Op. Dr. Murat Kezer

Ortopedi ve Travmatoloji - Bursa

Başparmak Çıkıntısı (Halluks Valgus), Ayak Bunyonu, Topuk Dikeni

Randevu Al 0 (850) 433 39 21 Soru Sor

Doktorun Adresi

Ulubatlı Hasan Bulvarı, No: 48 / 62, 16220  Osmangazi, Bursa
Robotic Ortopedi Cerrahi Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Murat Kezer Hakkında

Murat Kezer Kimdir?

1996 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde lisans eğitimine başlayan ve 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan Op. Dr. Murat Kezer, uzmanlık eğitimini 2002-2008 yılları arasında Yüzüncüyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başarı ile tamamlamıştır. Uzmanlık eğitimi süresi içerisinde diz cerrahisi ve artroskopik cerrahi eğitimlerine katılarak uzmanlık alanı ile ilgili çalışmalarda aktif olarak yer almıştır.

Op. Dr. Murat Kezer, 2008-2009 yılları arasında Viranşehir Devlet Hastanesi'nde “Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı” olarak görev yapmıştır. Bu süre içerisinde Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği tarafından düzenlenen “Temel Ortopedik Travma Eğitimi” toplantılarına katılan ve özellikle travma cerrahisi ve artroskopik cerrahi alanlarına yoğunlaşan Op. Dr. Murat Kezer, 2014 yılında Bursa Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi'nde çalışmaya başlamış ve çalışmalarını Mako Ortopedi Robotik Cerrahi Merkezi bünyesinde sürdürmektedir.

Artroskopik cerrahi ve ayak-ayak bileği cerrahisi alanlarında uzmanlaşan Op. Dr. Murat Kezer; diz ve kalça protezinde robotik cerrahi uygulamalarını Türkiye’de ilk kez Bursa’da, SGK ile anlaşmalı olarak gerçekleştirmektedir. Robotik cerrahi çalışmalarını Amerika’da tamamlayan Op. Dr. Murat Kezer ve ekibi tarafından gerçekleştirilen ameliyatlar sonrası, hastalar aynı gün yürümeye başlayıp çok kısa sürede ağrısız ve rahat bir hayata geri dönüş sağlamaktadırlar.

Tıbbi eğitimler kapsamında yurt dışında çalışmalara katılan Op. Dr. Murat Kezer ve ekibi, Amerika ve Avrupa’da uygulanan tedavi yöntemleri ile gelişen tıp biliminin tüm olanaklarını kullanarak Bursa Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi'nde hizmet vermektedir.

Eğitime verdiği önem doğrultusunda ortopedi ve travmatoloji alanında mesleki gelişimi kurum içi çalışmalarda da pekiştirmeyi amaçlayan Op. Dr. Murat Kezer, tüm ortopedistlerin davetli olduğu tıbbi eğitim programı kapsamında gerçekleştirilen toplantılara ve çalışmalara aktif olarak katılmaktadır.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • YÜZÜNCÜ YIL ÜNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 02 2008

Tecrübe: 13 yıl 3 ay

Deneyimler
 • Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi
  08 2016 - Şu Anda
 • Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Cerrahi Tıp Merkezi
  08 2016 - Şu Anda
 • Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Yıldırım Tıp Merkezi
  06 2016 - 06 2016
 • Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi
  06 2016 - 08 2016
 • Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Cerrahi Tıp Merkezi
  06 2016 - 08 2016
İlgilendiği Hastalıklar
 • Başparmak Çıkıntısı (Halluks Valgus)
 • Ayak Bunyonu
 • Topuk Dikeni
 • Spor Ortopedisi ve Atroskopi(Omuz-Diz-Ayak Bileği)
 • Rejeneratif Tıp
Tedaviler
 • Robotik Cerrahi
 • Kalça protezi ameliyatları
 • Ayak bileği artroskopisi
 • Ayak bileği artroskopisi
 • Ayak Bileği Cerrahisi
Diplomalar ve Sertifikalar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 39 21

Murat Kezer Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Murat Kezer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Murat Kezer Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kırık sonrası şişlik

  Merhaba hocam iyi günler 47 gün önce femur kemiğimde darbeden dolayı kırık oluştu kırık diz kapağımın az bişey üstünde kırdığım günün sabahına ameliyat oldum 3 tane çivi platin atıldı üzerine basıyorum fazla ağrı yok ama 47 gün geçmesine rağmen şişlik ilk kırık şişliği gibi hala inmedi napmam lazım... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Murat Kezer

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Labrumda yirtik

  Hocam bu koksofemoralde bulunan 8 mm kistin riski nedir bu kist kotu huylumu yada iyi huylumudur.bu kist icin ne yapmak gerekir.saygilarimla

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Murat Kezer

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Murat Kezer ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Murat Kezer ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 39 21

Op. Dr. Murat Kezer için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Murat Kezer için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Murat Kezer için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Murat Kezer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Murat Kezer Robotic Ortopedi Cerrahi Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Murat Kezer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Murat Kezer Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Robotik Cerrahi, Kalça protezi ameliyatları, Ayak bileği artroskopisi, Ayak bileği artroskopisi, Ayak Bileği Cerrahisi, Diz altı ampütasyonu, Diz artroplastisi, Diz artroskopisi, Diz Cerrahisi, Diz problemleri alanlarında hizmet veriyor ve Başparmak Çıkıntısı (Halluks Valgus), Ayak Bunyonu, Topuk Dikeni, Spor Ortopedisi ve Atroskopi(Omuz-Diz-Ayak Bileği), Rejeneratif Tıp hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Murat Kezer için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Murat Kezer muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Murat Kezer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Murat Kezer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Murat Kezer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.