Op. Dr. Mehmet Görgün

Genel Cerrahi, Gastroenteroloji Cerrahisi - İzmir
5.0

Apandisit, Anal Fissür (Makat Çatlağı), Obezite ameliyatı

5.0

“Geçirdiğim başarılı safra kesesi ameliyatından sonra da ilgisini bırakmadığı için ve sorduğum sorula...” Devamı

Op. Dr. Mehmet Görgün

Op. Dr. Mehmet GÖRGÜN, 1957 yılında Çeşme - Ilıca’da doğmuştur. 1974 yılında İzmir Buca Lisesi'nden mezun olduktan sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1981 yılında tamamlamıştır. İhtisasını ise Atatürk Sağlık Sitesi İzmir Devlet Hastanesi'nde yapmış ve 1986 yılında Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlığının ardından 1987- 1992 yılları arasında Atatürk Sağlık Sitesi İzmir Devlet Hastanesi'nde Genel Cerrahi Başasistanı olarak görev yapmıştır. 1992-2011 yılları arasında ise İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Genel Cerrahi Klinik Şef Yardımcılığı yapan Dr. GÖRGÜN, 2011 yılında emekli olmuş ve çalışmalarına İzmir'deki özel kliniğinde devam etmiştir.

Türk Tabipler Birliği, Türk Cerrahi Derneği, Kolorektal Cerrahi Derneği, Endoskopik ve Laparoskopik Cerrahi Derneği, Ege Bölgesi Cerrahi Derneği, Türkiye Obezite Cerrahisi Derneği (TOSS), The European Association for Endoscopic Surgery (EAES), International Federation For The Surgery Of Obesity & Metabolic Disorders (IFSO)  üyesi olan Op. Dr. Mehmet GÖRGÜN, Cumhuriyet Halk Partisi üyesi ve Çeşme Kongre Delegesidir.

Birçok ulusal ve uluslararası kongrede kongre başkanlığı yapmış olan Op. Dr. Mehmet GÖRGÜN, 2006 yılında İzmir’de ilk kez Türkiye’de Morbid Obezite Cerrahisi’nde Laparoskopik Roux-en-Y Gastrik Bypass uygulaması yapmıştır. 2007 yılında Fransa - Paris'te Bariatric Masterclasses’a katılmıştır.  

2009-2012 yılları arasında İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Morbid Obezite Cerrahisi’nde Laparoskopik Roux-en-Y Gastrik Bypass yaparak ameliyathanede canlı kurslar vermiştir. İstanbul Üniversitesi ÇAPA Tıp Fakültesi’nde Laparoskopik Cerrahi Kursuna katılmıştır.

İyi derecede İngilizce bilen Op. Dr. Mehmet GÖRGÜN, Laparoskopik Morbid Obezite Cerrahisi ve Metabolik Cerrahi uygulamalarında uzmandır. Mesleki çalışmalarının yanı sıra termal sağlık turizmi ve turizm işletmeciliği ile yakından ilgilenen Dr. GÖRGÜN, amatör kaptanlık ve balıkçılık, zeytincilik ve bağcılık ile uğraşmakta olup evli ve 2 çocuk babasıdır.  

Op. Dr. Mehmet GÖRGÜN Muayenehanesi
1421 Sok. No.33 D.6 Kıvanç Apt. Alsancak Konak/İzmir
Hizmetler
Diyabet Cerrahisi Fıtık ameliyatı Mide Cerrahisi Mide küçültme Obezite Devamı

İlgi Alanları

Apandisit Anal Fissür (Makat Çatlağı) Obezite ameliyatı Obezite Guatr Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ED
Ekr*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Geçirdiğim başarılı safra kesesi ameliyatından sonra da ilgisini bırakmadığı için ve sorduğum sorulara detaylıca cevap verdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum. Kendi alanında bu işin en iyilerinden ve çok babacan tavırlı çok bilgili harika bir doktor.

MS
Mur*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Bundan 3 sene önce obezite hastasıydım. Yıllardır bundan kurtulmak ve yaşıtlarım gibi ben de spora gitmek futbol oynamak istiyordum. Arkadaşımın tavsiyesiyle ulaştığım Mehmet bey sayesinde 1 senede kilolarımın yarısına yakınını verdim. İşini çok iyi yapan ilgili ve çok bilgili bir doktor. Teşekkürler her şey için

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Mehmet Görgün ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Mehmet Görgün için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Mehmet Görgün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Mehmet Görgün Op. Dr. Mehmet GÖRGÜN Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Mehmet Görgün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Mehmet Görgün Genel Cerrahi, Gastroenteroloji Cerrahisi uzmanıdır. Apandisit, Anal Fissür (Makat Çatlağı), Obezite ameliyatı alanlarında hizmet veriyor ve Diyabet Cerrahisi, Fıtık ameliyatı, Mide Cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube