Doktorun Adresi

Varlık, Kazım Karabekir Cd., 07100 Muratpaşa/Antalya  Antalya
Antalya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..tinkaya

Doktor beye iki sefer amaliyat oldum birinde böbreğim alındı birisinde meshane kendisi ve ekibi mükemmel özellikle Çağatay bey asistanı insanı çok rahatlatıyorlar hepsi mükemmel 21-07-2020

an Yücel..i

Çok memnunum, hastayi dinlemesini ve aydınlatıp rahatlatmasını bilen nadir uzman ve operatör hekimlerimizden kendisi. Allah başımızdan eksik etmesin. 22-11-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Mutlu Ateş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Mutlu Ateş kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. M Ateş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Mutlu Ateş için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. M Ateş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mutlu Ateş ile anlaşmalı?
Mutlu Ateş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Op. Dr. Mutlu Ateş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Mutlu Ateş Antalya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Mutlu Ateş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Mutlu Ateş Üroloji, uzmanıdır.

Op. Dr. Mutlu Ateş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Mutlu Ateş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Mutlu Ateş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. M Ateş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Mutlu Ateş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. M Ateş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.