Op. Dr. Mahmut Gülgösteren

Göğüs Cerrahisi - Ankara

Akciğer Kanseri, Akciğer Tümörleri, Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları

Randevu Al 0 (850) 811 41 23

Doktorun Adresi

Söğütözü Caddesi,2165 Sokak No:6 Söğütözü 06520   Çankaya, Ankara
Medicana Ankara

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Mahmut Gülgösteren Hakkında

Mahmut Gülgösteren Kimdir?

Op. Dr. Mahmut GÜLGÖSTEREN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1992 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2007 yılında Göğüs Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Samsun Çarşamba Devlet Hastanesi, Nevşehir Devlet Hastanesi ve Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi gibi pek çok kurumda görev yapmış olan Op. Dr. Mahmut GÜLGÖSTEREN, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana International Ankara Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GAZIANTEP ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Akciğer Kanseri
 • Akciğer Tümörleri
 • Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları
 • Genel Göğüs Cerrahisi
 • Tek kesiden göğüs cerrahisi ameliyatları
Tedaviler
 • Akciğer cerrahisi
 • Akciğer ve plevra biyopsisi
 • Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları
 • Göğüs duvarı tümörleri
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 41 23
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Mahmut Gülgösteren Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Mahmut Gülgösteren tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Mahmut Gülgösteren ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Mahmut Gülgösteren ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 41 23

Op. Dr. Mahmut Gülgösteren için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Mahmut Gülgösteren için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Mahmut Gülgösteren için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Mahmut Gülgösteren hangi kurumlar Mahmut Gülgösteren ile anlaşmalı?
Op. Dr. Mahmut Gülgösteren ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , Halkbank , Medlab , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Op. Dr. Mahmut Gülgösteren nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Mahmut Gülgösteren Medicana Ankara Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Mahmut Gülgösteren hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Mahmut Gülgösteren Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır. Akciğer cerrahisi, Akciğer ve plevra biyopsisi, Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları, Göğüs duvarı tümörleri alanlarında hizmet veriyor ve Akciğer Kanseri, Akciğer Tümörleri, Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları, Genel Göğüs Cerrahisi, Tek kesiden göğüs cerrahisi ameliyatları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Mahmut Gülgösteren için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Mahmut Gülgösteren muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Mahmut Gülgösteren muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Mahmut Gülgösteren hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Mahmut Gülgösteren hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.