Op. Dr. Muzaffer Yurttaş, Manisa, Genel Cerrahi

Op. Dr. Muzaffer Yurttaş

Genel Cerrahi - Manisa

Polip, Iltihap, Kanser

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

  Merkez, Manisa
Yurttaş Şifa Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Muzaffer Yurttaş Hakkında

Muzaffer Yurttaş Kimdir?

Op. Dr. Muzaffer Yurttaş, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Muzaffer Yurttaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Muzaffer Yurttaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Muzaffer Yurttaş kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. M Yurttaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Muzaffer Yurttaş için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. M Yurttaş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Muzaffer Yurttaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Muzaffer Yurttaş Yurttaş Şifa Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Muzaffer Yurttaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Muzaffer Yurttaş Genel Cerrahi, uzmanıdır. Laparoskopik reflü ameliyatı, Apandisit alınması, Laparoskopik kolesistektomi, Gaita testleri dışkı testleri, İleal interpozisyon alanlarında hizmet veriyor ve Polip, Iltihap, Kanser, Mide Yanması, Safra Yolu Kistleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Muzaffer Yurttaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Muzaffer Yurttaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Muzaffer Yurttaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. M Yurttaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Muzaffer Yurttaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. M Yurttaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.