Op. Dr. Nesrin Günaydın, Osmaniye, Göz Hastalıkları

Op. Dr. Nesrin Günaydın

Göz Hastalıkları - Osmaniye

Behçet, Vitroretinal Cerrahi, Kontakt Lens

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

KADİRLİ DEVLET HASTANESİ  Kadirli, Osmaniye
KADİRLİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Nesrin Günaydın Hakkında

Nesrin Günaydın Kimdir?

Op. Dr. Nesrin Günaydın, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Nesrin Günaydın, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Nesrin Günaydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Nesrin Günaydın kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. N Günaydın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Nesrin Günaydın için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. N Günaydın şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Nesrin Günaydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Nesrin Günaydın KADİRLİ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Nesrin Günaydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Nesrin Günaydın Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Tonometre, Glokom cerrahisi, Multifokal göz içi lensleri, Erg(elektroretinografi), Göz kapağı germe alanlarında hizmet veriyor ve Behçet, Vitroretinal Cerrahi, Kontakt Lens, Alerjik Konjonktivit, Diabetik Retinopati hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Nesrin Günaydın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Nesrin Günaydın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Nesrin Günaydın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. N Günaydın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Nesrin Günaydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. N Günaydın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.