Op. Dr. Hüseyin Pehlivan

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Ankara
4.9

Yumurtalık Kisti ve tümörleri, Yumurtalık Kanseri, Yapışık Ve Önde Gelen Plasenta

“Çok teşekkür ederim hocam ilginiz ve hassasiyetiniz için 🙏🏻” Devamı

Op. Dr. Hüseyin Pehlivan

Op. Dr. Hüseyin Pehlivan, lise öğrenimini 1998 yılında Maltepe Askeri Lisesi'nde bitirdikten sonra 1998 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde başladığı tıp eğitimini 2004 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2007-2011 yılları arasında yine aynı fakültede yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2012- 2014 yılları arasında Erzincan Asker Hastanesi'nde, Özel Koru Sincan Hastanesi'nde görev yapmış olup,mesleki çalışmalarına özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Tedaviyle çocuk sahibi

Merhaba hocam bir çocuğum var ikinciyi istiyoruz fakat 38 yaşındayım tedaviyle çocuk olur mu olursa adetimin ikinci veya birinci günü gelsem tedaviye başlarmısınız

Op. Dr. Hüseyin Pehlivan

Op. Dr. Hüseyin Pehlivan tarafından cevaplandı

Normal yollardan ne kadar süredir deniyorsunuz Cevabı görmek için tıkla.

29 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

Aşı ve regl

Düzensiz regl ve ilaç kullanımı ile ilgil olarak, Hocam merhaba 27 yaşındayım aşı sonrası ve covid ile regl düzenin bozuldu. Agnucaston isimli ilacı kullanmamda bir sakınca var mıdır? Farlutal ile regl oldum 2 aydır. Alı ve covit ile ilgili bozukluklar normal midir? Aynı şikayetleri kardeşlerim de yaşıyor ne yapmalıyız teşekkürler.

Op. Dr. Hüseyin Pehlivan

Op. Dr. Hüseyin Pehlivan tarafından cevaplandı

Merhaba Covid düzensizlik yapar.aglucastone adet düzensizliği için kullanılmaz o yüzden kullanmanız... Cevabı görmek için tıkla.

26 Kasım 2021 tarihinde cevaplandı.

Adet düzensizliği ve aşı

İkinci doz aşımı 16 temmuzda yaptırdım ve ağustosta korona olduk hocam. O günden beri reglim olmuyor belirtilerim var ancak gelmiyo Eylül ayında tarlusal ile oldum. Ancak kendi olması için ne yapmalıyım aşı ve korona sebepli midir bilmiyorm. Ne yapmalıyım? Teşekkür ederim.

Op. Dr. Hüseyin Pehlivan

Op. Dr. Hüseyin Pehlivan tarafından cevaplandı

Merhaba Muhtemelen korona nedeniyle düzensizlik olmuş.bir süre daha düzensizlik olur çünkü bu enfek... Cevabı görmek için tıkla.

26 Kasım 2021 tarihinde cevaplandı.

Özel Koru Sincan Hastanesi
Özel Koru Sincan Hastanesi /
Tedaviler
Laparoskopik Çikolata Kisti Ameliyatı Yumurtalık kistleri Vajinal Akıntı Üreme Spiral taktırma Rahim Sarkması Ameliyatları Rahim içi kalınlaşma Rahim içi araç(spiral) Rahim Ağzı Yaralarının Tedavisi Nst Normal (vajinal) doğum Menopoz tedavisi Laparoskopik myomektomi Laparoskopik histerektomi Dörtlü tarama testi Devamı
Randevu Hattı
Op. Dr. Hüseyin Pehlivan Muayenehanesi
Altay Mah. Ayaş Ankara Yolu Ata Plaza Platinum No: 212 K: 7 No:31 Eryaman (Anka Gros Üstü) Etimesgut/Ankara
Tedaviler
Laparoskopik Çikolata Kisti Ameliyatı Yumurtalık kistleri Vajinal Akıntı Üreme Spiral taktırma Rahim Sarkması Ameliyatları Rahim içi kalınlaşma Rahim içi araç(spiral) Rahim Ağzı Yaralarının Tedavisi Nst Normal (vajinal) doğum Menopoz tedavisi Laparoskopik myomektomi Laparoskopik histerektomi Dörtlü tarama testi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op. Dr. Hüseyin Pehlivan, lise öğrenimini 1998 yılında Maltepe Askeri Lisesi'nde bitirdikten sonra 1998 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde başladığı tıp eğitimini 2004 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2007-2011 yılları arasında yine aynı fakültede yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Yumurtalık Kisti ve tümörleri Yumurtalık Kanseri Yapışık Ve Önde Gelen Plasenta Vulva Kanseri Varikosel Vajinit Vajinal Enfeksiyonlar Vajinal Akıntı, kaşıntı Vajen Ca Tekrarlayan Düşük Sistosel (İdrar torbası sarkması) Sistit Sezeryan Riskli Gebelik Rahimde Polip
Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 07 31

Görüşler

4.9

Zamanlama

5.0

İlgi

4.9

Ortam

5.0
CK
Can*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Çok teşekkür ederim hocam ilginiz ve hassasiyetiniz için 🙏🏻

GB
Gül*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Hayatımda harika bir dönüm noktası olarak hatırladığım; güzelliklerle andığım bir hamilelik ve normal doğum yaşadım. Sürecimi bu kadar güzel geçirmeme vesile olan Hüseyin hocama sonsuz teşekkürler. Sayenizde çok istediğim normal doğumu oldukça pozitif anılarla, doğum odasından yürüyerek çıkarak tamamladım. Her şey için teşekkürler iyi ki varsınız.

HD
Han*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Gayet güler yüzlü,pozitif ve çok yardımcı ve açıklayıcı bir muayenede idi.Mesleginin hakkını veren bir doktor.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ii
Inc*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hüseyin Pehlivan doktorumuza (iki kızım 04 Eylül 2018 S.H.ve 29 Ocak 2019 G.G) doğum yaptı, biri normal biri sezaryan ve inşallah 3. kızım da ve kızlarımın diğer doğumlarini da onun ellerinden yaptıracağız, tek kelimeyle mükemmel, muhteşem bir doktor, devamlı güleryuzlu öyle ki kızarken bile yüzünden gülücügunu eksik etmeyen, paraya değer vermeyen, herkese eşit, dürüst, ahlaklı, işini severek yapan, tecrübeli bir doktor, biz Yenimahalle de yaşadığımız ve farklı hastanelerde de doğum yapabilme imkânlarımız olduğu halde sadece Hüseyin hoca dan dolayı bu hastaneyi tercih ettik, benim kızların arkadaşları sayesinde bulduk hocamizi vesile olan herkesten Allah razi olsun, bu arada mukaddes hemşire den de kısaca ona (muko) diyorlar ? bahsetmeden geçmek olmaz, konusunda cok tecrübeli, ilgili, harika ve ekmeğini helalinden kazanan biri allah ondan da razı olsun çok çok teşekkürler görüşmek üzere❤️❤️?

NG
Nes*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

hüseyin bey işini iyi yapabilen düzgün dürüst mütevazi tavsiye edilebilecek doktorlardan birtanesi.sizin gibi doktorlar iyiki var.herşey için teşekkürler.

AS
Ali*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Dr. Heseyin Pehlivan hocam ile eşimin 7. ayında tanışma fırsatı bulduk. Kendisi alanında 1 numaralı doktorlardan 1 tanesi. Alanında Uzman, Güler Yüzlü ve pozitif, 24 saat kendisine ulaşabiliyor, her hastası ile ilgili ve alakalı, hastalarını yakından takip ediyor. üstün bilgisi ve tecrübesi ile bu süreci sağlıkla atlattık. Keşke kendisine gebeliğimizin başında rastlasaydık. . Kendisine tüm herkese gönül rahatlığı ile öneririm. Sincan ilçemiz için kendisi bulunmaz bir doktor. İnşallah Sincan da uzun yıllar hizmet verir. kendisine ve ailesine uzun sağlıklı ve huzurlu ömürler diler başarılarının devamını dilerim. Ali Sürücü

DE
Den*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

İlginiz için teşekkür ederim

AK
Ays*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Gerçekten işini çok iyi biliyor. Çok teşekkür ederim.

MC
Meh*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Hocamla eşimin hamileliğinin 32. haftasında tanıştık. İlerlemiş bir hamilelik olmasına rağmen, kendisi kabul etti ve ilgisi alakası cidden çok güzeldi. Her muayenede sanki tek hastası sizmiş gibi her türlü konuda neredeyse daha siz sormadan bilgisini verdi. Ne zaman arasak msj atsak gece gündüz hiç fark etmeden kendisine ulaşabildik. Eşimi sürekli normal doğuma hazırlayarak eşime ve ailemize en büyük iyiliği yapmış oldu. Normal doğum konusunda çabaları sayesinde eşim doğumdan hemen sonra normal hayatına adapte olup devam etti. Hüseyin hocamla tanıştığınızda kendisine inanılmaz bir güven duyuyorsunuz. Eşimin doğumunu beş gün önce yaptırdı ve doğum sırasındaki tavırları, desteği, isteği cidden insanı inanılmaz rahatlatıyor. Eşimin zayıflık ve ağrıya olan dayanıksızlığından dolayı asla normal doğum yapabileceğini düşünmezdim ancak hocam sağ olsun bunu gerçekleştirdi. Kendisini, bize olan desteğini ne kadar anlatsam, Kendisine ne kadar teşekkür etsem az kalır. Mesleğini bu kadar seven, işini ilgi ve istekle bu kadar iyi yapan bir doktor, bir insanla tanıştığımız için kendimizi çok şanslı hissediyorum.

tg
Tuğ*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

bırakın Türkiyeyi dünya üzerinde Hüseyin hoca kadar iyi bir doktor bulamazsınız ilgili ve bilgili oluşu ayrıca bana bile sabredişi ile en iyi doktorlar kategorimde ilk sıradadır kendisi

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Hüseyin Pehlivan ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Hüseyin Pehlivan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Hüseyin Pehlivan için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Hüseyin Pehlivan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504740731

Op. Dr. Hüseyin Pehlivan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Hüseyin Pehlivan Özel Koru Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Hüseyin Pehlivan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Hüseyin Pehlivan Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Yumurtalık Kisti ve tümörleri, Yumurtalık Kanseri, Yapışık Ve Önde Gelen Plasenta alanlarında hizmet veriyor ve Laparoskopik Çikolata Kisti Ameliyatı, Yumurtalık kistleri, Vajinal AkıntıLaparoskopik Çikolata Kisti Ameliyatı, Yumurtalık kistleri, Vajinal Akıntı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.
Çağrı Merkezi 0 (850) 474 07 31

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube