Op. Dr. Mehmet Erkan Balkan, Ankara, Göğüs Cerrahisi

Op. Dr. Mehmet Erkan Balkan

Göğüs Cerrahisi - Ankara

Pulmoner Hipertansiyon, Hiperhidrozis (Aşırı Terleme), Uyku Apne Sendromu

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bilkent  Çankaya, Ankara
Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Mehmet Erkan Balkan Kimdir?

Op. Dr. Mehmet Erkan Balkan, Göğüs Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Erkan Balkan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.8
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

at..ulmaz

Mükkemel bir insan, ilk önce onu belirteyim hastalarının moral motivasyonu hep yüksek tutar, pozitif düşünmenizi sağlıyır. Güzel insan. ?Mesleğine gelince bana sorarsanız cerrahlık dalında nadide doktorlarımızdan kıymet bilinmesi gereken değerli Bi hocamız, buradan tekrar saygılarımı sunuyorum. 18-01-2020

seyin..rüdi

19 Eylül 2015 tarihinde geçirdiğim trafik kazası neticesinde ambulans ile getirildiğim Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde kaza nedeni ile kaburgalarımın akcigerime batması nedeni ile acil ameliyata alındım. Op.Dr. ERKAN BALKAN tarafından ameliyatım gerçekleştirildi. Değerli hocam ve ekibi tarafından ameliyatım iyi geçti. Ameliyat öncesi, sonrası, yoğumbakım sürecim boyunca Op.Dr. Erkan Balkan bizzat benimle çok ilgilendi hem moral hem destek oldu. Iyileşmem ve hayata tutuna bilmemde çok büyük emeği vardır. Ben 81 yaşındayım, bu yaşıma kadar bir çok doktorla iletişimim olmasına rağmen hocam kadar ilgili alakalı ve bilgili bir hocaya rastlamadım. Mesleki bilgisinin yanı sıra hastaya şevkat ve ilgisi çok önemliydi. Yatağımın başına gelerek elimi tutup bana destek vermesi herşeye bedeldi. Kendisine teşekkürü bir boç biliyorum. 17-12-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Mehmet Erkan Balkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.