Op. Dr. Mehmet Akif Şanlı, Uşak, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Mehmet Akif Şanlı

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite - Uşak

Tüp Bebek (IVF), Mikro-TESE, Blastosist Transferi

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Cumhuriyet Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No : 24 , UŞAK  Merkez, Uşak
Özel Öztan Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Mehmet Akif Şanlı Hakkında

Mehmet Akif Şanlı Kimdir?

Op. Dr. Mehmet Akif Şanlı, Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Mehmet Akif Şanlı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Diploma aldığı kurum

  • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • EGE ÜNIVERSITESI

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..lışkan

geçmiş5yılıinceleyecekolursaksanırımuşakhalkının%30nındoğumunaimzaatandoktorderseknedenliisimyaptığınıanlayabilirsiniz. tarafımızcasonçarelerararkenbizeikiznasipetmiştiamamalesefsonuçlandıramadık22haftalıkkendüşüksebebiolduamabudoktorumuzunhatasıdeğildiyinebizeüzülmeyintoparlanınyenidendenerizdiyerekbizibirnebzedeolsarahatlatankişidir. Şubirgerçektirki! Çocukoluncadoktoruyerigöğesığdıramayanlarolmayıncadoktorlarasuçbahanebulmasınlar.HeryaşanılanmutlaksuretlehayırveşerrinYaratıcıtarafındangeldiğinitastikediyorsakdoktorlarımızsadecebizeoyoldatıbbenyanımızdaolankişilerdir. BelkibirdahaçocuğumoluryadaolmazamaolsunburadankendisineTeşekkürederimbizeanne-babaolmaheyecanınıyarımkalmışolsadavesileoldu. BabacankişiliğinizileiyikitanıştıkAKİFbey.. 12-04-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Mehmet Akif Şanlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Mehmet Akif Şanlı kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. M Şanlı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Mehmet Akif Şanlı için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. M Şanlı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Mehmet Akif Şanlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Mehmet Akif Şanlı Özel Öztan Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Mehmet Akif Şanlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Mehmet Akif Şanlı Kadın Hastalıkları ve Doğum, ,Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Tüp Bebek (IVF), Mikro-TESE, Blastosist Transferi, İmsi, Embriyo Traşlama (Assisted Hatching) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Mehmet Akif Şanlı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Mehmet Akif Şanlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Mehmet Akif Şanlı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. M Şanlı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Mehmet Akif Şanlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. M Şanlı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.