Op. Dr. Necati Özçimen

5.0

Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları

5.0

“Öncelikle merhaba. 10 yıllık evliyiz. 10 yılımızin son 8 yılını bebek tedavisi ile geçirdik. 2 yıl ö...” Devamı

Op. Dr. Necati Özçimen

Op. Dr. Necati ÖZÇİMEN, 1972 yılında Sydney’de doğmıştur. Lise eğitimini İzmir Fen Lisesi’nde bitirdikten sonra 1990 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başlamış ve 1996 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1996-2001 yılları arasında Ankara Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. 

Mecburi hizmetini 2001-2003 yılları arasında Kahramanmaraş Afşin Devlet Hastanesi'nde uzman doktor olarak yerine getiren Op. Dr. Necati ÖZÇİMEN, 2003 yılında Konya Dr. Faruk Sükan Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde ve Elit Kadın Sağlığı Merkezi'nde çalışmıştır.

2012 yılından beri Konya Medicana Hastanesi Tüp Bebek Merkezi'nde hizmet veren Op. Dr. Necati ÖZÇİMEN'in sayısız yurtiçi ve yurtdışı eğitim ve bilimsel toplantıya katılmış olup, 5 adet yurtiçi, 1 adet yurtdışı yayını bulunmaktadır.

 

Musalla Bağları Mh. Gürz Sk. No: 1, Selçuklu/Konya
Hizmetler
İnfertilite Cerrahi Gebe takibi Anormal kanamalar Servikal kriyocerrahi Endoskopik operasyonlar Devamı

Hakkında

Op. Dr. Necati ÖZÇİMEN, 1972 yılında Sydney’de doğmıştur. Lise eğitimini İzmir Fen Lisesi’nde bitirdikten sonra 1990 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başlamış ve 1996 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1996-2001 yılları arasında Ankara Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

Hobiler

Fotoğrafçılık Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MU
Mur*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
07.02.2020

Öncelikle merhaba. 10 yıllık evliyiz. 10 yılımızin son 8 yılını bebek tedavisi ile geçirdik. 2 yıl önce Konya ya geldik. Bir arkadaşımızın tavsiyesi ile Narin Türkmen hanımdan randevu aldık. Muayeneden sonra Narin hanım ,bizi Necati hocaya yönlendirdi. İlgisi ve yardımı için Narin hocaya çok teşekkür ediyorum. Necati hoca ile görüşmek için yanına gittiğimizde o kadar güler yüzle karşıladı ki bizi eşimle birlikte şaşırmıştık. Uzun yıllardır birbirimizi tanıyormuşcasına sohbete başladık. İstanbul'un tarihi yerlerinden tutunda trafiğine kadar konuştuk. O kadar rahatlattı ki bizi sanki hastaneye değilde kafa dağıtmak için bir mekana gitmiş gibi hissettik kendimizi. Tedavi için gün verdikten sonra ayrıldık. Bize o an o kadar umut olmuştu ki Necati hoca , tamam bu sefer olacak galiba diyerek geldik evimize. Hastaneden kaçan biz , artık randevu zamanı gelsin diye beklemeye başlamıştık. 2019 ramazan ayının 5 günü tedaviye başladık.. Hasta kabul Derya hanım dan tutun da temizlik görevlisi bayana kadar o kadar ilgi ve alaka vardı ki her gittiğimizde bir sonraki randevuyu bekler olduk. Hemşire yağmur hanım, ilaç bilgisi aktaran Ayşe hanım , o kadar yardımcı oldular ki ,7/24 hem doktorumuza hem personeline ulaşabiliyorduk. Arka planda olan embriyolog Musa bey var bide. Toplanan yumurta birleşme işlemlerinde her gün detaylı bilgi aktarımı yapıyordu. . Hatta bir konuşmamız da iki bayram arası siz bebeğinizle gireceksiniz merak etmeyin diyerek iyice motel aşılıyordu bize. Hatta en son konuşmamızın bile ses kaydı var Musa Bey'le. Biliyorum çok uzun yazdım belki ama , inanın anlatarak bitiremem. İyi ki varsın Necati hocam, iyi varsınız ekip, iyi ki varsınız Medicana. Saygılarımla Murat Uçar Görüşü Şikayet Et

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Necati Özçimen ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Necati Özçimen için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Necati Özçimen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Necati Özçimen Özel Medicana Konya Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Necati Özçimen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Necati Özçimen Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve İnfertilite Cerrahi, Gebe takibi, Anormal kanamalar hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et
Yakın Çevredeki Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları

Selçuklu

Meram

Karatay

Beyşehir

Ereğli

Yunak

Daha fazla

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube