Op. Dr. Müslim Doğan Değer

Üroloji - Tekirdağ
5.0

Acil İdrar Yapma İsteği (İdrar Sıkışması), Adölesan Varikosel (Gençlerde Varikosel), Ağrılı Mesane Sendromu (İnterstisyel Sistit)

5.0

“Merhabalar, ben doktorumuza sağ ve sol böbreklerimdeki taşlar için gittim. Kendisi çok sıcak kanlı...” Devamı

Op. Dr. Müslim Doğan Değer

1989 yılında Elazığ’da doğan Değer, 2007 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başlamıştır. Üniversite son sınıfta üniversiteler arası Erasmus programı ile Almanya Justus Liebig Üniversitesine gidip tıp eğitimini burada tamamlamıştır. Burada gösterdiği başarı ile birçok iş teklifi almıştır. Birkaç aylık deneme sürecinden sonra kendi isteği ile ülkesine dönmüştür. Devlet hizmet yükümlüsü olarak pratisyen hekim kadrosunda Diyarbakır ve ilçelerinde bir sene görev yapmıştır.

2014 yılında TUS ile Trakya Üniversitesi üroloji bölümünde eğitime başlayan Değer, 2016 yılında Dokuz Eylül Üniversitesine geçiş yapmış ve 2019 yılında üroloji uzmanı olmuştur. Buradaki görevi sırasında Tübitak yerli ilaç geliştirmeleri projelerinde yer almıştır.

Eş durumu ile Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesinde göreve başlayan Değer, hala bu kurumda çalışmaya devam etmektedir. 2022 yılında Avrupa Üroloji Derneği denkliğini almış(FEBU), aynı yıl Avrupa Üroloji Derneği sürekli eğitim(ACME) 1. si olmuştur.

Güncel ve yeni tedavileri yerinde uzmanından öğrenerek uygulamaktadır. Kadın ürolojisi, idrar kaçırma ve pelvik ağrı sendromu için Uluslararası Kontinans Derneğinin(ISC) düzenlediği eğitimlere katılmıştır. Avrupa Üroloji Derneğinin düzenlediği modern kapalı prostat cerrahisi, minimal invaziv taş cerrahisi ve yeni nesil lazer tedavileri eğitimlerini tamamlamıştır. Hindistan’da erken boşalma ve sertleşme sorunları için Minimal Invaziv Androloji Enstitüsünde eğitim almıştır. 

Akademik çalışmalarına devam eden Değer’in birçok ulusal-uluslararası yayını bulunmaktadır. İyi derecede İngilizce ve orta derecede Almanca bilen Değer, Avrupa ve Asya’nın başlıca dergilerine hakemlik yapmaktadır.

 

Tekirdağ İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi
İstiklal mahallesi, Yemen Sokak No: 13, 59030 Süleymanpaşa/Tekirdağ
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Şok dalga tedavisi Micro cerrahi varikosel Mikro tese Penis eğriliği (penil rotasyon) tedavisi Penis estetiği Devamı

Hakkında

1989 yılında Elazığ’da doğan Değer, 2007 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başlamıştır. Üniversite son sınıfta üniversiteler arası Erasmus programı ile Almanya Justus Liebig Üniversitesine gidip tıp eğitimini burada tamamlamıştır. Burada gösterdiği başarı ile birçok iş teklifi almıştır. Birkaç aylık deneme sürecinden sonra kendi isteği ile ülkesine dönmüştür. Devlet hizmet yükümlüsü olarak pratisyen hekim kadrosunda Diyarbakır ve ilçelerinde bir sene görev yapmıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi

Giessen Universitesi

TRAKYA ÜNIVERSITESI

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2013
Deneyim: 10 Yıl

Yabancı Dil

Almanca, İngilizce

İlgi Alanları

Acil İdrar Yapma İsteği (İdrar Sıkışması) Adölesan Varikosel (Gençlerde Varikosel) Ağrılı Mesane Sendromu (İnterstisyel Sistit) Altını Islatma Problemi Androloji Devamı

Deneyimler

Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi Üroloji (2022 - Devam ediyor)
Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji (2021 - 2022)
Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi Üroloji (2019 - 2021)
Justus Liebig University-Frankfurt (2015 - 2016)
Diyarbakır Çınar Devlet Hastanesi Pratisyen (2013 - 2014)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
FG
FİK*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Böbrek taşı cerrahisi
Tekirdağ İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi

Merhabalar, ben doktorumuza sağ ve sol böbreklerimdeki taşlar için gittim. Kendisi çok sıcak kanlı , güler yüzlü ve işini çok iyi yapan bir doktor. Kendi kişisel zamanlarında bile hastalarıyla ilgilenmeyi seviyor. Kendisine çok teşekkür ederim. İşinde bence türkiye de sayılı doktorlor arasındadır. Alçakgönüllü, güleryüzlü her yönüyle kendisine teşekkürü bir borç bilirim.

RT
Rıd*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Micro cerrahi varikosel
Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi

Ben Doğan Hocamdan Varikosel ameliyatı oldum. Teşhisi koymasında hiç zorlanmadı elle muayeneden anladı ama emin olmak adına birkaç tetkik istedi ve yaptırdım çıkan sonuçlarda Varikosel olduğu yünündeydi daha sonra ameliyat süreci başladı ki bu süreci de çok başarılı bir şekilde atlattık bunların dışında Doğan Hocam ilk muayeneye gittiğim günden tutun taki ameliyat sonrası ve kontrollerim dahil aşırı ilgiliydi hatta kendi alanıyla ilgili olmayan konularda bile kendisine danıştığımda elinden geldiğince yardımcı oldu. Bu süreçte kendisi bana karşı sadece bir doktor gibi değil aynı zamanda ailemden biri gibi yaklaşıp yanımda oldu kendisine bu anlamda çok teşekkür ederim.

KD
Kaz*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Böbrek taşı cerrahisi
Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi

Merhaba … Ben sol üreter deki taş problemim ile Doğan beye ulaştım odasına girer girmez güler yüzüğle tedaviye başlamış oldu zaten .Ameliyat olup taburcu olana kadar çok ilgiliydi hafta tatilinde bile gelip hastalarını kontrol edip dolaşıyor terayağından kıl çeker gibi aldı taşımı kendisine nekadar teşkkür etsem azdır.Allah sizin gibi doktorlarımızı başımızdan ÜLKEMİZ,den eksik etmesin…

ks
Kaa*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Penis eğriliği (penil rotasyon) tedavisi
Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi

Kendisine, doğuştan gelen 45°+ aşağıya doğru penis eğriliği şikayetiyle gittim. internette araştırdığım kadarıyla riskli ve ciddi bir operasyon olduğu için bugüne dek ertelemiştim. 15 dakikalık bir muayene ve görüşmeden sonra ameliyat olmaya karar verdim. Kendisi bu konudaki tüm sorularımı anlayacağım şekilde cevapladı her türlü olası riski de anlattı ama öte yandan işinin ehli olduğu izlenimini de verdi bana ki gönül rahatlığıyla talep ettim ameliyatı . ve kusursuz bir ameliyat gerçekleştirdi ki benim durumumdaki aşağı doğru eğriliklerin en sıkıntılı tür olduğunu ve ameliyat sonrasında ciddi fonksiyon ve ereksiyon kaybı riskleri olduğunu da biliyordum araştırmalarımdan .. problemsiz bir operasyon geçirdim, hiç bir ağrı sızı veya başka problem yaşamadım. ameliyat sonrasındaki 2. gün ufak ufak ereksiyonlar başladı hatta.. hissizlik riski de varmış bu operasyonda.. his kaybım da olmadı.. operasyon sonrasında süreci 7 24 şahsen veya sosyal ağlar üzerinden takip etti. halen de iyileşme sürecindeyim ve hala süreci takip ediyor. her türlü gerekli gereksiz soruma sabırla cevap veriyor . yeni evli birisi olarak beni sağlığıma kavuşturduğu, kusursuz işçiliğiyle hiç bir hasara yol açmadığı ve operasyon öncesi ve sonrası ilgisi için kendisine çok teşekkür ederim . ağır ve ciddi bir operasyon geçirmeme rağmen. bunun farkına bile varmadım.. kendisinin hem alçak gönüllü hem ilgili ve işçilik konusunda tamamen profesyonel olduğunu düşünüyorum. benim durumumdaki pek çok insanın doktora gitmeye bile korktuğuna eminim..buna hiç gerek yok .emin ellerde olacaklar. kendisine özellikle teşekkür etmek istedim.. 30 yıl boşuna beklemişim bu ameliyat için.. abartı gibi gelmesin yazdıklarım.. yaşadıklarımı ve durumumun ciddiyetini sadece ben biliyorum . ki en nadir karşılaşılan türdü benim eğrilik türüm. çekinmeyin ve gidip kendisine muayene olun. pişman olmayacaksınız.

SK
Sem*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

ilgili rahatlatan yorum

ÇY
Çiğ*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Annem böbrek taşı ameliyatı oldu, 3cm.kapalı ameliyat, oldukça hızlı iyileşti,Doktorumuz Doğan Değer'e başarılı ameliyatı,desteği ve ilgisi dolayısıyla sonsuz teşekkürler,şükranlar.Başarılarınız daim olsun.

İD
İre*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Merhaba,ben idrar kaçırma nedeniyle günlük hayatımda birçok sorun yaşıyordum.Önceleri uzun yolculuklara çıkamıyordum sonra kısa mesafelere veya markete bile gidemeyecek kadar sorunlarım arttı. Bir çözüm bulunamadı. Doktor Müslim Doğan Değer benim rahatsızlığıma çözüm buldu. Tedavi süresince göstermiş olduğu ilgi,güleryüzlülüğü ve psikolojik desteğinden çok memnun kaldım. Hastalığımla ilgili hiçbir şikayetim kalmadı. Doktoruma bu konuda çok teşekkür ediyorum. Hastalık sürecinde ve sonrasında da doktorum kontrollerimle ilgileniyordu. Bundan dolayı da doktorum Müslim Doğan Değer'e minnettarım.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Müslim Doğan Değer ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Müslim Doğan Değer için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Müslim Doğan Değer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Müslim Doğan Değer Tekirdağ İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Müslim Doğan Değer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Müslim Doğan Değer Üroloji uzmanıdır. Acil İdrar Yapma İsteği (İdrar Sıkışması), Adölesan Varikosel (Gençlerde Varikosel), Ağrılı Mesane Sendromu (İnterstisyel Sistit) alanlarında hizmet veriyor ve Şok dalga tedavisi, Micro cerrahi varikosel, Mikro tese hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube