Op. Dr. Namık Yılmaz

Üroloji - Antalya

İdrar Yolu Tıkanıklığı, Ağrılı Mesane Sendromu (İnterstisyel Sistit), Idrar Yolu Enfeksiyonu

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Gebizli mah. 1116. sok. N:4 Muratpaşa - ANTALYA  Muratpaşa, Antalya
Antalya Özel ASV Yaşam Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Namık Yılmaz Hakkında

Namık Yılmaz Kimdir?

Op. Dr. Namık Yılmaz, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Namık Yılmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
İlgilendiği Hastalıklar
  • İdrar Yolu Tıkanıklığı
  • Ağrılı Mesane Sendromu (İnterstisyel Sistit)
  • Idrar Yolu Enfeksiyonu
  • Perkütan Cerrahi
  • Böbrek Çıkım Darlığı (Üreteropelvik Bileşke Darlığı)
Tedaviler
  • Eswt
  • İntravenöz pyelografi ( ivp )
  • Prostat tedavisi
  • Lazerle prostat cerrahisi

Namık Yılmaz Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.6)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

er..türk
Zamanlama
İlgi
Ortam

3 aydır bir türlü düşüremediğim üreter alt uç taşım vardı, artık ameliyat olmaktan başka çarem yoktu. Üreter taşı ( böbrek kanalında taş) ameliyatımı bildiğim güvendiğim bir doktor olan Dr Namık Yılmaz bey yaptı. Gerek operasyon öncesi yaptığı bilgilendirme gerekse operasyon sonrası ilgisi mükemmeldi. Bu ilginin bende hekim olduğum için gösterilmediğini, tüm hastalarına da aynı ilgiyi gösterdiğini gözlemledim. Operasyon sonrası en ufak bir problem yaşamadım., ertesi gün sabah işime gittim. İşinin ehli, hastasına özenli ve güler yüzlü doktoruma teşekkür ediyorum. 11-11-2019

er..türk
Zamanlama
İlgi
Ortam

Radyoloji uzmanıyım. Bir hekim olarak üreter taşı ( böbrek kanalında taş) ameliyatımı Dr Namık bey yaptı, en ufak bir problem yaşamadım. Akşam 17 de ameliyatımı oldum sabah 8 de işime gittim. İşinin ehli, hastasına özenli ve güler yüzlü doktorum teşekkür ediyorum. Dr. Ömer Öztürk 08-11-2019

it..�MEN
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bu kıymetli ve saygıdeğer doktorumuz, Antalya'lılar açısından büyük bir şanstır. Ben her zaman iyi bir meslek uzmanının (öğretmen, doktor, mühendis...vb) iyi bir insan olmasından geçtiğini düşünürüm. Bu vasıflara tam uyan bir doktordur. Doğru teşhis, doğru ve zamanında tedavi uygular. Taş cerrahisi, flexible, yandan delik açarak taşı alma ve birçok konuda daha vaka sayısı inanılmayacak kadar çoktur. Bu nedenle komplikasyonsuz, rahat, huzurlu bir tedavi alırsınız. İşinde çok dikkatli ve titiz olması da cabasıdır. Kendisine operasyon olmak için Antalya'dan Kayseri'ye kadar gitmiş biri olarak gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Kendisini çok seven Kayseri'liler açısından üzgün ama Antalya' lılar ve kendi adıma sevinçliyim. 05-09-2019

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Namık Yılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Namık Yılmaz Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Namık Yılmaz Makaleleri

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Namık Yılmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. N Yılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Namık Yılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. N Yılmaz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Namık Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Namık Yılmaz Antalya Özel ASV Yaşam Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Namık Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Namık Yılmaz Üroloji, uzmanıdır. Eswt, İntravenöz pyelografi ( ivp ), Prostat tedavisi, Lazerle prostat cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve İdrar Yolu Tıkanıklığı, Ağrılı Mesane Sendromu (İnterstisyel Sistit), Idrar Yolu Enfeksiyonu, Perkütan Cerrahi, Böbrek Çıkım Darlığı (Üreteropelvik Bileşke Darlığı) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Namık Yılmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Namık Yılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Namık Yılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. N Yılmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Namık Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. N Yılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.