Op. Dr. Mustafa Kekovalı

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Muğla

Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları

Randevu Al 0 (850) 474 12 70

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Sizlere daha güvenli ve sağlıklı hizmet vermek adına birçok Covid-19 önlemi almış bulunuyoruz. 

-Merkezimizde maske takmak zorunludur.

-İçeriye girişlerde dezenfektan ve ateş ölçümü yapılmaktadır.

-Görüşmeler sosyal mesafe kurallarına uyulacak şekilde düzenlenmektedir.

Doktorun Adresi

Emir Beyazıt Mah. Avcılar Sok. Yılmaz Tetik Apt. No: 18/ 2  Merkez, Muğla
Op. Dr. Mustafa KEKOVALI Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Mustafa Kekovalı Hakkında

Mustafa Kekovalı Kimdir?

Op. Dr. Mustafa KEKOVALI, 1962 yılında Manisa'da doğmuştur. Lise öğrenimini İzmir Atatürk Lisesi'nde bitirdikten sonra 1979 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1986 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1989-1993 yılları arasında Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 1993-1997 yılları arasında Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalukları Eğitim ve  Araştırma Hastanesi'nde, 1997-2002 yılları arasında Kütahya- Gediz Devlet Hastanesi'nde, 2002-2012 yılları arasında Muğla –Yatağan Devlet Hastanesi'nde görev yapmış olan Op. Dr. Mustafa KEKOVALI, 2012 yılından beri mesleki çalışmalarına Muğla'da bulunan Özel Muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ZEYNEP KAMIL KADIN VE ÇOCUK HASTALIKLARI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Kısırlık / İnfertilite
 • Doğum Kontrol
 • Genital Organ Bozuklukları
 • Seksüel Gelişim Bozuklukları
 • Ergenlik sorunları
Tedaviler
 • Laparoskopik supraservikal histerektomi(histerektomi)
 • Dilatasyon ve kürtaj
 • Over ablasyonu
 • Doğumda bradley yöntemi
 • Over kist ameliyatı
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 12 70

Mustafa Kekovalı Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ay ..ldürüm Kökçü
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok teşekkür ederiz sevgiler ve saygılar sunuyorum elinize ve yüreğinize sağlık 100🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏👏👏🌺👏👏 02-06-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
an..len
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ben yeni gitmeye başladım doktora ama sağolsun doktor bey ilgileniyor ayrıntılı şekilde anlatıyor herşeyi herkese tavsiye ederim ben çok memnunum 17-07-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ler..l
Zamanlama
İlgi
Ortam

Öncelikle yakın ilgi, alaka ve özverisinden dolayı hocama ve ekibine teşekkür ederim. Nasip olursa bu 2. çocuğumu bekliyorum. Aydınlatıcı ve engin bilgileriyle Op.Dr. Mustafa Kekovalı hocama bizi aydınlattığı için sonsuz teşekkürler. Kendisinin ve ekibinin başarılarının devamını dilerim. 27-10-2018

�mur..�rul
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kendi ihmalimiz sebebiyle, Mustafa Bey ile hamileliğimizin 20. haftasından sonra tanıştık. O zamana kadar hep bir bilgi eksikliği, iç huzursuzluğu vardı. Mustafa Bey sanki öğrencisine anlatır gibi karşılaşabileceğimiz her durumu bize tek tek anlattı. Kafamda en ufak şüphe, endişe kalmadı. Rahat sağlıklı hamileliğin tadını çıkarıyorum. Op. Dr. Mustafa Kekovalı'ya çok güveniyor ve teşekkür ediyoruz. 27-10-2018

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Mustafa Kekovalı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Mustafa Kekovalı ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Mustafa Kekovalı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 12 70

Op. Dr. Mustafa Kekovalı için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Mustafa Kekovalı için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Mustafa Kekovalı için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Mustafa Kekovalı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Mustafa Kekovalı Op. Dr. Mustafa KEKOVALI Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Mustafa Kekovalı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Mustafa Kekovalı Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Laparoskopik supraservikal histerektomi(histerektomi), Dilatasyon ve kürtaj, Over ablasyonu, Doğumda bradley yöntemi, Over kist ameliyatı, Reproduktif endokrinoloji, Sistosel ve rektosel onarımı, Riskli gebelik takibi, Fallopi tüpü çıkarılması, Vajinal duş alanlarında hizmet veriyor ve Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları, Seksüel Gelişim Bozuklukları, Ergenlik sorunları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Mustafa Kekovalı için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Mustafa Kekovalı muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Mustafa Kekovalı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Mustafa Kekovalı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Mustafa Kekovalı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al


.