Niyazi Şimdivar, 1981 yılında Adana'da doğmuştur.Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Çukuova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak 2006 yılında Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak 2013 yılında Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2007
Deneyim: 16 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Göz Kapağı Ameliyatları Yağ Enjeksiyonu Yağ Aldırma Uyluk Germe Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları) Devamı

Deneyimler

Op. Dr. Niyazi Şimdivar (2007 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 81 53

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SP
Sar*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yıllardır özgüven eksikliğimi daha muayenesine gitmemle tamamlayan muhteşem bir doktor. İnanın asla ve asla pişman olmayacaksınız. Yaptıralı 3 ay oldu daha ilk ayımdan itibaren tanıyan tanımayan kimseden kötü yorum almadım aksine yeni bir işim oldu ve işteki arkadaşlarım inanamadı estetik olduğuna o kadar doğal ve kusursuzki.. İstediğim rengi kıyafeti saçı kendime yakıştırır oldum o kadar mutluyum ki Çok teşekkür ederim Niyazi Hocam iyiki sizi tanımışım. Herkes estetik yapar ama önemli olan estetikten sonra nefes problemi yaşamamak ve tam istediğiniz bir buruna sahip olmak. Kendisi ve ekibi ile mükemmel sonuçlar çıkartıyorlar istediğim her saat ulaşabiliyor sorunlarımı dile getirebiliyorum ve en önemlisi kendileri düzenli periyodlarda seni takibe alıp ilgileniyorlar. İyiki sizi seçmişim??

AK
Ays*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

2 yıldır doktor araştırması yaptım ve sonunda niyazi şimdivar'a burun estetiği oldum bugün 12. Günüm sürecin çok rahat geçti ve tam istediğim gibi oldu burnum. Niyazi bey ve ekibi çok sıcakkanlı davrandılar ve ekip olarak çok ilgili davrandılar... Niyazi bey ve ekibine çooook teşekkür ederim?

AK
Ays*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

2 yıldır doktor araştırması yaptım ve niyazi şimdivar'a burun estetiği olmaya karar verdim bugün 12. Günüm sürecim çooook rahat geçti burnumda tam istediğim görüntüde oldu hem çalışanları hem de niyazi bey sıcakkanlı davrandılar ekip olarak oldukça ilgili davrandılar...niyazi beye ve ekibine çoooook teşekkür ederim?

Küb*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sevgili doktorum Niyazi Bey öncelikle sizi tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Yaşam kalitemi değiştiren mükemmel bir burun estetigi ameliyatı geçirdim. Eskisinden çok çok daha rahat nefes alabiliyorum ve burnum son derece doğal ve harika gözüküyor. Size ne kadar teşekkür etsem az kalır. Elinize emeğinize sağlık. Ayrıca kendinizi emanet edebileceğiniz Yelda ve Melisa Hanım a ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

NA
Naf*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Estetik çok kişisel bir durumdur.Niyazi Bey'den önce yaptığım araştırma da piyasa doktoru olarak ün yapmış,mesleğinin son yılları başarısızlıklarla dolu hekimlere itibar etmemenizi öneririm.Göğüs estetiği yaptırmış bir hastası olarak,hasta görüşlerinin bir sonraki hastaya katkısı olduğuna inanıyorum.Niyazi Hoca kesinlikle çok başarılı, işini iyi yapan, güvenle tavsiye edebileceğim bir hekimdir.Kendisine teşekkür ederim.

YI
Yük*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

7 ay önce burun ameliyatı oldum Niyazi hocam hasta memnuniyetine çok önem veren güller yüzlü samimi ve güven veren kişiliğiyle sahip mükemmel bir cerah mükemmel bir insan Adanada bir nr kesinlikle gözler kapalı tavsiye ederim o kadar candan daima hastasını arayıp soran merak eden aileden biri gibi hisetiren tek cerah iyiki sizi tanıdım hocam meslek hayatınızda daima başarlar dilerim ayriyeten melisa yeldayada o güller yüzlerine samimi oluşlarınada çok tşk ederim bulunmaz bir ekipsiniz herşey icin size cok tşk ederim tekrar iyiki varsiniz..

IH
Ikl*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Merhabalar,Bengeçenyililkbaharda40yaşındabirkacameliyatıbirdenoldum.18yaşındanberihepgöğüsleriminbüyüklüğündenşikayetciydim.Maalesefminyontiplibuyukgogusluolunca,isteristemezsizdenoncegoguslerinizdikkatcekiyor.Bununyanisiracektigimbel-sirtagrilaridacabasi.Birdebegendiginizamaustunuzegoreolmayankiyafetlerisaymiyorumbile...Tam22yilsonraciddiciddikararverdimveuzunaraştırmalariminsonucundaDr.Niyazibeydekararkıldım.Aslindabenimdurumumbirazuğraştırıcıydi.CunkuyurdisindayasiyordumveTurkiyeyesadeceameliyaticingidecektim...DahatelefongorusmelerindenanlamistimDr.Niyazibeyinmukemmeliyibiriscikaracagini.sonrarandevumuveameliyatgunumualdim..Turkiyeninyolunututtum.Dr.NiyaziBeyinofisinegidincevemuayeneolduktansonraDr.secimimdendolayıkendimlegururduydumcunkuherseyoyleguzelveyolundaydiki..Süperbirekip,cokguleryüzlüvesamimi..(Drdeğildesankibiraileüyesigibiçokamaçoksamimivecandan.)Dr.Niyazibeyinöylehassasveözveriliişiniseverekyaptığınıgorduktensonraaklımdatekbirsoruişaretikalmamisti..Neysebentamitamina3ameliyatibirandaoldum.Memeküçültme,karindanliposuctiontekniğiileyağaldirmavepopoyayagtransferioldum.Ameliyattansonrahicamahiçbirzorunlulukveyanetkilerlekarşılaşmadım.Ameliyatin3.gunundensonratekbirgünbileağrıkesicifalandakullanmadim.Bilmiyorumagriesigimmiyuksektiyoksayıllardıruzerimdetaşıdığımağırlıktankurtulmanınverdiğihafiliktenmiydi?yadaAdanadaturunççiçeklerininbaşdöndürücükokusunuiçimeçekerekyürüdüğümcadelerinveeşsizlezzetleringüzelliğindedeolabilir..AmeliyatsonrasıkontrolleregittiğimderadyofrekansvePRPileciltgençleştirmeuygulamasindandayararlandim.Evedöndüğümdeeşim"25yaşınageridonmussun"dedi.BurdanDr,NiyazihocamaveekibiMelisaveYeldahanımabinlerceteşekkürlerimisunuyorum..Emeginize,yüreğinizesaglik.Sonuçlarından100%100memnunkalmışbiriolarakkesinlikletavsiyeediyorum.selamlar,sevgiler..☺

DA
Did*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Niyazi Şimdivar ile çok güzel bir operasyon geçirdim ve hiç bir sıkıntı çekmedim. Her şey çok güzel geçti ve memnun kaldım. Sürekli yardımcı olmaya çalışan Niyazi bey ve ekibi elinden geleni yapıyor hastaları için. Operasyon sırasında çok dikkatli ve titiz davranmaya dikkat ettiklerini belirtmeden geçemeyeceğim. Bundan sonra estetik için tercih edeceğim isim Niyazi Şimdivar olacak.

HY
Han*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Merhaba, ben Niyazi Şimdivarı araştırmalarım sonucunda buldum ve çok memnun kaldım. Operasyon sonrası sıkıntı yaşamaktan çok korkuyordum ama Niyazi bey ile minimum sıkıntıyı çektim. İşi hakkında olan bilgi birikimi kesinlikle hastaya güven veriyor. Bilgi birikiminin yanında kendiside çok sıcakkanlı bir doktor Niyazi beyin. Ben hiç bir sıkıntı yaşamadım ve tavsiye edebilirim. Çok teşekkür ediyorum Niyazi beye.

gd
Gül*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Herkese merhabalar, Bundan yaklaşık 2 ay önce hem nefes alma problemi hem de estetik kaygılarla ameliyat oldum. ameliyat öncesi ve sonrası sürecim Niyazi beyin sayesinde çok rahat ve sorunsuz geçti. kendisi gerçekten gözüm kapalı güvenebileceğim bir doktor. işinde o kadar profesyonel ve başarılı ki kendilerine buradan da teşekkür etmek istiyorum. en başta da samimiyeti, içtenliği ve verdiği güven için.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Niyazi Şimdivar ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Niyazi Şimdivar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Niyazi Şimdivar için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Niyazi Şimdivar ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504748153

Op. Dr. Niyazi Şimdivar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Niyazi Şimdivar Op. Dr. Niyazi ŞİMDİVAR Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Niyazi Şimdivar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Niyazi Şimdivar Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Göz Kapağı Ameliyatları, Yağ Enjeksiyonu, Yağ Aldırma alanlarında hizmet veriyor ve Rinoplasti (burun estetiği), Kepçe kulak estetiği, Kepçe kulak ameliyatı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube