Op. Dr. İbrahim Halil Algın, Antalya, Kalp Damar Cerrahisi

Op. Dr. İbrahim Halil Algın

Kalp Damar Cerrahisi - Antalya

Göğüs Ağrısı, Kalp Sıkışması, Kalp Romatizması

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Yıldırım Beyazıt Cad. No 91  Kepez, Antalya
Memorial Antalya Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

İbrahim Halil Algın Hakkında

İbrahim Halil Algın Kimdir?

Op. Dr. İbrahim Halil ALGIN, 1972 yılında Şanlıurfa’da doğmuştur.  Lisans öncesi öğrenimlerini Şanlıurfa’da bitirmiş ve 1990 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başlamıştır. 1996 yılında eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2001-2006 yılları arasında ise Dokuz Eylül Üniversitesi Kalp ve Damar Cerrahi Anabilim Dalı’nda ihtisasını yaparak Kalp ve Damar Cerrahi uzmanı olmuştur.

1998-2000 yılları arasında İstanbul Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Boğaz Birlikleri’nde Tabip Asteğmen olarak askeri vazifesini, 2006-2008 yılları arasında ise Şanlıurfa Devlet Hastanesi’nde Kalp ve Damar Cerrahi Uzmanı olarak mecburi hizmet yükümlülüğünü yerine getirmiş olan Op. Dr. İbrahim Halil ALGIN, 2008-2012 yılları arasında Şanlıurfa Özel  Osm Ortadoğu Hastanesi’nde, 2012-2013 yılları arasında Edremit Özel Körfez Hastanesi’nde, 2013-2014 yılları arasında İzmir Özel Akut Kalp ve Damar Hastalıkları Hastanesi’nde ve 2014-2015 yılları arasında Antalya Özel Memorial Hastanesi’nde Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı olarak görev yapmıştır.

2015 yılından beri mesleki çalışmalarını Özel Medisu Hastanesi’nde sürdüren Op. Dr. İbrahim Halil ALGIN, Türk Kalp ve Damar Cerrahi Derneği, Antalya Tabipler Odası ve Europian Associated Cardiotoracıc Surgery üyesi olup, yurtiçi ve yurt dışında pek çok kongre, konferans ve seminere katılmıştır. 

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..i

Verdiginiz guvenli hizmet ve samimiyetiniz icin cok tesekkur ederiz 23-10-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. İbrahim Halil Algın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Venöz yetmezlik

  Merhaba doktor bey öncelikler zaman ayırıp insanları bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim raporumu aynen yazıyorum. ana iliak venlerden başlayarak,eksternal iliak ven,ana fermoral-derin ve yüzeyelfemoral venler,popliteal ven, krural derin venlerin proksimal kesimleri incelemiştir. derin venözy... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. İbrahim Halil Algın

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Doppler değerlendirmesi

  İyi günler hocam ben 12 gün önce sezeryan ile.doğum yaptım. 3-4 gündür alt bacak kısımlarımda ve ayaklarımda agriyla radyoloji uzmanına gittim doppler incelemesi sonucu şöyle: sağ yüzeyel femoral vende hafif yetmezlik solda diz altı seviyesinde safena magnanın ciltaltina uzanan dalında yetmezliği.... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. İbrahim Halil Algın

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. İbrahim Halil Algın kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. � Algın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. İbrahim Halil Algın için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. � Algın şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. İbrahim Halil Algın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. İbrahim Halil Algın Memorial Antalya Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. İbrahim Halil Algın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. İbrahim Halil Algın Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Endarterektomi, Bypass ameliyatı koroner arter bypass grefti, Aortik(kalp) anevrizma cerrahisi, Komissürotomi, Yacoub ameliyatı (prosedürü), Kalp kapağı replasmanı, Kalp kapakçığı tamiri, Disseksiyon ameliyatları, Aterektomi, Damar cerrahisi ameliyatları alanlarında hizmet veriyor ve Göğüs Ağrısı, Kalp Sıkışması, Kalp Romatizması, Kalp Ritim Bozukluğu, Kalp Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. İbrahim Halil Algın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. İbrahim Halil Algın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. İbrahim Halil Algın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. � Algın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. İbrahim Halil Algın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. � Algın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.